Announcement

Collapse
No announcement yet.

Juventus FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ocekivano jbg, ne pita se on tu nista. Jbg, Real ce ga uvaliti nekome za 60-ak milki tu je cist dobitak od 30 miliona. Ne znam zsto sve najgore, ja sam mu zahvalan na svemu sto je uradio za Juve, posebno za maestralnu sezonu pretprosle godine kada nas je odveo do finala LS. Srecno u nastavku karijere.
    Dreams are coming true.


    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

    Comment


    • Zahvalan si mu sto je radio svoj posao inace jedan od najvecih krivaca za slab plasman u ligi prvaka ove godine.
      Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

      Comment


      • Ja ga razumem, momak je Španac, dao nam je dve dobre sezone i 10 miliona, od njega, reklo bi se, dosta....

        Dalje, ako klub proda Pogbu pa čak i za 120 miliona koliko se priča, pokazaćemo da i dalje nismo ozbiljni, jer bi u tom slučaju već drugu uzastopnu sezonu prodavali svojie ponajbolje igrače.

        Mada Tutto piše da ćemo te pare preusmeriti ka Kavaniju, Maskeranu i Gomesu....tako bi se možda izvadili malo

        Mada je nerealna priča da svu trojicu dovedemo, treba tu para za plate...

        Comment


        • Originally posted by bice View Post
          Ocekivano jbg, ne pita se on tu nista. Jbg, Real ce ga uvaliti nekome za 60-ak milki tu je cist dobitak od 30 miliona. Ne znam zsto sve najgore, ja sam mu zahvalan na svemu sto je uradio za Juve, posebno za maestralnu sezonu pretprosle godine kada nas je odveo do finala LS. Srecno u nastavku karijere.
          U toj varijanti Real će da valja 50 miliona, jer ne zaboravi da su ga prodali nama za 20 i onda kupili za 30, da bi ga eventualno posle opet preprodali nekom za 60 kako se priča....

          Comment


          • Los bi pravo potez bio prodati Pogbu ovo ljeto Realu pogotovo poslije ovog sa Moratom.Treba zadrzat ekipu i biti konkurentan za osvajanje lige prvaka.
            Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

            Comment


            • A da li je katastrofa što ćemo Moratu najverovatnije da menjamo sa ovim Belgijancem

              Meni to kanal, pogotovo što se vrti cifra od 40 miliona...

              Comment


              • Brajko uozbilji se kakvih 40 miliona za onog pa Juve je jedva te pare za Dybalu dao mada nekako vjerujem Maroti kada su u pitanju vece pare do sada ni jednom nije fulio.
                Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

                Comment


                • Sta ce biti sa Mandzukarom? Ide jel tako?
                  sigpic

                  Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                  U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                  Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                  Comment


                  • Originally posted by Sandugp View Post
                    Sta ce biti sa Mandzukarom? Ide jel tako?
                    Ostaje po meni sigurno sto bi isao kada je vec Morata otisao a i Zaza ima neke ponude i nije sigurno da ce ostat.
                    Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

                    Comment


                    • Što Mario da ide, ja nigde nisam pročitao da uopšte ima ponuda za njega.

                      Zazu smaraju Lester i Vest Hem. Msm da će i on ostati.

                      Iskreno sem dam soe veliki Arsen Vengeru da si u pravu.

                      Comment


                      • Ja sam se nadao da ce otici, da je Morata ostao verujem da bi otisao 100%. Zato sam i pitao sada posto je potvrdjeno da Morata ide.
                        Ne volim igrace takvog tipa.
                        sigpic

                        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                        Comment


                        • Msm ovo nije još zvanično da je Morata otišao, već da je Real samo izvestio nas da će da aktiviraju klauzulu, što se svodi na isto

                          Crta mi se neki Alesandro Matri kao 4. napadač

                          Comment


                          • Neka Mandzuke fighter pravi gine za ekipu po meni se pokazao sasvim solidno u svojoj prvoj sezoni jos je bio i povrijedjen.

                            Brajko mislim da vise necemo gledati Matrije Borijele i slicne u Juventusu mozda sad neki Pelle za cetvrtog napadaca .
                            Last edited by soe; 21-06-16, 18:39.
                            Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

                            Comment


                            • Originally posted by soe View Post
                              Rob obicni dobro mu je rekao Camonaresi sve najgore mu zelim u nastavku karijere.
                              Nemoj da si toliko negativan, otiso covek u svoj maticni klub, pritom se nista nije pitao.

                              Sve najbolje za brata Moratu Onaj gol protiv Reala u polufinalu 2015. koji Real nama ne moze da oprosti, karma is bitch, je dovoljan da ga gotivim do kraja njegove karijere. A ne sumnjam ce god da ode bice odlican igrac, uzivacu gledajuci ga kako se razvija u masinu. U ligama gde bude imao mnogo vise prostora, nego sto ima u takticki opterecenoj Serie A, dominirace bez ikakve sumnje.

                              Zambrota i Canna su pokazali svoje boje i njima sam zeleo sve najgore, a to ih je i srelo jer nisu bili ni senka od onihi igraca koji su igrali za Juve.

                              Comment


                              • Ma hejtujem sve koji odu iz Juventusa i jos plus ide u Real mozda i najodvratniji klub na svijetu,jednostavno mislim da nigdje nece imati podrsku kakvu je imao u Juventusu i bojim se da ga nigdje nece trpiti ko tu.
                                Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

                                Comment

                                Working...
                                X