Announcement

Collapse
No announcement yet.

Juventus FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Comment






    • Breaking from Sky Sports: Berardi is now most likely to remain at Sassuolo for another year and NOT join Juventus
      Plate

      Comment


      • Berardi ostaje u Sasuolu, potvrdio Alegri

        "Žao mi je što je Berardi izabrao da ostane u Sassuolu, ali on je odličan igrač i igraće za ‪#‎Juve‬ jednog dana", rekao je Max.
        Dreams are coming true.


        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

        Comment


        • Možda je i pametno odradio, jer se i ne bi baš naigrao fudbala kod nas naredne sezone.

          Sve veće šanse su dakle da Alvaro ostane, to je indirektno danas i Alegri potvrdio.

          Comment


          • Originally posted by Brajkula View Post
            Možda je i pametno odradio, jer se i ne bi baš naigrao fudbala kod nas naredne sezone.

            Sve veće šanse su dakle da Alvaro ostane, to je indirektno danas i Alegri potvrdio.
            Ali nekako mi smrdi sve to, tpa ostane Alvaro a mi prodamo Realu Pogbu i dobijemo nekih 60-ak milki, ja sam uveren da ostaje Pogba ali plasim se nekog ovakvog slucaja.
            Dreams are coming true.


            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

            Comment


            • Ma neće Pogba nigde, prosto mi puno srce što je loše otvorio ovaj EP da malo splasne interesovanje za nje

              Ali zato ode bogotac

              Storari on Padoin "Congratulations to Cagliari who signed a great player that'll be v. useful to the team."

              Comment


              • Ovo mi se đa

                Cuadrado has no intention of returning to Chelsea, he wants to stay at Juventus. [GdS]
                a sa druge strane

                Juventus are ready to offer €30m to sign Marseille striker Michy Batshuayi. The French side are asking for €40m. [Corsport]
                ovo ne.

                Comment


                • Ma Juve je odradio za sada najbolji prelazni rok. Pjanke i Dani Alves. A vjerovatno će zadržati i Pogbu.
                  UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                  Comment


                  • Originally posted by Brajkula View Post
                    Ovo mi se đa



                    a sa druge strane



                    ovo ne.
                    Ma kakvih 30 miliona za onog, ne verujem da je to tacno, ne bi zrikavi dao tolike pare, pre bi on neku pozajmicu sa pravom otkupa, ali svakako nepotreban bi bio.
                    Dreams are coming true.


                    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                    Comment


                    • http://www.mozzartsport.com/vesti/ju...limente/138736

                      Jedan jedini GRANDE PADO!!!
                      Kakva velicina od coveka, svaka cast, i srecno u Kaljariju majstore.
                      Dreams are coming true.


                      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                      Comment


                      • Upravo sam ušao da ostavim "i oproštajno pismo znam ga napamet", ali vidim bice je već to uradio.

                        Šta reći, bratina Pado.

                        Comment


                        • Ode Alvaro bratina.





                          Svako dobro u nastavku karijere.

                          Comment


                          • Rob obicni dobro mu je rekao Camonaresi sve najgore mu zelim u nastavku karijere.
                            Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

                            Comment


                            • Ako ga samo preprodaju ovi tamo onda je stvarno ispao rob....mada ruku na srce u svakom drugom klubu će imati možda i duplo veću platu nego kod nas, a jedino još Italijani igraju fudbal iz para....odnosno svaki Italijan koji ima mesta u Juventusu ne bi napustio taj klub za milijarde, osim ako se zove i preziva Fabio Kanavaro i eventualno Đanluka Zambrota.

                              Comment


                              • Ma i oni su otisli samo zbog serie b inace sumnjam da bi isli ikad.
                                Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

                                Comment

                                Working...
                                X