Announcement

Collapse
No announcement yet.

Juventus FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ko ce na toj poziciji da igra?
    Ponovo De Celje i Mota.

    Comment


    • De Ćelje će igrati i čini mi se da Konte ima poverenja u njega. Realno i bolji je od Ciglera...
      IO NON RUBO IL CAMPIONATO
      ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
      C'E SOLO L'INTER

      Comment


      • De Celjeu samo treba pravi trener i bice dobro resenje za tu poziciju dok Juve ne pridje vrhu i ne vrati se u LS.
        sigpic

        Comment


        • De Cegile ce igrati,bio je osta dugo povredjen prosle sezone ali je svakako bolji od Zieglera..
          Verujem u njega,bar je bolji od Motte pacijenta...
          Dreams are coming true.


          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

          Comment


          • A stvarno kad pogledaš Juventus malo smešno zvuči ali je najviše problema imao sa bekovima! I to traje već 4-5 godina... De Ćelje mora opet da se dokaže posle povrede ali bio je dobar na početku prošle sezone pre nego što se povredio. Bekovi će biti dosta posmatrani ove sezone od strane svih Da li se konačno rešio taj problem...
            IO NON RUBO IL CAMPIONATO
            ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
            C'E SOLO L'INTER

            Comment


            • Koji broj nosi Elia?
              sigpic

              Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

              "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

              Batica Wilshere je gospodin covek...

              All hail the Chan-Chan man!

              Comment


              • Ja mislim da je uzeo 17
                Dreams are coming true.


                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                Comment


                • Evo link za otvaranje stadiona http://veetle.com/index.php/channel/view#4e68da82a6492

                  Comment


                  • aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa Kakva atmosfera na stadionu

                    Comment


                    • Originally posted by Prototype View Post
                      aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa Kakva atmosfera na stadionu
                      Ono je prelepo...kakav stadion i kakva atmosfera. Zasluzuju ovo Juve i njegovi navijaci

                      Comment


                      • Originally posted by Ljuba90 View Post
                        Ono je prelepo...kakav stadion i kakva atmosfera. Zasluzuju ovo Juve i njegovi navijaci
                        Jesi video buraz kako je jako Istopio sam se od miline, sad ovo istorija, ma sve je maestralno... kad mi suze ne krenu jbt

                        Comment


                        • Kad sam video neku zenu na stadionu da place,sve mi je bilo jasno To je ljubav prema klubu.

                          Comment


                          • Sad predstavljanje svih legendi kluba

                            Comment


                            • Sjajno otvaranje..Prelep stadion..jedva cekam utakmicu
                              Dreams are coming true.


                              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                              Comment


                              • Pocinje tekma za nekih pola sata, evo i link na YT mozete gledati http://www.youtube.com/watch?v=R-phK...feature=relmfu

                                Comment

                                Working...
                                X