Announcement

Collapse
No announcement yet.

Juventus FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Dobar je Ćerći, mnogo se popravio. Šta je bilo sa Babjanijom i njegovim prelaskom u Juve? On bi kod vas u 3-5-2 formaciji kidao. Nešto se povezivao sa Romom, samo vama bi bolje legao, a i da se kurtališete onih Peluza i Padoina.

    Comment


    • Meni se Biabyni nimalo ne svidja. Ako ga dovedemo opet cemo igrati 3-5-2, bolja je solucija dovesti pravo krilo i preci vec jednom na 4-3-3.

      Comment


      • Originally posted by HeadBurn3r View Post
        Dobar je Ćerći, mnogo se popravio. Šta je bilo sa Babjanijom i njegovim prelaskom u Juve? On bi kod vas u 3-5-2 formaciji kidao. Nešto se povezivao sa Romom, samo vama bi bolje legao, a i da se kurtališete onih Peluza i Padoina.
        Ma nisu njih dovjica problem meni uopšte 20. i 21. igrač, pri tom ne ruše atmosferu, kad uđu trude se koliko mogu, jbg neće svako ni na klupi da sedi.

        Originally posted by Prototype View Post
        Meni se Biabyni nimalo ne svidja. Ako ga dovedemo opet cemo igrati 3-5-2, bolja je solucija dovesti pravo krilo i preci vec jednom na 4-3-3.
        Ćerći u svako doba dana i noći pre Francuza na AMR, ne mogu u komparaciju. I da, zaboravio sam Kuardada kod nabrajanja krila, ipak je on Bog i batina u ligi danas.

        Comment


        • Kuadrado jede malu decu po krilu, prolazi igrace ko od sale. Al ne prodaje to Fiorentina za male pare. I oni imaju visoke apetite kad je liga u pitanju, ali ih povrede jebu ove sezone.

          Comment


          • Kvadrado je Kvadrado. Ali Bjabjani mnogo dobar igrač, brzina, dribling, sve dečko ima da bude dobro krilo.

            Comment


            • Ma Cuardado nikad ne bi mogao u Juve jer nemaju pare,a i da imaju Fiorentina ga njima ne bi nikad prodala...

              Jose Maria Callejon to je moje krilo,brat moj masina ove godine
              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


              #the return

              Comment


              • Ma imaju pare, ali neda stoka. Moglo se davat za Diega i Amauria po 25M. Al Juve je prosao kroz velika sranja nakon 2006, izgubilo se dosta sponzora i imalo dosta gubitaka. Losi rezultati, manjak utakmica u LS. Slabiji marketing je bio u tom periodu. Sve ide na bolje, znaci u svakom smislu. Jbg jest da ljudi drze FIAT, puni su ko brod ali nisu oni Arapi mentalni kojima bogastvo izvire u dvoristu. Vec biznismeni i hoce da dignu klub na noge sa drugacijim pristupom. Plus dalo se dosta za stadion.

                Meni to ide na zivac kad mi neko kaze nemaju para, imaju govnari kapitalisticki ali nedaju dok ne prodaju nekog igraca za masne pare. To rade ceo zivot.

                Comment


                • Mislim da cak i u slucaju da se odluce za tako nesto uvijek ce Arapi da daju dosta vise...

                  Juve je imao ocajnu transfer politiku tih godina,spisak idiota koji su prodefilovali timom je poprilicno dug i zbog toga sada paze sto je i logicno.Ono sto moze da brine je Conte,on ima drugaciju viziju covjek i ako se ne poklopi vrlo lako njega gledamo u Cityu za godinu,dvije gdje ce zelje da mu budu ispunjene
                  Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                  #the return

                  Comment


                  • Ma ne moze niko sa jbnim Arapima. Cak i Abramovic je posle 2 sezone poceo rezonski da trosi. Davao je velik novac, ali uglavnom za provrene igrace tj klase. I nije pretrpavao vec je uglavnom dovodio igrace koji su mu bili neophodni i vecina se visestruko isplatila.

                    Razumemo se po pitanju Contea. Covek je prilicno ambiciozan i samouveren u ono sto radi. Slican mi je Capelu, das mu 2 igraca koja zeli i moze da ti donese trofej. Romi je rekao dovedite mi Batigola i skudet je tu, tako je i bilo. Nakon toga nije bilo ulaganja i tu je bio kraj. Nesto slicno moze da se desi i Juventusu, barem kad je u pitanju odlazak trenera, jer nece ni Conte da trpi sranja doveka. Iako ga starije kolege savetuju da ima vremena za ostrvski fudbal tj za neke nove izazove.

                    Mora se i Juve otvoriti pre ili kasnije barem za jedno pojacanje.

                    Comment


                    • Aguero ti je mozda i najbolji primjer svega jer je Juve bio spreman da za njega kesira veliku lovu,ali City bio jaci i brzi...

                      Jedino sto moze Contea da smiri je neki bolji rezultat u LS i pojacavanje konkurencije u ligi koje se i desava trenutno.Mislim da je njemu cilj da bude menadzer,a ne samo sef strucnog staba.On zeli da se pita za sve,da ucestvuje u svim porama kluba na sve moguce nacine,a jedino ce PL to da mu omoguci i mislim da je samo pitanje vremena kad on pali za Englesku
                      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                      #the return

                      Comment


                      • Originally posted by AK47 View Post
                        Aguero ti je mozda i najbolji primjer svega jer je Juve bio spreman da za njega kesira veliku lovu,ali City bio jaci i brzi...

                        Jedino sto moze Contea da smiri je neki bolji rezultat u LS i pojacavanje konkurencije u ligi koje se i desava trenutno.Mislim da je njemu cilj da bude menadzer,a ne samo sef strucnog staba.On zeli da se pita za sve,da ucestvuje u svim porama kluba na sve moguce nacine,a jedino ce PL to da mu omoguci i mislim da je samo pitanje vremena kad on pali za Englesku
                        Upravo to on zeli. Zeli sve imati u svojim rukama, zeli se pitati za sve. A to jedino moze dobiti u Engleskoj.

                        Comment


                        • Originally posted by HeadBurn3r View Post
                          Kvadrado je Kvadrado. Ali Bjabjani mnogo dobar igrač, brzina, dribling, sve dečko ima da bude dobro krilo.
                          Ma kakvi, jednodimenzionalan igrač, robot, samo brzina, gurne loptu pored igrača pa ako ga pretrči, pretrči...Ćerći je druga pesma, daleko druga.

                          Što se para tiče, klub je trenutno u tripu da uđe u pozitivno poslovanje, na kraju godine će se to i desiti, a da imaju žarku želju da iskeširaju nekog igrača mislim da bi se pare napravile, našao bi se prostor da se pozajmi, plus zasedao bi Elkan sa bordom direktora i eto, no klub ne želi to i želi da živi sam od sebe, sam sebe da finansira, eto sledeće godine ćemo kako sam nedavno čitao moći da damo jednom igraču platu od 6, 6.5 miliona to je nezamislivo bilo pre tri godine, a što je interesantnije Juventus svojim poslovanjem tu granicu diže iz godine u godinu

                          Konte....hm....msm da će on još dugo biti na našoj klupi, osim ako naglo ne posrne sa rezultatima i da će glavni razlog za tako nešto biti to što je on veliki Juventin, privilegija je to što je mogao da igra, a zatim i da trenira klub za koji navija, još već je ta što je kroz te aktivnosti istom donosio uspehe, razne "činije", "tanjire", "vazne".

                          Comment


                          • Comment


                            • Srećan 39. rođendan živoj legendi i večnom kapitenu !

                              Comment


                              • Srecan rodjendan coveku:
                                - uz kojeg sam zavoleo Juventus,
                                - koji je svaki svoj potez igrao sa elegancijom i stilom,
                                - bez mrlje u kraijeri,
                                - koji je ziva legenda ovog sporta,
                                - koji kao "pravi dzentlment nikada ne napusta damu",
                                - koji ce ostati upacen u srcima svih navijaca Juventusa kao vecni kapiten,

                                SRECAN RODJENDAN VELIKOM IL CAPITANU ALESSANDRU DEL PIERU!!!
                                Dreams are coming true.


                                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                                Comment

                                Working...
                                X