Announcement

Collapse
No announcement yet.

Juventus FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ali Vidal je odlicno igrao za Bajer po levoj strani.Mogao bi da igra na poziciji centralnog ili zadnjeg veznog, ali vise bih voleo da na tim pozicijama vidim Pirla i Markizija.
    A sada nesto ne vidim da ce imati para za jednog od ove dvojice pogotovo kada dodje Rosi.Previse su para potrosil.

    Comment


    • Ma biće para jer treba da se proda nekolicina igrača... A dovešće nekog sigurno po levoj strani. A posle još za štopera da srede...

      Svi fanovi Juventusa bi voleli da vide Markizija u prvoj postavi jer je veliki juventino ali verovatno će biti na klupi kada su spremni za prvu postavu Vidal i Pirlo. On će biti prva rezerva na tim pozicijama... ;)
      IO NON RUBO IL CAMPIONATO
      ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
      C'E SOLO L'INTER

      Comment


      • Trebalo bi da igra sa 4-3-3 bar ja tako mislim ali ni 4-4-2 nije iskljuceno...
        Krasa i Rossi sa strane u spicu Matri ;)
        A igrace sa 3 CMF tj. Marcha-Pirlo-Vidal tako bi trebalo
        Dreams are coming true.


        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

        Comment


        • Da li ce Rossi uopste doci?
          Ja sam procitao da ce u januaru produziti ugovor sa "zutom podmornicom".

          Mario Kempes:"Real Madrid can beat Barcelona, but they can never play as good as Barcelona."

          Comment


          • On je izjavio da zeli da ostane u Viljarealu,ali ko zna sta ce biti...Ja ni sam ne znam vise ko ce doci,na kraju ce Marotta dovesti Zaratea na pozajmicu
            Dreams are coming true.


            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

            Comment


            • A jel pratite vi vesti za Juve ili ne

              Evo šta Juventusovi navijači misle o formaciji...



              Kad dođe Rosi jedan ide na klupu, ili Matri ili Kvaljarela. Ovde su već upisali Vargasa po levoj strani!? Ali sigurno je da će doći neko na toj poziciji... I možda umesto Bonućija dođe novi štoper?

              I to koliko puta je samo rečeno da Konte igra u 4-4-2 formaciji i da želi taj sistem da uspostavi i u Juventusu...
              IO NON RUBO IL CAMPIONATO
              ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
              C'E SOLO L'INTER

              Comment


              • Nikako ovo
                Bar ja ovo ne bih ovako stavio...

                Ovo ce biti najverovatnije ;)

                Dreams are coming true.


                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                Comment


                • Lepse izgleda 4-3-3.Ne znam kakvi su ovi bekovi,u takvim formacijama trebalo bi da imaju barem jednog,levog ili desnog napadacki orijentisanog,koji ce da trci do protivnickih 16m...Rossi - Matri - Krasic lepo izgleda.

                  Mario Kempes:"Real Madrid can beat Barcelona, but they can never play as good as Barcelona."

                  Comment


                  • bice da nisi ti sad na tom sajtu napravio ovu formaciju
                    IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                    ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                    C'E SOLO L'INTER

                    Comment


                    • Lepo bi ovako bilo,stigli su igraci u Ameriku gde igraju pripremne takmice sa Celticom,i 2 Americka kluba ne znam tacno koja ;)
                      Dobra prilika da vidimo koliko vredi Lihstajner i Zigler na levoj strani ;)

                      Sad sam ja napravio
                      Dreams are coming true.


                      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                      Comment


                      • Originally posted by bice View Post
                        Lepo bi ovako bilo,stigli su igraci u Ameriku gde igraju pripremne takmice sa Celticom,i 2 Americka kluba ne znam tacno koja ;)
                        Dobra prilika da vidimo koliko vredi Lihstajner i Zigler na levoj strani ;)

                        Sad sam ja napravio
                        Provalio sam...

                        Ali teško da će biti to...
                        IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                        ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                        C'E SOLO L'INTER

                        Comment


                        • Sredina i napad veoma lepo izgleda u oba slucaja ali su bekovi mnogo tanki i tu Juve mora da dresi kesu sledeceg leta. Kao da gledam da ce ponovo Kelini da krpi bekovske rupe a bice izuzetno lose po Juve ako se on povredi. Bonuci mislim da ce biti jos bolji ove sezone a inace je dobar i ne gresi previse.
                          sigpic

                          Comment


                          • Na brzaka sam to napravio da ti pokazem da je bolje ovako...

                            Evo malo Vdalovih golova u Leverkusenu dao je 12 golova i imao 13 asistencija,najbolji strelac Bayera

                            Dreams are coming true.


                            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                            Comment


                            • Nije uopste bolje jer Cigler nije nista specijalno u ofanzivi a ti si stavio Rosija levo koji igra desnom nogom pa ti dodje kao inside krilo, a to je dobro samo kad imas brzog beka sa kvalitetnim centarsutem. U toj formaciji nemas prodornost po levoj strani + sto Cigler i kad ide napred zna cesto da ispadne. Sa ovim bekovima je bolje 4-4-2 a s obzirom da Konte tako igra i da je to vec najavio tako ce i biti.
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by bice View Post
                                Na brzaka sam to napravio da ti pokazem da je bolje ovako...

                                Evo malo Vdalovih golova u Leverkusenu dao je 12 golova i imao 13 asistencija,najbolji strelac Bayera

                                jel Juventus uzeo Vidal.. il oce da ga uzme ?
                                FORZA MILAN!!

                                Comment

                                Working...
                                X