Announcement

Collapse
No announcement yet.

Juventus FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bila bi sramota da se ta titula vrati Juventusu,sramota je sta se tada desavalo.
    sigpic

    Comment


    • U Juventusu se nadaju da ce sledece nedelje uspesno zavrsiti posao sa Aguerom i time da se zavrsi njihov interes za Vucinica.

      Comment


      • Juventus blizu Artura Vidala,prema nekim navodima Aguero veoma blizu i tako to i dalje se spekulise...
        Dreams are coming true.


        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

        Comment


        • LIhstajner potpisao ugovor sa Juventusom danas,transfer iz Lazia vredan 10 miliona evra koje ce Juve placati u naredne 3 godine.
          Evo zvnicne potvrde

          Benvenuto Stefan

          http://www.juvefc.com/news/0366licht.html
          Dreams are coming true.


          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

          Comment


          • Kolko sam cuo Bastos vise nije u igri zato sto ne moze da se uklopi u nekoj formaciji koju zamislja Konte.Vidalu poslednja godina ugovora i mislim da ce pre prihvatiti Juventusovu ponudu nego Bajernovu.Mislim da bi 15 miliona evra bilo dovoljno.

            Comment


            • Da ,to sam i ja cuo,odbili su ponude od 10 miliona,Milan je poslao a Juve nudi 15 po nekim navodima.Sad videcemo.
              Dreams are coming true.


              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

              Comment


              • forza juve

                Comment


                • Originally posted by kesimek View Post
                  forza juve
                  Pozdrav i dobrodosao na forum,navijas za pravi tim,nadam se da ces biti aktivan.
                  Dreams are coming true.


                  Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                  Comment


                  • Evo novih dresova Juventusa za narednu sezonu zvanicno predstavljeni juce...

                    Ovo je golmanski odlican je po meni,lepo ce da stoji Gigiju



                    Prvi je domaci,drugi ovaj rozi je gostujuci dres...



                    Evo gostujuci izbliza...



                    A ovo su svi dresovi za sledecu sezonu..



                    Sad moj utisak,golmanski najjaci ubedljivo,domaci nije los,ovaj rozi....postajemo kao Palermo al dobro nema veze,bice mi smesno kad vidim Pirla i Alexa u rozem dresu...
                    Dreams are coming true.


                    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                    Comment


                    • Domaci dresovi bi bili epski da nema ovih bednih recki Ovo ostalo uglavnom lepo izgleda

                      Comment


                      • Gostujuci dresovi su k'o stvoreni za Fashion Week.
                        Nemojte se ljutiti, salim se malo...;)
                        Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                        Comment


                        • Originally posted by tata Mumi View Post
                          Gostujuci dresovi su k'o stvoreni za Fashion Week.
                          Nemojte se ljutiti, salim se malo...;)
                          Ja taj rozi ni ne racunam u dresove, zaboravih to da napomenem u predhodnom postu. Gore nego jbni Fashion Week

                          Comment


                          • Originally posted by Prototype View Post
                            Ja taj rozi ni ne racunam u dresove, zaboravih to da napomenem u predhodnom postu. Gore nego jbni Fashion Week
                            Ma opusteno. Mozda im bas ti dresovi donesu srecu i uspjeh.
                            Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                            Comment



                            • Comment


                              • Hahahha prejako...
                                Inace pocele su povrede ponovo Jakvinta ovoga puta 20 dana
                                Dreams are coming true.


                                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                                Comment

                                Working...
                                X