Announcement

Collapse
No announcement yet.

Juventus FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Dybala:"Došao sam ovdje jer volim pobjeđivati. Čim su mi rekli da me Juve želi nisam imao nikakve dvojbe. Znao sam da je ovo tim s kojim mogu pobjeđivati. Što se tiče pozicije u Palermu sam igrao sve u napadu. Ali sam u mlađim kategorijama najčešće igrao iza napadača. Mislim da će ova sezona biti dosta teška, kako u Italiji tako i u Evropi, ali isto tako mislim da Juve može osvojiti Ligu Prvaka."
    Hajde da vidimo sta moze u narednoj sezoni,ocekujem da opravda ove velike milione.
    Dreams are coming true.


    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

    Comment








    • Pa šte ćemo, idemo po petu uzastopnu....

      EDIT: Inače Dibalica je uzeo broj od Pirla, nadamo se da će imati i istu ulogu.

      EDIT2:

      Last edited by Brajkula; 14-07-15, 15:20.

      Comment


      • Zanimljiv broj je izabrao Dybala.





        Comment


        • Zvanično i brati Kedira Sami



          Spoiler














          ....puno uspeha bratu.

          Comment


          • Khedira je skroz dosao ispod radara nema pritiska,a vjerujem za pola godine da ce da objasni dok se vrati u formu i malo prilagodi...teska povreda i klupa su sigurno malo uticale na njega
            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


            #the return

            Comment


            • Originally posted by AK47 View Post
              Khedira je skroz dosao ispod radara nema pritiska,a vjerujem za pola godine da ce da objasni dok se vrati u formu i malo prilagodi...teska povreda i klupa su sigurno malo uticale na njega
              Ne sada što je došao u Juve, ali odličan igrač...ne kaska taj mnogo za Arturom, čak postoje stvari koje on radi bolje od Vidala.

              Inače



              Nisam znao da smo doveli iz Parme najtalentovanijeg mladaog napadača Italije Ćerija, nzm kako mi ovo promaklo, čak na yt postoji video klip od 03.09.2014.godine

              Comment




              • Juče bio "MandžoDay".

                Comment




                • Prava priča

                  Comment


                  • Ja ne mogu da vjerujem da ce Gotze u Bayern,prosto mi je nemoguce da se tako lako rjesavaju Njemaca...da je Uli jos predsjednik Pep bi letio sto posto
                    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                    #the return

                    Comment


                    • Isto meni neverovatno da Juve u prvih 11 ima samo četiri Italijana, ali eto, vremena se menjaju. Nestvarno, samo Zazu doveli i vratili Ruganija, od Azura, otprilike da su u klubu svesni da opada kvalitet "domaćice" u smislu da sa istim ne mogu do "ušate" vazne.

                      EDIT: http://www.juvebalkan.com/novosti/iz...liki-klub/8144

                      ja pročitao između redova.
                      Last edited by Brajkula; 18-07-15, 15:06.

                      Comment


                      • Ozbiljno se sada već šuška da je Gece Mario nova DESETKA Juventusa, kaže Gazeta pozjamica 2 godine sa pravom otkupa, što je odličan posao osim ukoliko tu ne postoje neke "buyback" klauzule, jer ukoluko se ne uklopi mali otac fudbala samo ga vratimo Bavarcima, a oni cenim posle nemaju izbora već da ga po nekoj sumici od 15-ak milki prodaju Dortmundu opet, tipa eventualni put Kagave, samo bezbolniji po Juve. Mada iskreno cenim da ce Gecolinjo da iskida ako dođe.



                        Mario Gotze wants to join Juventus. The message is clear to Bayern & that will help Juventus in the negotiations. [Laudisa]
                        Gds : There is an agreement btw Bayern & Juve over Goetze on a 2 year loan & Obligation to buy
                        Ugovor ovaj neki

                        Juventus offered Mario Goetze a 5-year deal worth 6m + bonuses per year. GdS
                        Sad nzm kako to ide, ako potpišemo sa Bajernom na 2 godine pozajmice + pravo otkupa, a ovom dajemo ugovor od 5 godina

                        I to nije sve

                        Gds : There is an idea of giving Allegri another midfielder : btw Rabiot , Gundogan - Mkhitaryan - Cataldi or Guarin
                        Prva tri može, ali teško da će biti keš kolica za jednog. Samo ne Guarin !!!

                        I što se beka tiče

                        Juve to meet Porto for Alex Sandro in the coming days, he has a 50m clause but his contract expires next season. Juve to offer 12-15m. GdS
                        Otprilike da je to malo, pa postoji opcija B

                        Juve checks on Siqueira. Atletico Madrid asks for 12million, Marotta wants him on loan with the right to buy
                        Marota stil "pozajmica sa opcijom otkupa"

                        Na kraju dolazak Gecea otvara pitanje eventualne formacije za narednu sezonu, 4-3-2-1 ili 4-3-1-2



                        meni je ipak realnije da Alegri ostane dostojan 4-3-1-2 koji mu je doneo dosta uspeha prošle sezone, te da ekipa u načelu izglead ovako

                        Comment


                        • Nova generacija je stigla,ostadose samo 5 igraca iz one prve sampionske sezone ali mislim da klub radi najbolje za klub u ovom trenutku.Ipak treba to uklopiti prvo,i ove sezone ocekujem mnogo jacu konkurenciju za titulu.
                          Dreams are coming true.


                          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                          Comment




                          • Evo i Ruganija
                            Dreams are coming true.


                            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                            Comment


                            • Comment


                              • Alvara brat





                                26 za Borusiju

                                Comment

                                Working...
                                X