Announcement

Collapse
No announcement yet.

Juventus FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Daj Pjacu malo umesto Mandzukica nemoj si cava Maxe
    Dreams are coming true.


    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

    Comment


    • Mandragoricu cekam ... opasan je to potencijal.
      Mada sumnjam da ce nesto igrati ove sezone ... mozda tamo pred kraj kada se osigura titula.
      sigpic

      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

      Comment


      • Sledece sezone Bentakur, Orsolini, Mandragora uz Pjacu u timu, sve ogromni potencijali.
        Dreams are coming true.


        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

        Comment


        • Bonucci is considered untouchable. Juve has no intention of selling him. Leo earns €5m + 500k bonuses. [F.Romano]

          Juventus and Dybala have come to an agreement. Today the renewal will take place for 5 years. He'll earn as much as Higuain [@carlolaudisa]

          I ja cekam Orsolinija ko ozeblo sunce
          Last edited by Prototype; 28-02-17, 15:33.

          Comment


          • To sa Bonućijem me raduje.

            Inače, večeras igrmao neku 3-4-1-2 formaciju.

            Balzarini 3-4-2-1

            Juventus contro Napoli... NETO...,BARZAGLI BONUCCI CHIELLINI...LICHTSTEINER KHEDIRA PJANIC ASAMOAH...DYBALA MANDZUKIC...HIGUAIN

            Comment




            • Comment


              • Samo da pohvalim ovde Brajkonijev avatar.
                sigpic

                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                Comment


                • Jeste gala i ja sam se oduševio.

                  Da ne bude totalan off, natrčao sam i na ovo



                  valjda gostujući dres za LŠ, pojma nemam. Meni top topova dres.

                  Comment


                  • Odlican dres ovaj zuti. Mada meni bi mozda vise seo neki crni kao gostujuci dres. Treca garnitura sam cuo da ce biti zelene boje.
                    Dreams are coming true.


                    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                    Comment


                    • Comment


                      • Oduševljen sam Dibalom, mnogo veliki majstor, a tek će da bude još veći. Klasa.

                        Comment


                        • Nego da se vratim na LS. Koga prizeljkujes u LS, a koga ne bih zelio da izvucete? Zanima me opcenito misljenje navijaca Juventusa.
                          Last edited by Rossonero; 13-03-17, 18:58.

                          Comment


                          • Sto se mene tice, najvise bih voleo Dortmund ili Atletiko, a crta mi se da cemo izvuci Bayern. Za izbegavanje Barsa.
                            Dreams are coming true.


                            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                            Comment


                            • Mogu svi sem Bajerna i Barse....po želji npr. Sevilja ili Borusija. Ako Sevilja prođe uopšte.

                              Comment




                              • Sve najbolje legendo!
                                Dreams are coming true.


                                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                                Comment

                                Working...
                                X