Announcement

Collapse
No announcement yet.

Juventus FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • mora da se zaradi plata za top 4 u kontinuitetu
    "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

    Comment


    • Juventus da osvoji narednih 5 tripleta, opet ne moze da parira Englezima po pitanju finansija.
      sigpic
      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

      Comment


      • Ne znam to, ali Juve pljunu stotku ovaj prelazni rok, Arsenal sa druge strane....

        Comment


        • Originally posted by maliajnstajn View Post
          Juventus da osvoji narednih 5 tripleta, opet ne moze da parira Englezima po pitanju finansija.
          Nema ni potrebe i ovako su jaci za klasu od svih.
          Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

          Comment


          • Originally posted by Brajkula View Post
            Ne znam to, ali Juve pljunu stotku ovaj prelazni rok, Arsenal sa druge strane....
            Juve nema broj zaposlenih kao Arsenal. Radna zajednica bi strajkovala kao u Partizanu i Zvezdi ako on pljune pare, pobunile bi se tetkice, ekonomi i Dzek Vilsir koji ne zna sta se dogadja al' mu zanimljivo da ide u frku.
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by Brajkula View Post
              Ne znam to, ali Juve pljunu stotku ovaj prelazni rok, Arsenal sa druge strane....
              Xhaka 35m, Mustafi 35m, Perez 17m, Holding 2m, Asano mislim 4m, Nwakali 3.5m, plus cak Evans od 15m. I nije bilo prodaje.
              sigpic
              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

              Comment


              • Originally posted by maliajnstajn View Post
                Xhaka 35m, Mustafi 35m, Perez 17m, Holding 2m, Asano mislim 4m, Nwakali 3.5m, plus cak Evans od 15m. I nije bilo prodaje.
                Gonzalo > sve to i jos da dodje ko hoces
                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                #the return

                Comment


                • Originally posted by maliajnstajn View Post
                  Xhaka 35m, Mustafi 35m, Perez 17m, Holding 2m, Asano mislim 4m, Nwakali 3.5m, plus cak Evans od 15m. I nije bilo prodaje.
                  Uz dužno poštovanje pljuvao bi Marotu dok sam živ da nam je odradio takav prelazni rok.

                  Hteli ste i vi Pipitu kako se sećam, ali nešto vam mnogo 100 milki

                  Comment


                  • Originally posted by AK47 View Post
                    Gonzalo > sve to i jos da dodje ko hoces
                    hmm, Lewandowski?
                    sigpic
                    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                    Comment


                    • Ako Levandovski pređe ovo leto u Arsenal ja ću tražiti od Akana da me banuje na tri godine

                      Comment


                      • Originally posted by Brajkula View Post
                        Ako Levandovski pređe ovo leto u Arsenal ja ću tražiti od Akana da me banuje na tri godine
                        Nemoj bolan, sta cu ja bez tebe.

                        Nego jebo to, Wenger doveo ono sto njemu treba da popuni rupe, Juveo doveo ono sto njemu treba. Kraj.
                        sigpic
                        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                        Comment


                        • ako si čovek banovaćeš se sam
                          "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                          Comment


                          • Neću da te lažem, treba nam i Isko.

                            Originally posted by saburo sakai View Post
                            ako si čovek banovaćeš se sam
                            Ne mogu, nemam opciju...inače bih sekao kao Sablasni kosač.

                            Comment


                            • Dobar je Lewa,ali Pipita je drugo nesto

                              Isco nista Brajko,James i nekako mozda
                              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                              #the return

                              Comment


                              • Akisha kralj gluposti kad je u pitanju barem ovaj forum. Dozivim od njega da mi kaze da ne lupam gluposti, thats a new low

                                http://www.totalsportek.com/money/ar...ayer-salaries/

                                Ja govorim za plate, ovo je bruto sto oni prikazuju, a ne net. Nigde nisam spoemnuo image rights niti se spominjalo u diskusiji.

                                Daj neki akisources tj kopiraj nekog sa twitera pa mi argumentuj a ne lupaj kao sto obicno radis.

                                Comment

                                Working...
                                X