Announcement

Collapse
No announcement yet.

Juventus FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: Juventus FC

    Navijači pozvali Moggia da se vrati
















    Vrati se Moggi,ti nam trebas...... <thumbsup>
    Dreams are coming true.


    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

    Comment


    • Re: Juventus FC

      Vialli zamjena za Del Nerija(nezvanicno)




      Dreams are coming true.


      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

      Comment


      • Re: Juventus FC

        Krasic pod hitno da bezi iz ovog kluba, gledam juce predje po 2,3 igraca i nema kom da doda loptu, ovi nisu ni za drugu ligu
        СА ЗВЕЗДИНОГ ФРОНТА ИСПОД ХОРИЗОНТА

        Comment


        • Re: Juventus FC

          Preterao si malo...Bice bolje,valjda...ali reci da Juve nije ni za 2 drugu ligu je glupost &+I}\ #%d*
          Dreams are coming true.


          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

          Comment


          • Re: Juventus FC

            Dobro i ja sam ga preterao za drugu ligu,ali realno losi su mnogo,ako ne menjaju nesto nece oni da igraju ligu sampiona skoro.Treba im dobar napadac,oni nesto ocekuju od del pjera koji ima 37 god. ne kazem ja nista za njega,bio je fenomenalan igrac ali ne moze ni on vise, luka toni isto mator.Treba im neki buduci Del Pjero...
            СА ЗВЕЗДИНОГ ФРОНТА ИСПОД ХОРИЗОНТА

            Comment


            • Re: Juventus FC

              [quote author=Bendtner link=topic=2671.msg262524#msg262524 date=1299445667]
              Treba im neki buduci Del Pjero...
              [/quote]
              To se od Diega ocekivalo kad je dosao ali je bio ocajan.
              sigpic

              Comment


              • Re: Juventus FC

                Slazem se,treba im neki mladi talenat,a to je Djovinko kog je Del neri oterao u Parmu $JS}| $JS}|
                Marchisio je tu,ali od napadaca Matri i Kvaljarela bi bili sjajan tandem &+I}\
                Dreams are coming true.


                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                Comment


                • Re: Juventus FC

                  Opet problemi sa povredama,naime Felie Melo ce pauzirati 2 nedelje zbog povrede skocnog zgloba i nece biti na raspolaganju Del Neriju protiv Cezene i Brese.
                  On se pozalio na povredu nakon sudara sa Kevinom Princom Boatengom na mecu sa Milanom.
                  Toni se takodje pozalio na povredu skocnog zgloba i trebalo bi da pauzira nekoliko dana ali se ocekuje da vec protiv Cezene bude u timu. &+I}\
                  Dreams are coming true.


                  Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                  Comment


                  • IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                    ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                    C'E SOLO L'INTER

                    Comment


                    • Re: Juventus FC







                      Nekada je utakmica Cesena-Juventus, bila jedna utakmica tek tako, da Juventus uzme tri boda i popravi gol razliku, ali sad je to već druga stvar...

                      Marcel Buchel(19), koji bi zamijenio Mela, a i pominje se da bi Storari ponovo mogao da zauzme mjesto na golu, s obzirom da Buffon nije spreman onako kako se očekivalo, i da je u ovom trenutku Storari bolja opcija.


                      Najzad se opametio,Del Piero,Matri i Krasa u napadu #$&+|r #$&+|r
                      Dreams are coming true.


                      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                      Comment


                      • Re: Juventus FC

                        Bastos, Pirlo, Mascherano i Borriello na Juveovom radaru

                        Comment


                        • Re: Juventus FC

                          Borijelo ce da im bude pojacanje *T_*@SR
                          Pirlo ce bas da dodje &*#GI(]
                          Za Bastosa pare nemaju,a Maskerano ne treba im $#^%RT
                          Sjajna analiza O0 $#^%RT
                          sigpic
                          Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                          Comment


                          • Re: Juventus FC

                            Borijela nece sigurno dovoditi jer on trazi preveliku platu,Pirlu istice ugovor na kraju sezone pa je sve moguce,Bastos je najverovatnije vec nas igrac s obzirom na odlaske Marrote u Francusku a Maskerano ce preci negde,gde videcemo...

                            Comment


                            • Re: Juventus FC

                              Milan-Bari: prepartita ^*#(-

                              Comment


                              • IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                                ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                                C'E SOLO L'INTER

                                Comment

                                Working...
                                X