Announcement

Collapse
No announcement yet.

Juventus FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • George Weah: "Which team do I support? Juve. Even though I have played for Milan but Juventus is the team that is closest to my heart."
    ....

    Comment


    • Vidiš li ti ovo Brajkula brate napaćeni , a nama Ajnštajn prošle godine priča kako Kazorla nije ni prići igraču kako zna samo u stranu da dodaje

      Ko sad laže Aki ili Juventusovi skauti , ja mislim da skauti lažu .
      sigpic

      #PRAVDA ZA BRAĆU

      Comment


      • Taj KalčoMerkatoVeb je stranje na kub, ali to i nije suština, suština je da je Kazorla doista majstor prekaljeni, iako se te diskusije sa Akijem blizancem i ne sećam, jbg bilo je tih diskusija.

        Ajd da iskoristimo i priliku da čestitamo i Bogu na zemlji, prvo zlatno stopalo među golmanima



        Isus na nebu, Điđi na golu, vinjak na stolu.

        Comment


        • Allegri pozvao za sutrasnji mec i mladog Moiza Kina. Bice na klupi i zaista bih voleo da dobije sansu sutra. Kida mali.
          Mandzuka ce startovati sutra, cuva se Iguain za LS. Kinu je menadzer normalno debeli Raiola.
          Dreams are coming true.


          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

          Comment


          • Ao... A vidjeh onu sliku why always me s tim deckom... Nadam se da je neki fotosop i da nije takva nafurana glava...

            Mada kakav je ovo trend s ovim mladuncima u poslednje vrijeme... Te oni iz Seltika onoga Dembelea od 13 godina ubacise u u21, pa i Galatasaraj sad nekoga u u21 isto cini mi se... Evo sad Juve..

            Sent from my LG-H818 using Tapatalk

            Comment


            • Koju poziciju igra taj mali Kin?

              Sent from my Samsung using Tapatalk

              Comment


              • Napadac.
                sigpic

                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                Comment


                • Originally posted by Baka View Post
                  Ao... A vidjeh onu sliku why always me s tim deckom... Nadam se da je neki fotosop i da nije takva nafurana glava...

                  Mada kakav je ovo trend s ovim mladuncima u poslednje vrijeme... Te oni iz Seltika onoga Dembelea od 13 godina ubacise u u21, pa i Galatasaraj sad nekoga u u21 isto cini mi se... Evo sad Juve..

                  Sent from my LG-H818 using Tapatalk
                  Ma to novinari njega uporedjuju sa Balotelijem, kazu da je novi on samo da za sada jos uvek nema glavu kao on
                  Igra on i po krilu, bar je to igrao u ovih 5 tekmi za Primaveru.
                  Dreams are coming true.


                  Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                  Comment


                  • Koliko se ja secam kada sam ga gledao na nekom sajtu pre nekog vremena pisalo je da mu je prirodna pozicija centarfor, ali da po potrebi moze da igra i vingera ... mislim levog - nemoj mi verovati.
                    sigpic

                    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                    Comment


                    • Odgledah upravo hajlajtse onako na miru, uz jutarnju kafu.
                      Dibalica je dominirao. Vidim da je dosta igraca odmaralo - zbog LS. Solidna predstva.
                      Mislim da ni sami nismo svesni kakav napadacki tandem posedujemo. Brutalno!
                      sigpic

                      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                      Comment




                      • "Even Superman is 'just' Clark Kent sometimes. Gigi, you're our superhero forever"
                        sigpic

                        Comment


                        • Mandzukic i Kjelini nece igrati veceras protiv Liona zbog povreda, a Kean je jos jednom na klupi, i pored Dibale i Higuaina je jedini preostali napadac. Voleo bih da ga uvede Max ako budemo osigurali pobedu nesto ranije.

                          Pozvani igraci:

                          Last edited by bice; 18-10-16, 13:12.
                          Dreams are coming true.


                          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                          Comment


                          • Nema Markizija. Ako ne treba ga u vatru još gurati....trebaće kad cvetaju lipe.

                            Comment


                            • Lipe cvatu, Klaudio isti ko i lani je!!!
                              sigpic

                              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                              Comment


                              • #Allegri:"Sreca nasa pa je sudija iskljucio Leminu. Zaigrali smo bolje."
                                Kakav lik. Jos jednom smo bili bezidejni u napadu, i previse oprezno usli u mec sa namerom da ne primimo gol a ako uvaljamo neki dobro je. Ne svidja mi se to. Eto proslo je veceras, imali smo i srece a i prolazice u Seriji A, samo sa ovako losom igrom nemamo cemu da se nadamo u LS, jer ce svaka iole organizovanija ekipa da nas isprangija.
                                Dreams are coming true.


                                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                                Comment

                                Working...
                                X