Announcement

Collapse
No announcement yet.

Juventus FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • I dalje ne razumem njegovo dovodjenje,mozda zato sto je besplatan i da uleti umesto nekog povredjenog,inace nista posebno.
    Dreams are coming true.


    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

    Comment


    • Баш то. Ништа конкретно да се уради, да се доведе неки добар, зајебан играч.
      Arise, Serbia!
      You fell asleep long ago,
      And have lain in the dark.
      Now wake up
      And rouse the Serbs!


      sigpic

      Comment


      • Prema nekim navodima Aguero je digao ruke od Reala jer ne zeli da ih ceka,izjavio da ne zli u PL(Englesku) dakle sve je na Juventusu sada.Inace isfrustriran Realom rekao je agentu da mu nadje klub do pocetka Cope America.
        Takodje se navodi i da se Juve sastao sa Vucinicem,ali kao ga kupe da ce pored njega doci Sanchez,Tevez ili Aguero.
        Matri otkupljen,sad ponovo prica oko Bastosa agent njegov izjavio da za 10 dana dobija pasos i da ce postati clan Juventusa.
        Dreams are coming true.


        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

        Comment


        • Nemam nameru vise da baratam tim spekulacijama jer mediji iz dana u dan iznose toliko kontradiktornosti, toliko da se vise ne zna ni ko pije ni ko placa....dakle od pre neki dan resio sam da baratam samo zvanicnim informacijama, kao sto je ova za Paciencu. Dakle gde je tu kvaka, pa ja ovako gledam na stvar doveli su slobodnog igraca, dakle 0 za transfer, koji ce da prima 1.5m po sezoni i igra na poziciji kao Sisoko koji prima 3m po sezoni i bice prodat za nekih 7m npr. to je dakle 9m u plusu, logika. Na stranu ko je bolji igrac, mada su po karakteristikama slicni, itd., mada bolji je po mom misljenju Sisoko, ne sad nesto drasticno ali je bolji...medjutim, isti vec dve sezone ne moze da se spoji zbog povreda, dakle moguce je da je u ovom trenutku Italijan upotrebljiviji, a to sigurno ne bih rekao pre tri, cetiri sezone kada je sisoko bio u punom jehu. Dakle, ja tako gledam na ovaj trensfer i kada to uzmem u obzir on mi izgleda vise nego dobar (mislim na finansijski aspekt transfera) a da li ce i rezultatski biti dobar videcemo sledece godine negde u ovo vreme ;)
          Last edited by Brajkula; 19-06-11, 00:11.

          Comment


          • Tesko da ce Juventus uraditi bilo sta dok ne dovede velike igrace.

            Nekada Cannavaro, Zambrota, Nedved, Trezeguet....a sada poluigraci

            Comment


            • Јувентус - стиже Бастос за 15 милиона


              Торински клуб испоштовао све услове које је Лион поставио, па ће Бразилац постати нови играч''старе даме''.


              Досадашњи бек Лиона, Микел Бастос, коначно ће ставити тачку на своју будућност и од наредне сезоне носиће дрес Јувентуса, пренели су јутрос француски медији.


              Л'Екип тврди да је Лион тражио 15 милиона евра, што ће бјанконери платити.


              Сага око Бастоса је трајала пуних 6 месеци, а њему ће се испунити жеља да заигра за италијанског гиганта. Јуве је морао озбиљно да се помучи како би га довео, јер су понуде упућивали чак седам пута.


              Јувентус ове сезоне озбиљно ради на рекоснтрукцији екипе за следећу сезону, а у плану су још Серхио Агуеро, Ласана Диара и Алексис Санчез.


              Извор: juvebalkan.com

              Каманананннннн
              Arise, Serbia!
              You fell asleep long ago,
              And have lain in the dark.
              Now wake up
              And rouse the Serbs!


              sigpic

              Comment


              • Originally posted by Astore View Post
                Tesko da ce Juventus uraditi bilo sta dok ne dovede velike igrace.

                Nekada Cannavaro, Zambrota, Nedved, Trezeguet....a sada poluigraci
                Pa nije bas sve tako kako ti pricas i pre su dolazili ti poluigraci kako ih ti zoves pa su se pokazali kao dobra resenja, evo navescu ti primer samo KAmoranezija i Takinardija, ne zna se koji je od njih dvojice pruzao bolje partije u Juveu, a dosli su isto kao i npr. sada Pacienca, dakle pustimo momke da pokazu na terenu sta znaju pa tek onda sudimo o njima.
                Medjutim, ako si mislio na proslogodisnja "pojacanja" u vidu Mote, Martineza npr. tu si u pravu, dekle ti momci definitivno ne zasluzuju da nose dres kluba kao sto je Juventus!

                Comment


                • http://www.goal.com/en/news/1717/edi...-is-the-victim

                  Nikad pravde u toj bednoj zemlji...

                  Comment


                  • Juve kupio Matrija, Mottu, Pepea i Quaglu

                    Juventus je danas objavio da je kupio četvoricu igrača - Alessandra Matrija, Fabia Quagliarellu, Simona Pepea i Marca Mottu.

                    Za Alessandra Matrija Cagliariju je plaćeno 15,5 miliona evra, koji će biti isplaćeni u tri naredne godine, a igrač je potpisao 4-godišnji ugovor.

                    Za Fabia Quagliarellu Napoliju je plaćeno 10,5 miliona evra, koji će biti isplaćeni u tri naredne godine, a igrač je potpisao 3-godišnji ugovor.

                    Za Simona Pepea Udineseu je plaćeno 7,5 miliona evra, koji će biti isplaćeni u tri naredne godine, a igrač je potpisao 4-godišnji ugovor.

                    Za Marca Mottu Udineseu je plaćeno 3,75 miliona evra, koji će biti isplaćeni u tri naredne godine, a igrač je potpisao 4-godišnji ugovor.

                    Napokon su odresili kesu,sledeci su Bastos i Aguero,i Lihstajner verovatno.Samo ne znam sta ce nam Motta njega ce ukljuciti u neki transfer verovatno...
                    Dreams are coming true.


                    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                    Comment


                    • Pepe i Motta dva panja koja vrede 10M !!!! Jbt pa sad kad bi ih stavili na transfer listu ni za kilo krompira ih ne bi prodali

                      Comment


                      • S tim da ce Motu odmah da prodaju Malagi ili Parmi.
                        A Pepe ce dobrodoci kao igrac sa klupe.

                        Comment


                        • Juve: Dokapitalizacija u iznosu od 120M


                          U popodnevnim satima nakon završenog sastanka "Exor" grupe na kome je odobreno 70.000.000 eura za letnji "mercato" počeo je i sastanak upravnog odbora Juventusa na čelu sa Andreom Agnelliem.

                          Sastanak se održava u sedištu Juventusa u "Galileo Ferrarisu" na kome će se odlučiti o povećanju Juventusovog kapitala.

                          Očekuje se da će dokapitalizacija kluba iznositi 120.000.000 eura što će predstavljati dovoljnu sumu novca za predstojeće tri sezone.

                          Kao što su italijanski mediji objavili jutros, upravni odbor "Exor" dao je kredit Juventusu u iznosu od 70.000.000 eura i taj novac će biti iskorišćen za ovogodišnji letnji "mercato", takodje na to treba dodati i eventualnu zaradu od prodaje nekih igrača.


                          Dobre su ovo pare,lepo od Exora sto je dao 70 milki za pojacanja.
                          Dreams are coming true.


                          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                          Comment


                          • Da li poslati Martineza na pozajmicu posto cisto sumnjam da ima neko nameru da mu otkupi ugovor?

                            Comment


                            • Originally posted by Maric91 View Post
                              Da li poslati Martineza na pozajmicu posto cisto sumnjam da ima neko nameru da mu otkupi ugovor?
                              Govorilo se da ce u Fiorentinu sad ne znam trebalo bi ga prodati beskoristan je.
                              Dreams are coming true.


                              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                              Comment


                              • Ko je dobio nagradu Zlatnu Kantu?Da li je MArtinez bio medju Top 10?
                                Naleteo na vest da bi se mogao vratiti odakle je dosao, ali samo na pozajmicu.

                                Comment

                                Working...
                                X