Announcement

Collapse
No announcement yet.

Juventus FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts



  • Po meni je nerealno pricati o Sancezu, to je definitivno glupost.
    Ako Ibra ode Kavani sigurno nece napustiti PSG, a Gomesa hoce UTD, a ako dodje Murinjo on ce zeleti da dovede Matica.
    Bice paklen prelazni rok, videcemo sta ce biti.
    Dreams are coming true.


    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

    Comment




    • Gianluigi Buffon & Andrea Barzagli have signed new two-year contracts at Juventus. (Source: @juventusfc)
      Zasluzeno, obojica mogu jos uvek da ponude dosta toga Juventusu.
      Last edited by srdjan_sl; 11-05-16, 14:17.
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by bice View Post


        Po meni je nerealno pricati o Sancezu, to je definitivno glupost.
        Ako Ibra ode Kavani sigurno nece napustiti PSG, a Gomesa hoce UTD, a ako dodje Murinjo on ce zeleti da dovede Matica.
        Bice paklen prelazni rok, videcemo sta ce biti.
        Od svih navedenih najvise me zanima sta ce biti sa Andre Gomesom, po meni fantastican potencijal. Imam osecaj da bi se odmah snasao, nije ni cudo sto su prvo po njega krenuli

        Comment


        • Dreams are coming true.


          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

          Comment




          • #legend

            P.S. Inače ovo je fb video, a ne slika.

            Comment


            • Sanchez se navodno necka oko produljenja i pojavile su se informacije da bi ga mozda prodali u slucaju da ne produzi, stoga sve je moguce

              Comment


              • Juve doveo 19-ogodisnjeg napadaca Palmeirasa Gabrijela Zesusa, cena valjda od 15-20 miliona, ima nek razmena 30-70 ne znam o cemu se radi tu.
                Mnogo za jos "neobradjenog" igraca ali znajuci Marotu i njegova dovodjenja onda je ovo sigurno bio dobar potez, ostaje da vidimo a ja mu zelim srecu i da iskida.
                Dreams are coming true.


                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                Comment






                • #hi5tory

                  Comment


                  • Gabriel Jesus nije siguran, traze ga i drugi klubovi. Manchester je jedan od njih. Ima fiksnu klauzulu od 24M€ za 5 klubova po njegovom izboru:Barsa, Real, PSG, Bayern i Manchester. Ostali moraju platiti 30M€

                    Comment




                    • Srecan rodjendan legendi Italijanskog fudbala i oca veznog reda!
                      Dreams are coming true.


                      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                      Comment


                      • I sa 37 godina i dalje igra bolje na svoj poziciji i pretrči više od nekih dvadesetpetogodišnjaka.
                        UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                        Comment


                        • Laz.

                          Comment


                          • To ti je činjenica, vjerovao ti u nju ili ne.
                            UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                            Comment


                            • http://www.tuttosport.com/video/calc...g&cookieAccept

                              BRAT, BRAT, BRAT, BRAT !!!!

                              Comment


                              • Originally posted by Brajkula View Post

                                Legenda!!! Mnogo gotivan igrac

                                I secam se kada je pevao u jednoj emisiji, prava smekerica

                                Last edited by bice; 20-05-16, 23:18.
                                Dreams are coming true.


                                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                                Comment

                                Working...
                                X