Announcement

Collapse
No announcement yet.

Juventus FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ne znam da li je to neko pomenuo, ali Tijago je odlucio sa Juventusom da prekine ugovor i sada je slobodan igrac.Verovatno ce se ponovo vratiti u Atletiko.
    Bilo bi dobro da nam Turci ponude barem 10 miliona, kada znaju da se razbacaju za igrace koji su manje velicine od Mela.

    Comment


    • Melo izjavio da ide,oprostio se sa navijacima,pitanje je gde...
      Po navodima medija agent Vidala ce se sastati sa Marottom u Milanu da bi se dogovorili oko transfera,a od prodaje Mela ce Juventus dati pare za Vidala...
      Rossi sve blize Juventusu po navodima medija za 25 miliona evra.
      Dreams are coming true.


      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

      Comment


      • Thiago nije sam raskinuo ugovor, vec je Juve raskinuo ugovor sa njim i doplatio mu 2M za zadnju godinu ugovora. Samo nek' smo se resili bagre

        Rossi sad kao zeli da ostane u Villarealu i kaze cim je produzio ugovor do 2016. znaci on ne zeli da ide iz Spanije u ovom trenu... j*be lud zbunjenog.

        Comment


        • Ne znam, ja sam ubeđen da Rosi dolazi u Juventus. Juve želi nekog vrhunskog napadača, Tevez i Aguero su preskupi pa su se onda okrenuli Rosiju...

          A pojavila se informacija kao da Kjaer dolazi u Juve. Igrač koji je sve impresionirao pre 2 sezone u Palermu posle je otišao za dobre pare u Volfsburg. A da u suprotnom Bonući koji nije opravdao očekivanja prošle sezone (plaćen papreno €15m) ide u Violu u zamenu za Vargasa...
          IO NON RUBO IL CAMPIONATO
          ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
          C'E SOLO L'INTER

          Comment


          • Ne znam za to,ali ne verujem da ce otici Bonucci,govorilo se o Vargasu ali mislim da su to novinari pisali onako...
            Mislim da ce Vidal postati novi igrac juventusa,nema nikog za konkurenciju... ;)
            Dreams are coming true.


            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

            Comment


            • Originally posted by bice View Post
              Ne znam za to,ali ne verujem da ce otici Bonucci,govorilo se o Vargasu ali mislim da su to novinari pisali onako...
              Mislim da ce Vidal postati novi igrac juventusa,nema nikog za konkurenciju... ;)
              To da Ako se niko ne umeša dolazi u Juve 100%
              IO NON RUBO IL CAMPIONATO
              ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
              C'E SOLO L'INTER

              Comment


              • Pa ozbiljno niko se drugi ne pominje
                Dreams are coming true.


                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                Comment


                • arturo vidal najverovatnije prelazi u staru damu

                  Comment


                  • Prema navodima medija on je vec u Juventusu visina transfera 12 miliona ili pare plus neki od ovih igraca:Jakvinta,Melo,Sisoko.
                    3 miliona plata,ugovor na 4 godine
                    Dreams are coming true.


                    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                    Comment


                    • Evo i ovde potvrdjeno,da je dosao http://www.sportal.rs/news.php?id=55276
                      Dreams are coming true.


                      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                      Comment


                      • Originally posted by bice View Post
                        Evo i ovde potvrdjeno,da je dosao http://www.sportal.rs/news.php?id=55276
                        E ako je sportal potvrdio onda je sigurno došao!

                        I Vidal i Rosi su dosta blizu Juventusa...
                        IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                        ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                        C'E SOLO L'INTER

                        Comment


                        • Mada ja sportalu ne verujem nista al' nema veze
                          Dreams are coming true.


                          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                          Comment


                          • Ne lažu oni za ovo, oni sa ovo preveli sa stranog sajta ali kako si to napisao da je i ovde potvrđeno

                            Obojica dolaze u Juventus u narednim danima...
                            IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                            ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                            C'E SOLO L'INTER

                            Comment


                            • Najjace mi je sto u ovoj anketi niko od tih igraca nije dosao.
                              Ali svakako jedan od boljih prelaznih rokova.Sada kada vidim sastav Juventusa+Vidal i Rosi vise mi se cini da bi to mogla biti formacija 4-3-3 posto na levoj strani moze igrati Vidal, a ako treba i Krasic.Mozda treba jos jedan krilni igrac ako Konte gleda da Juventusova formacija bude 4-4-2.Od krilnih igraca tu su samo Vidal(kojem je primarna pozicija centralni vezni),Krasic i Pepe.Racunam da ce Martineza sutnuti cim im se ukaze prava sansa.

                              Comment


                              • Juve će igrati 4-4-2 to je sigurno. I dovešče se sigurno neko da igra po levoj strani, neće Vidal igrati levo... Bastos i Vargas se spominju za tu stranu.
                                IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                                ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                                C'E SOLO L'INTER

                                Comment

                                Working...
                                X