Announcement

Collapse
No announcement yet.

Juventus FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sve se vise pominje prica da ce Markizio napustiti klub do kraja prelaznog roka, ja jos ne mogu verovati. Fora isto kao Bonuci, ne oseca se vaznim, LOL. Ne verujem da bi on tako nesto izjavio, mada dosta Itlaijanskih novina prenelo vest. Milan odmah krenuo po njega, a mi smo krenuli po Strotmana. Ako i Markizio ode, mi smo stvarno neozbiljan klub.
    Dreams are coming true.


    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

    Comment


    • Ja mislim da to vise govori o njima nego o klubu.
      ForzaNapolisempre

      Comment


      • Originally posted by bice View Post
        Sve se vise pominje prica da ce Markizio napustiti klub do kraja prelaznog roka, ja jos ne mogu verovati. Fora isto kao Bonuci, ne oseca se vaznim, LOL. Ne verujem da bi on tako nesto izjavio, mada dosta Itlaijanskih novina prenelo vest. Milan odmah krenuo po njega, a mi smo krenuli po Strotmana. Ako i Markizio ode, mi smo stvarno neozbiljan klub.
        Zašto klub neozbiljan ? Pa ne inicira klub odlazak, već igrač.

        Mada Markizio senior je to demantovao. Nema od transfera ništa ovog leta.

        Btw. taj Markizio se prodaje, evo ima deset sezona.....

        Comment


        • Ma Konte ga hoce, a ne deluje mi Klaudio tip igraca koji bi zatrazio ovakav transfer, dete kluba, cuj ne svidja mu se kako ga Max tretira LOL.
          Svejedno, klub je izjavio da ako igrac zatrazi da ode iz kluba, pustice ga. Tako se ne radi to jbg, ali kontam treba odrzati mirnu svlacionicu, zato su i pustili Bonucija i Alvesa, ali Klaudio nije sigurno igrac koji ce praviti haos.
          Dreams are coming true.


          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

          Comment


          • Šta ima da ga tretira, čovek celu prošlu sezonu nije igrao zbog povrede.

            Sad je isplivao, očekuje se da zaigra.

            Btw. posle kupovine Matuidija iskreno ne očekujem kupovinu još jednog DMC - Pjanić, Markizio, Kedira i Matuidi je više nego odlično.

            Osim ako neko od navedenih ne ode.

            Naravno tu imamo i Sturara i Bentakura.

            Ovog drugog treba dati negde na pozajmicu.

            Comment


            • Upravo to je najnelogicnije u toj prici. Eno pominju se Strotman i Sancez kao moguce kupovine, cuj Strotman, lik koji je imao 2 ogromne povrede, i koliko god on bio dobar nekada, nikada nece imati tu formu, i podlozan je povredama. Sa druge strane Sancez na pozajmicu bi bilo fino odraditi, zadrzao bih Bentakura a Sturaru pokazao vrata.
              Eno Garay kazu blizu prelaska, 30 godina ima, poslednje 3 sezone nije imao nekog fudbala u nogama, niti je u nekakvoj formi.
              Dreams are coming true.


              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

              Comment


              • Multiple reports say Claudio Marchisio is unsellable for Juventus, despite links to Milan yesterday.
                This morning Corriere dello Sport and Gazzetta dello Sport are among the outlets reporting that il Principino is considered unsellable by the Turin giants.
                Ma ništa od toga. Brozović se sada pominje, koliko je sve to istina da ga j.....

                Kad se završi prelazni rok oceniću ga, ovako ne bih unapred da kukam.

                Comment


                • Comment


                  • Comment


                    • Ma Markizio je nasa sminkerica, nas simbol, nas igrac i srcem i dusom. Ako on ode onda nemam reci.
                      Ja bi njega drzao u timu pa makar mi totalno beskoristan bio. Makar svaku na tribinama presedeo.
                      sigpic

                      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                      Comment


                      • Pirlo igrao u 3 najveca Italijanska kluba, ali ga svi vole i cene, treba to postici u svojoj karijeri i zasluziti.
                        Slazem se sa tobom Dusane, Markizia mnogo gotivim, mi sem njega nemamo nijedno dete kluba, surova istina, eto mali Kean je tu ali pitanje je koliko ce on ostati u Juventusu sa Raiolom kao menadzerom.
                        Dreams are coming true.


                        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                        Comment


                        • Imamo Ruganija.

                          Comment


                          • Da da njega sam zaboravio.
                            Vise imena se pominje i povezuje sa nama, od Muse Sisoka preko Garaya do Hevedesa, sao da ne bude neka panic buy u 5 do 12, kao Hernanes sto je bio.
                            Dreams are coming true.


                            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                            Comment


                            • Juce sam video da nesto Mustafi Skordana povezuju mnogi sa Juveom?
                              Daj recite mi molim vas da to nisu istine!?
                              sigpic

                              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                              Comment


                              • Danas i Geri Kejhil.

                                Comment

                                Working...
                                X