Announcement

Collapse
No announcement yet.

Juventus FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pa Cancelo se spominjao, a on izgleda potpisuje za Inter vec u ponedeljak. Kad bi barem krenuli po Ricarda Pereiru iz Nice, doduse igrac Porta na pozajmici u Nici. Ima 25M otkupnu klauzulu.

    Ali koliko vidim bicemo sreci ako Spinazzola bude igrao desnog beka kako je krenulo

    Comment


    • Ne znam gde je zapelo oko Cancela, odjednom su se okrenuli Spinazzoli, i onda ga Atalanta normalno nije pustila, Marota odustao i od njega, pricao na konferenciji. Ne znam zsto i dalje guraju igrace Atalanti, vec 2. put odbijaju da nam vrate naseg igraca. Ne treba im vise pustati igrace na pozajmicu, daj u Udineze, sa njima smo uvek bili dobri.
      Dreams are coming true.


      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

      Comment


      • Ma dobri smo i sa Atalantom, jbb razvijaju ti igraca i jos treba da krsis prvobitni dogovor Ne ide, jest da nam ponajvise treba Caldara, ali sta da se radi, treba i njima jer igraju u Evrpopi. Eno i Orsolinija smo dali na 2. godine pozajmice, plus oni imauju pravo otkupa, ali mi isto imamo buy back klauzulu... Paradoks

        Ne znam ni ja zasto se odustalo od Cancela, ali sta da se radi, valjda se pojavi neka bolja/drugacija solucija. Jer sa ovakvim desnim bekovima se ne pocinje sezona.

        Comment


        • Juventus offered €75m for Real Madrid midfielder Mateo Kovacic, claims Spanish paper As, but it was rejected.
          According to Saturday’s edition of the newspaper, the Bianconeri made a proposal worth in the region of €75m for the Croatia international.
          Šta ispisaše ovi Španci.....

          Iskukao se Lotito

          “The Bianconeri consider €15m to be a suitable offer, but I cannot sell a player for half of the lowest other offer I received. If I got proposals worth €30m, why should I sell him for half that?"
          Vest Hem mu nudio 32, Milan 35, a Napoli 30....igrač hoće samo u Juve

          Navodno smo poslali ponudu i za Renata Sančeza.

          Comment


          • Ja mislim da Kovacic ima klauzulu od 50 miliona, tako da je ovo glupost.
            Dreams are coming true.


            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

            Comment


            • Comment




              • Klasika Max, tvrdoglav pa to ti je. Mozemo ocekivati Kostu i Bernu u startnoj tek za mesec dana, znajuci njega.
                Dreams are coming true.


                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                Comment


                • Alegri, jedini trener na svetu koji 100 miliona drži na klupi.

                  Comment


                  • Bar je skontao da Kedira ne sluzi nicemu trenutno, pa je ubacio Markizia u startnu.
                    Dreams are coming true.


                    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                    Comment


                    • Kediru ćemo ispoštovati još ovu godinu, koja mu je ujedno poslednja godina ugovora, fizički je on sve manje dorastao ozbiljnom fudbalu.

                      Nadam se brzom povratku u formu istog inače će nam biti neupotrebljiv u ozbiljnim utakmicama.

                      Comment


                      • Samo se nadam da ce ovaj Bentakur izrasti u dobrog igraca, a ne u Leminu, od koga se ocekivalo da procveta kao Pogba.
                        Dreams are coming true.


                        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                        Comment


                        • A i tog Bentakura nazivaju argentinski Pogba.

                          Comment


                          • Lagano otvaranje

                            Comment


                            • Pa da iskoristiše onaj penal......

                              Ovako ispade dominantno, iako smo u prvom poluvrmenu dosta tankovali.

                              Comment


                              • Ma slabo u prvom, presing na nasoj polovini konstantno, greske u odbrani, lagano su probijali desnu stranu, imali par dobrih prilika pre penala, i onda kad su promasili pali su, i onda rutinsko drugo poluvreme.
                                Dreams are coming true.


                                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                                Comment

                                Working...
                                X