Announcement

Collapse
No announcement yet.

Juventus FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Evo dve novosti za danas, iskreno, stvarno mislim da se vode pregovori oko Alexisa, ali na drugoj strani mi je doliko smesno kako mediji svakog narednog dana bar jedno novo ime povezu sa klubom iz Torina, msm kapiram da kao veliki klub privlacimo paznju, ali ovo vec postaje smesno, tako da na svaku novu vest reagujem sa smehom i svaka nova vest mi deluje neistinitija od prethodne
    Sančez baš voli crno-belo?

    Čileanac čas u jednom, čas u drugom klubu, a nikako da se dogovori sa nekim o saradnji. Odjednom Juve u igri. Sančez se pita.
    Napadač Udinezea Aleksis Sančez sada je najbliži prelasku u Juventus!
    Do juče je bio sigurno pojačanje Intera, ali se odjednom pojavila mogućnost da on sam odluči i ode u Juventus. inter je bio na pragu da ga angažuje, što još uvek nije isključeno.
    Izgleda da će Juve ponuditi ''zebretama'' Sebastijana Đovinka uz određeni novac, kako bi doveli brzonogog špica.
    U Udinama se nadaju da će on ipak ostati i igrati u Ligi šampiona.
    ''Biće sve na igraču. Ponudili smo mu novi ugovor i nadamo se da će izabrati nas umesto novca'', rekao je prvi čovek Udinezea, Đampaolo Poco.


    Zidane "gura" Marcela u Juve?


    Prema pisanjima španskih medija Juventus je zainteresovan da u svoje redove dovede odbrambenog igrača Real Madrida Marcela...
    Marcelo koji je ove sezone bio standardan slijedeće sezone bi mogao biti višak u Real Madridu. Mourhino u redove Real Madrida želi dovesti Coentraoa čime bi Marcelo išao na klupu na kojoj ne želi biti..

    Juventus je u potrazi za pojačanima nakon još jedne katastrofalne sezone a prema pisanjima španskih medija zainteresovani su za Marcela. Marotta se nada da će iskoristiti to što je nedavno Zidan postao sportski direktor Reala što bi mu donijelo odredjenu prednost pred ostalim zainteresovanim.

    Iako je Juve već doveo novog lijevog beka(Reto Ziegler) u potrazi su za još jednim kako bi pojačali konkurenciju u momčadi. To znači da su na izlaznim vratima Juventusa De Ceglie koji se nije baš naigrao ove sezone, Traore i Grosso.

    Vrijednost Marcela se procijenjuje na oko 12 milliona eura.

    Comment


    • Ruke dalje od Marcela, klonite ga se !
      sigpic

      Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

      "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

      Batica Wilshere je gospodin covek...

      All hail the Chan-Chan man!

      Comment


      • Daj Sancheza, daj Marcela Wade nesi stipsa sta ce vam Marcelo kad dovedete Coentrao-a

        Comment


        • Originally posted by D-Wade View Post
          Ruke dalje od Marcela, klonite ga se !
          Daj nemoj da ste Barsa, gomila odlicnih igraca a samo 11 igraju....jedina izmena koju Gvardiola pravi je izmena Pedro-Afelaj u periodu od 85-90 minuta meca
          Realno, nama Marselo treba kao ozeblo Sunce (mada sumnjam da ce ga Murinjo pustiti, trebace mu za roster jos jedan dobar levi spoljni, ipak igraju oko 70 meceva godisnje), a vi sa Koentraom (ako dodje) imate vise nego kvalitetnog na toj poziciji

          Comment


          • A ljudi moji koliko je igraca povezano s mogucim prelaskom u Juventus, jos samo fali da osvane natpis "Messi u Juventusu"!
            Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

            Comment


            • Originally posted by tata Mumi View Post
              A ljudi moji koliko je igraca povezano s mogucim prelaskom u Juventus, jos samo fali da osvane natpis "Messi u Juventusu"!
              hahaha....pazi kada me ne bi iznenadilo
              Evo malopre sam procitao po forumima i sledece, TRAMPA MARKIZIO-NANI, pa ja bih crkao kada bi Markizija pustili da ode iz Juva, prvo nedavno je potpisao novi ugovor (na moju srecu), drugo on mi je jedan od omiljenijih u Juveu (od ovih mladjih cak i najomiljniji)....dodacu da je isti igrac izjavio na svom facebook-u da prolazi kroz veoma tezak period sto mediji povezuju sa mogucom povecanom konkurencijom u veznom redu u Juveu (dosao je Pirlo, pominju se jos Inler i Pacienca, a tu je i Sisoko za koga kazu da ce ostati, a i Melo koji je na izlazin vratima (mada bih ja pre prodao Sisokoa ali 'ajde sada))....bilo kako bilo juve treba da gradi igru na Pirlu i Markiziju, koji Pacienca koja cuda!? Sisoko, Melo i Inler su skroz drugaciji igraci ("mesari") te njih ne uvlacim u konkurenciju sa pomenutim....Sad jedino ako dodje Pastore, ali iskreno ne verujem, dakle, ne dajte Markizija za zivu glavu!
              P.S. I Nani je dobar igrac, odlican, ali davati svoje dete, coveka koji bi sve dao za Juve, za jednog Nanija ne ide!
              Last edited by Brajkula; 30-05-11, 14:31.

              Comment


              • Slazem se, takvi igraci trebaju ostati u voljenom klubu!;)
                Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                Comment


                • Originally posted by tata Mumi View Post
                  Slazem se, takvi igraci trebaju ostati u voljenom klubu!;)

                  druze, sta se ovo dogadja, danas smo se cak dva puta slozili, sto nije tako cesto

                  Comment


                  • Originally posted by Brajkula View Post

                    druze, sta se ovo dogadja, danas smo se cak dva puta slozili, sto nije tako cesto
                    Cuda se desavaju!
                    Vec se brinem za svoje zdravlje....da li je sve u redu
                    Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                    Comment


                    • Originally posted by tata Mumi View Post
                      Cuda se desavaju!
                      Vec se brinem za svoje zdravlje....da li je sve u redu
                      posle ovoga ja cak i smak sveta 12.12.2012 moguc...hahaha

                      Comment


                      • Originally posted by Brajkula View Post
                        posle ovoga ja cak i smak sveta 12.12.2012 moguc...hahaha
                        Ma nista me sada ne bi iznenadilo!
                        Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                        Comment


                        • Juve pregovara za Lihštajnera, objavio Sky Sport 24. Inače ova televizija gotovo uvek pogadja s kojim igračima timovi pregovaraju... Morati je pre nedelju dana pohvalio njih da uvek pogode za kojeg igrača je zainteresovan Inter a verovatno da imaju dobre izvore i za ostale timove...

                          http://www.football-italia.net/may30s.html
                          IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                          ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                          C'E SOLO L'INTER

                          Comment


                          • Krle jel ta televizija prognozira i za ostale lige ili samo za Kalco?
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by Brajkula View Post
                              Daj nemoj da ste Barsa, gomila odlicnih igraca a samo 11 igraju....jedina izmena koju Gvardiola pravi je izmena Pedro-Afelaj u periodu od 85-90 minuta meca
                              Realno, nama Marselo treba kao ozeblo Sunce (mada sumnjam da ce ga Murinjo pustiti, trebace mu za roster jos jedan dobar levi spoljni, ipak igraju oko 70 meceva godisnje), a vi sa Koentraom (ako dodje) imate vise nego kvalitetnog na toj poziciji
                              Eto vama Coentrao, a Marcela ostavite lepo Realu.
                              sigpic

                              Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                              "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                              Batica Wilshere je gospodin covek...

                              All hail the Chan-Chan man!

                              Comment


                              • Listajner se pominjao i u januarskom prelaznom roku...mada iskreno Juveu fale ti bekovi, doveli su Ciglera za levog i iskreno ne znam koliko su se usrecili sa njim. Sto se tice Listajnera imao je odlicnu sezonu u Laciu, sad ni za njega ne znam koliko ce doprineti da se Juve vrati u vrh prvo Serije A, a potom i u Evropi! Mada opet kada se pogleda na to da se ne igra Evropa ove godine, ova dvojica dodju cak i kao odlicna resenja...videcemo kada krene "cirkus" dogodine u Seriji A, kazem cirkus jer je ta liga vise od fudbala definitivno, pocev od namestanja i smesnih kvota na X-eve, pa preko kontraverznih presednika klubova, igraca, navijaca....sta vise zato se meni i dopada ta liga i iskreno voleo bih da se vrati na kanale SK
                                Sto se tice Sky sporta, mislim da su oni italijanska TV kuca te da se bave iskljucivo nacionalnom ligom, mislim, nisam siguran!

                                Comment

                                Working...
                                X