Announcement

Collapse
No announcement yet.

Juventus FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: Juventus FC

    Situacija oko Bastosa je skoro gotova i on ce najverovatnije da predje u Juve,a posle njega idu pregovori oko Pirla.Sad Maskerano i Borielo nema sanse da doju a i ne trebaju nam.
    Lepo kazem dovedemo Eliu i Bastosa a moze i Pirla.Bastos moze da igra na levoj strani kao bek Elia levo krilo, Krasa desno,Pirlo i Marchisio defanzivni vezni,pozadi Cheilini i Bonucci a desni bek moze da bude Zuniga.Napred Matri i Kvaljarela i brani Gigi.Moja idealna posatva.


    Govorilo se da ce Juve da trampi Giovinca za Kvaljarelu,jer je Napoli zainteresovan za Sebastiana. &+I}\




    P.S. To sam i ja hteo da pitam @(*6sd$% (%fsd%&j
    Dreams are coming true.


    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

    Comment


    • Re: Juventus FC

      [quote author=Krle link=topic=2671.msg268181#msg268181 date=1300133573]
      Dobra fora, samo ovo su glumci izgleda al kako su napravili *T_*@SR


      Samo jedno pitanje Vule, što si ovo ubacio u Juventusovu temu #^GH*# (%fsd%&j
      [/quote]
      Tek sam sada video da sam ubacio u pogresnu temu,hteo sam u Italijansku ligu.... #%d*

      Comment


      • Re: Juventus FC

        Juve uvjeren u dovođenje Arshavina







        Torinski Juventus je uvjeren kako će Arsenal pristati na njihovu ponudu za ruskog vezistu Andreya Arshavina.




        Navodno je Juventus spreman platiti 20 miliona eura Arsenalu za usluge ovog reprezentativca Rusije.
        Dreams are coming true.


        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

        Comment


        • Re: Juventus FC

          Juve vraća Aquilanija Liverpoolu









          18 miliona evra prevelika cifra da se plati za njega.

          Prema Sky Sporta Italia, Juventusovi direktori su odlučili da neće otkupiti njegov ugovor ukoliko Liverpool ne spusti cenu za igrača.



          Kako javljaju mediji u Italiji, Milan je spreman da uzme Aquilania, kao moguću zamenu za Andrea Pirla, koji je povezivan sa Juventusom.


          Sto je mnogo mnogo je,sjajan u prvom delu sezone sada nista &+I}\
          Dreams are coming true.


          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

          Comment


          • Re: Juventus FC

            4 igrača na izlaznim vratima Juventusa(nezvanicno)Amauri, Iaquinta, Giovinco, i Martinez su igrači koji će napustiti Juventus.
            Amauri, koji je trenutno na pozajmici u Parmi je trenutno na meti nekoliko talijanskih klubova(Palermo, Napoli i Roma), a tu su i neki engleski klubovi koji bi ga htjeli vidjeti u svojim redovima.

            Giovinco, koji je takodje na pozajmici u Parmi, i koji imaju pravo na otkup njegovog ugovora, bi mogao i ostati tamo, ali bi u tom slučaju Parma morala da isplati Juventus 12 miliona eura.




            Od svih ovih jedino mi je zao Djovinka,mnogo je dobar igrac,a mogao je biti i zvezda Juventusa....A ove bih ja isterao odmah &+I}\




            Inace Juventus se izgleda odustao od dovodjenja Elie iz HSV-a,jer kako kazu zele da dovedu nekg drugog igraca na toj poziciji(Bastosa verovatno)...
            Takodje nezvanicno Juve se intersuje za Bosingwu i Zirkova koji nisu u prvih 11 u Celsiju i verovatno ce da napuste klub na kraju sezone &+I}\
            Dreams are coming true.


            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

            Comment


            • Re: Juventus FC

              Verovatno ce mi jetra otpasti zbog mog Juvea, jer nemoguce je koliko me nerviraju od nove godine pa na dalje. Od pretendenta za titulu iz prvog dela sezone, dodjose do toga da igraju kao treceligasi. Ne mogu da shvatim kako jedan tim koji pobedi intera, Milan, Lazio, Romu, Udinese istovremeno moze izgubit utakmice od Bologne, Lecce i ostalih nizerazrednih klubova #%d*

              Comment


              • Re: Juventus FC

                Evo jos jednog navijaca Juventusa +*@WT*48* +*@WT*48*
                Vidis to se i ja pitam,ali ne mogu da shvatim,od povrede Kvaljarele sve je poslo naopako &+I}\
                Dreams are coming true.


                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                Comment


                • Re: Juventus FC

                  Juve uz Del Piera novi ugovor nudi i Buffonu


                  I dok priča oko Del Piera, kojem ugovor vrijedi do kraja sezone, već neko vrijeme puni medijski prostor, ova s Buffonom novog je datuma. Golmanu "stare dame" i talijanske nogometne reprezentacije ugovor vrijedi do 2013. godine, no saznaje se, torinski mu je klub spreman produljiti ga za dodatne tri godine. Član iste momčadi Buffon je od 2001. godine.

                  U slučaju Del Piera, koji je u klubu od 1993., riječ je o produljenju za jednu godinu.

                  Comment


                  • Re: Juventus FC














                    Glasovi su pokazali da bi Matri, Aquilani i Quagliarella trebali da se odkupe, a odmah iza njih je i Simone PepeAqulani je sakupio mnogo glasova pa su tim glasanjem navijači pokazali da ne bi voljeli da vide Pirla Buffon, Chiellini, Del Piero i Marchisio. Takodje, "DA" od navijača, kao i Felipe Melo sa solidnim brojem glasova.


                    Najmanje glasova su dobili Motta, Traore, Rinaudo i Martinez, a od stare garde Grosso, Grygera, Amauri, Iaquinta i Sissoko
                    Dreams are coming true.


                    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                    Comment


                    • Clichy i Dzsudzsak na meti Juvea(nezvanicno)



                      Juventus ima dvije nove transfer mete: lijevog beka Arsenala Gaela Clichya i krilnog igrača PSV Eindhovena Balasza Dzsudzsaka.

                      Tuttosporot piše da Juve želi da dovede Clichya koji je i ranije bio povezivan sa Bianconerima.

                      Navodno, Juventus će pokušati da iskoristi prijateljstvo između Fabia Paraticija i Mathieua Grimaldija, člana Wengerovog tima, da ubjedi Arsenal da pusti Clichya.

                      Sa druge strane, Corriere dello Sport piše da je Juventus svoju pažnju usmjerio ka Mađaru Dzsudzsaku.

                      24-godišnjak ima ugovor sa PSV-om do 2015. godine, ali je Juventus već započeo pregovore sa klubom i agentom Sorenom Lerbyem.

                      Ovo bi bilo odlicno....
                      Dreams are coming true.


                      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                      Comment


                      • Juve u trci za Neymara,glavni konkurent je Inter,a Neymar je izjavio da zeli zaigrati u Seriji A.Tiago,jos jedan od balvana se vraca u Juve na kraju sezone,jer Atletiko Madrid ne zeli da ga otkupi..
                        Dider Deschamps covek koji je vodio Juve dok je bio u Seriji B,bi mogao da se vrati u Juve,a to svi mediji u Francuskoj pricaju kao i da ce napustit Maresj.Deschamp je tom prilikom izjavio :"Vratio bih se u Juventus,ali mi se to cini veoma tesko,jer ljudi u klubu su isti kao i onda kada sam otisao"
                        Dreams are coming true.


                        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                        Comment


                        • Bastos: Samo Juve


                          Bastos je odlučio - želi samo u Juve, tako da Bianconeri više ne moraju da se plaše konkurencije.

                          Nakon što je Tottenham ispao iz konkurencije, Bastos je bio veoma zadovoljan što je sve bliži crno-bijelom dresu, a čak je izjavio da za njega postoji samo Juve.

                          U svakom slučaju, uskoro se očekuje sastanak njegovog agenta i Marotte kako bi se dogovorili oko transfera.

                          Dakle samo da Marotta posalje ponudu i nas je,sjajno pojacanje.
                          Dreams are coming true.


                          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                          Comment


                          • Originally posted by bice View Post
                            Bastos: Samo Juve


                            Bastos je odlučio - želi samo u Juve, tako da Bianconeri više ne moraju da se plaše konkurencije.

                            Nakon što je Tottenham ispao iz konkurencije, Bastos je bio veoma zadovoljan što je sve bliži crno-bijelom dresu, a čak je izjavio da za njega postoji samo Juve.

                            U svakom slučaju, uskoro se očekuje sastanak njegovog agenta i Marotte kako bi se dogovorili oko transfera.

                            Dakle samo da Marotta posalje ponudu i nas je,sjajno pojacanje.
                            Odlican igrac, moze da igra DL, ML kao i AML i mislim da je to ono bas sto fali Juveu da popuni levu stranu, jer su Groso, kao i Traore ocajni a De Celje se rano povredio (mada i on nije neka klasa, ali je od pomenutih najbolji), plus sto moze da igra i levog veznog, te bi uz rasteretio Milosa Krasica koji je provaljen u Seriji A, te ga svi treneri udvajaju, blokiraju, jednostavno prave taktiku da zaustave njega koako bi pobedili Juve. Dakle, sa Bastosom bi pretili preko oba boka, a i malo mi je dosta inprovizacija LDN sa Kjelinijem na beka (gde gubi odlicnog stopera) i sa Markiziom na ML (gde gubi sjajnog veznog).
                            Ovo bi mozda bilo jedino konkretno pojacanje od kada je dosao "kilavi" Marota (naravno uz Krasica, koga je jedva doveo), s tim sto, naravno, ne racunam Matrija, Kvaljarelu, Pepea, Akvilanija koji su samo na pozajmici i ne verujem da ce svi ostati u Torinu naredne sezone (pogotovo ne Akvilani, za koga je ugovorena cena 16.5 miliona a javili su se jos neki klubovi...tesko), za Matrija i Kvaljarelu mislim da ce ostati, osim ako ne dovedu nekog spica kao sto najavljuju, mada sumnjam, ali opet se nadam, tip Nejmara, Djuzepe Rosija, Djilardinja! Videcemo...

                            Comment


                            • E znao sam da je Vinovo zacarano u PM
                              Chielini se povredio pauzirace 30 dana,Alex se takodje povredio,kazu da nije ozbiljno sutra ce proci preglede...E jbm ti Vinovo vise,terajte se odatle dacu vam moje dvoriste tu cete manje da se povredjujete nego tamo
                              Dreams are coming true.


                              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                              Comment


                              • Originally posted by bice View Post
                                E znao sam da je Vinovo zacarano u PM
                                Chielini se povredio pauzirace 30 dana,Alex se takodje povredio,kazu da nije ozbiljno sutra ce proci preglede...E jbm ti Vinovo vise,terajte se odatle dacu vam moje dvoriste tu cete manje da se povredjujete nego tamo
                                Kjelini se nije povredio u Vinovu vec u Ukrajni na nastupu za repku ;)

                                Comment

                                Working...
                                X