Announcement

Collapse
No announcement yet.

Juventus FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by S-Nash View Post
    Sredina i napad veoma lepo izgleda u oba slucaja ali su bekovi mnogo tanki i tu Juve mora da dresi kesu sledeceg leta. Kao da gledam da ce ponovo Kelini da krpi bekovske rupe a bice izuzetno lose po Juve ako se on povredi. Bonuci mislim da ce biti jos bolji ove sezone a inace je dobar i ne gresi previse.
    E ako će Bonući da im bude startni štoper uz Kjelinija onda Juve nema šta da brine

    Precenjen igrač, koji uopšte nije konstantan u svojim partijama. Nije ni čudo što Konte želi novog štopera a ovog pokušavaju da uvale Fiorentini za Vargasa...

    Žuana hoće Konte da vidi u svom timu...
    IO NON RUBO IL CAMPIONATO
    ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
    C'E SOLO L'INTER

    Comment


    • Originally posted by Krle View Post
      E ako će Bonući da im bude startni štoper uz Kjelinija onda Juve nema šta da brine

      Precenjen igrač, koji uopšte nije konstantan u svojim partijama. Nije ni čudo što Konte želi novog štopera a ovog pokušavaju da uvale Fiorentini za Vargasa...

      Žuana hoće Konte da vidi u svom timu...
      Jbg ja kad sam ga gledao bio je dobar, ali verovatno kiksa onda kad ja ne gledam.
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by S-Nash View Post
        Nije uopste bolje jer Cigler nije nista specijalno u ofanzivi a ti si stavio Rosija levo koji igra desnom nogom pa ti dodje kao inside krilo, a to je dobro samo kad imas brzog beka sa kvalitetnim centarsutem. U toj formaciji nemas prodornost po levoj strani + sto Cigler i kad ide napred zna cesto da ispadne. Sa ovim bekovima je bolje 4-4-2 a s obzirom da Konte tako igra i da je to vec najavio tako ce i biti.
        Ne znam na koju foru Rossi igra desnom nogom?
        Igra levom nogom,leva mu je jaca,ali zna da koristi i desnu.

        Mario Kempes:"Real Madrid can beat Barcelona, but they can never play as good as Barcelona."

        Comment


        • Juana hoce,ali tesko ce ga Roma pustiti,jos sam cuo da Conte zeli Lucia
          Videcemo,valjda ce dovesti nekog beka,pominje se Kapdevila ali tesko ;)
          Videal je dosao,a Rossi igra levom koliko ja znam ;)
          Dreams are coming true.


          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

          Comment


          • Originally posted by Phenom View Post
            Ne znam na koju foru Rossi igra desnom nogom?
            Igra levom nogom,leva mu je jaca,ali zna da koristi i desnu.
            Nesto sam se ja istripovao, moja greska ali svejedno ne znam sta ce on levo kad je covek pravi spic + sto nema neki centarsut.
            sigpic

            Comment


            • Slazem se sa tobom Nash,trebao bi da igra u spicu,a ne na krilu..ali ko zna,ne bi se on ni tu lose pokazao.

              Mario Kempes:"Real Madrid can beat Barcelona, but they can never play as good as Barcelona."

              Comment


              • vrlo dobar transfer sto su uzeli Vidal
                FORZA MILAN!!

                Comment


                • Kao jedno od resenja na poziciji stopera pominje se dvadesetogodisnji Koates, trenutno igrac Nacionala iz Montevidea.
                  Predsednik Fiorentine,Mario Konjinji , negira da je bilo ikakvih kontakta sa Juventusom u vezi Vargasa.

                  Comment


                  • Vidal na medicinskim pregledima,sutra se ocekuje da potpise ugovor nosice broj 23.
                    Dreams are coming true.


                    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                    Comment


                    • Vidal: Nisam se dvoumio oko Juventusa Arturo Vidal je dao svoju prvu press konferenciju kao Juventusov igrač. Čileanski internacionalac je jučer završio svoj prelazak iz Bayer Leverkusena u Juventus za 10.5 miliona plus bonuse vezane za performans. "Ovdje sam kako bih pomogao Juventusu da se vrati tamo gdje pripada." izjavio je u današnjem susretu sa medijima. "Mnogi timovi su me željeli ali nisam se dvoumio poslije Juventusovog poziva. Želim da navijači znaju da sam borac, zbog čega me tako i zovu." Vidal je prvi čileanac koji nosi dres Bianconera još od vremena Marcela Salasa. "U Čileu svi znaju za Juventus po igračima kao što su Gigi Buffon, Andrea Pirlo i Alessandro Del Piero. Takodjer pamte i Salasa u dresu Juventusa." "Pirlo je svjetska klasa i sjajno je što ću imati priliku da igram zajedno s njim." Vidal ima samo 24 godine, ali veznjak ima dosta medjunarodnog iskustva te je bio povezivan i sa Bayernom, Romom i Napoliem. "Moja majka i kompletna obitelj mi je pomogla da ostanem ponizan i usredotočen na moj rad." zuključio je.

                      Comment


                      • Benvenuto Vidal,nadam se da ce opravdati ovih 10 miliona
                        Ocekujem da dobro saradjuje sa Prilom i Marchom u veznom redu
                        Dreams are coming true.


                        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                        Comment


                        • Moze on i u odbrani dosta kvalitetno da odigra,dobar je igrac skroz i u svijetu gdje se daju gomile novca za neke igrace sumnjivog kvaliteta,mislim da on vrijedi tih 10 miliona...
                          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                          #the return

                          Comment


                          • Vidal po mom misljenju vredi i vise, Juventus je fenomenalno pazario. Odlicno se postavlja u odbrani i jos bolje cita igru protivnika. Jak u duelu, miran na lopti i ima dobru tehniku pa mu nije nikakav problem i da predje nekoliko igraca i povuce napad. U pasu takodje dobar tako da je ovo mozda i najbolja kupovina ovog prelaznog roka. Ja licno bi za njega izdvojio 15-18, pa mozda i 20 miliona, odusevljen sam ovim igracem.
                            sigpic

                            Comment


                            • Slazem se sa Nashom,cak mi je cudno da je Bayern skrtario na ovakvom igracu i da su kupili Rafinhu jer mislim da je Vidal bolji igrac,ali su se zeznuli i Juventus je konacno doveo dobrog igraca za male pare,nadam se da ce im se isplatiti,igrac sa odlicnim mogucnostima...
                              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                              #the return

                              Comment


                              • Originally posted by AK47 View Post
                                Slazem se sa Nashom,cak mi je cudno da je Bayern skrtario na ovakvom igracu i da su kupili Rafinhu jer mislim da je Vidal bolji igrac,ali su se zeznuli i Juventus je konacno doveo dobrog igraca za male pare,nadam se da ce im se isplatiti,igrac sa odlicnim mogucnostima...
                                Pa Rafinja je desni bek a ovaj zadnji vezni. Mada je i meni cudno da ga Bajern vec nije prebacio u svoje redove i da Hejnkes nije povukao i Artura zajedno sa sobom iz Leverkuzena. Sve u svemu drago mi je za Juve iako mi nisu jedan od drazih klubova, jer se fino pojacavaju i to je dobro za povratak Kalca na stare staze, a meni pravi Kalco mnogo nedostaje.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X