Announcement

Collapse
No announcement yet.

Juventus FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Da ne duljimo ne gledas isti sport ako ja,da ne tusimo dalje ljude dosta

    Da ovo kaze neko ko ne prati Seriju A i ko bi barem trebao da zna kako se sve ekipe brane i bunkisu naspram smijesne Bundeske za spica gdje Lewandowski da manje golova od njega onda bi ja razumio

    To sve nisu spicevi,Higuain je klasicna 9
    Last edited by AK47; 23-07-16, 15:34.
    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


    #the return

    Comment


    • Originally posted by Rossonero View Post
      Navedi imena pet napadaca koji su bolji od Higuaina, a manje kostaju na trzistu?
      Levandovski, Košta, Aleksis Sančez, Aguero i zasigurno Benzema koji ne vredi 94 miliona, eto....

      Ma 100 miliona danas jedino vrede Mesi i Ronaldo, ostalo daleko ispod.

      Comment


      • Ali Aguero bolji,frajer je smijesan evo godinu i po ne postoji

        Benzema sigurno nije bolji od Higuaina,sigurno
        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


        #the return

        Comment


        • Meni Cavani nije ni blizu do Gonzala

          Levandovski je klasa kao Iguain, Suarez, Ibrahimovic, Miler, to je i jos 1-2 ovih klasicnih napadaca, ali svi su nerealni u ovom momentu, i retko ko bi isao ispod 70 miliona

          Comment


          • Originally posted by Brajkula View Post
            Levandovski, Košta, Aleksis Sančez, Aguero i zasigurno Benzema koji ne vredi 94 miliona, eto....

            Ma 100 miliona danas jedino vrede Mesi i Ronaldo, ostalo daleko ispod.
            Za gore navedene igrace za mene prolaze samo dva igraca to su Lewa i Benzema ovo ostalo necu komentarisati.

            Za dvojicu vanzemaljaca se slazem.

            Comment


            • Lewandowski i Benzema kad bi dali 30 golova u Seriji A ja bi pojeo loptu i slikao se s njom,nozem i viljuskom
              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


              #the return

              Comment


              • Originally posted by AK47 View Post
                Lewandowski i Benzema kad bi dali 30 golova u Seriji A ja bi pojeo loptu i slikao se s njom,nozem i viljuskom
                Slabo to ljudi kapira koliko je tesko za ofanzivne igrace u Italiji. Kad gledate zavrsnicu LS i svi igraju na rezultat i imas po 10 igraca iza lopte, eto to ti je Serie A svake nedelje.

                Msm Seria A nema taj kvalitet kao LS da se razumemo ali ko ne prati Seria A, tako vam je to otprilike.

                Comment


                • Znam ja kad je bila prica da je Gomez bolji od njega...Gomez davao po 100 golova u Bundes i dodje Kalco i sta bi

                  Dao 5 golova covjek...
                  Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                  #the return

                  Comment


                  • Akane sve to stoji da je on rekorder Serie A sto se tice golova (36) .

                    Ali nemoj da se pisas po ostalim igracima.

                    Comment


                    • Originally posted by Prototype View Post
                      Slabo to ljudi kapira koliko je tesko za ofanzivne igrace u Italiji. Kad gledate zavrsnicu LS i svi igraju na rezultat i imas po 10 igraca iza lopte, eto to ti je Serie A svake nedelje.

                      Msm Seria A nema taj kvalitet kao LS da se razumemo ali ko ne prati Seria A, tako vam je to otprilike.
                      Samo što se protiv Napolija ne brane sve ekipe kao što je to slučaj sa Juventusom, gde mu tim na Arenu dođe sa namerom da ne pređe centar.

                      U ostalom možemo mi ovde da pričamo šta hoćemo, mišljenja su ko dupeta, svako ih ima, ali mene niko na svetu neće ubediti da je plaćanje Iguaina sa 94 miliona evra pametan posa.

                      Tačno da postigne sada 50 golova u SA neće me odvratiti od mišljenja, a neće jer će biti u stalnoj rotaciji, neće me ubetiti u suprotno.

                      Jedino me osvajanje LŠ može ubediti da je to odrađen posao kako treba, sve ostalo smo mogli i sa 94 miliona u kasi i bez Pipite u timu. Jasno kao dan....

                      Comment


                      • Sve ekipe protiv Napolija se branile ne pricaj kad ne znas,cak i Juventus poprilicno iza lopte bio...

                        Ne pricam ja o 94 miliona ne vrijedi niko toliko,ali Juve ce s njim biti daleko jaci.
                        Last edited by AK47; 23-07-16, 15:51.
                        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                        #the return

                        Comment


                        • Koliko su se branile evo Napoli primio 32 gola, čak 12 više od Juventusa, ali se slažem da je Napoli nadigra Juventus u prvom meču prošle sezone, jbg bitni igrači bili off, Dibala se tek uklapa, Padoin gradio igru....moralo je tako.

                          Nadam se da si u pravu, šta drugo da ti kažem kad će šta god da se napiše svako držati svoju stranu.

                          Nadam se da se dogodine kada budem igrali finale LŠ neće ponoviti stara slika...aj pozomi Bože sad.

                          Comment


                          • Volio bih da Pjaca ne bude zapostavljen, to je buduća bomba od igrača, i sad je već klasa. Ne bi Portugal osvojio titulu da ga ja onaj slijepac gurnuo u igru pola utakmice. Napravio im je dar mar za 10 minuta, šprdao Španiju i u toj utakmici imao više driblinga i prodora nego Ronaldo u grupnoj fazi. U HNL se igrao, prerastao još prošle sezone. 20 miliona ili koliko već je realno sića za takvog igrača. Najveći hrvatski talenat uz Ćorića još od Modrića, trebali su i Ćorića pokupiti, s njima dvojicom nema greške u budućnosti. Obojica igrači sa većim potencijalom od recimo Brozovića i Kovačića i biće bolji.

                            Comment


                            • Coric je bas beton,ali Pjaca je bolji s glavom i roditelji normalniji...
                              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                              #the return

                              Comment



                              • Sve je spremno

                                Spoiler

                                Comment

                                Working...
                                X