Announcement

Collapse
No announcement yet.

Juventus FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Rekao Max da mu je velika zelja Oscar,a da Alvaro vrijedi 70 miliona

    Kakva LS sezona,kad god je trebalo pogodio je majstor
    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


    #the return

    Comment


    • Dakle Dybala,Manduzkic,Zaza i Berardi in a Tevez,Llorente i Matri out velike promjene u napadu.
      Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

      Comment


      • Ma igrace Morata, kakav Mandzukic. Msm bice rotacije, ali sve u svemu Morata je prvi pik na mestu CF. E sad ako Mandzo bude zamena za Teveza e onda ima Torino da gori

        Comment


        • Paul Pogba has told Juventus he does not want to leave this summer, according to the club's general director Giuseppe Marotta.
          Smaraju o njegovom odlasku vec godinu dana toliko o tome
          sigpic

          #PRAVDA ZA BRAĆU

          Comment


          • Navodno Juventus trazi 80 miliona evra za Pogbu, a Pogba hoce 12 miliona godisnju platu. To su rijeci jednog od kandidata za predsjednika Barselone, kaze da je razgovarao sa celnicima Juvea. Ako ostaje jos jednu sezonu u Juventusu onda mi to najvise lici na to da ce u Barselonu iduce godine samo sto mislim da ne moze imati ni blizu ovoliku platu.

            Morata bi mogao da bude zamjena za Teveza, cijenim da je sposoban za to. Dati mu nesto slobodniju i povuceniju ulogu u odnosu na najisturenijeg a Mandzukica staviti u sami spic. Alvaro se odlicno krece s obzirom na visinu.

            Comment


            • Povuci ručnu

              http://www.football-italia.net/67907...ands-boca-move

              krivo mi ojađeno, baš odigrao kvalitetne dve godine u dresu Juvea, baš bio razlika na terenu u nađu korist, pogotovo protiv Reala.

              EDIT: Meni skroz ok napad Dibala-Alvaro, mada sve zavisi kako će da se otvori priča sa Dibalom. Od Mandžukića otprilike ništa, malopre čitam njegovog agenta, izjavio da nema razloga da isti napusti Madrid ovog leta....nemam neko određeno mišljenje o Mariju, neodređen sam, neverovatno nešto.

              Sad da li je napad Mandžukić, Berardi, Zaza, Morata, Dibala jači od ovog danas je isto diskutabilno....
              Last edited by Brajkula; 17-06-15, 15:43.

              Comment


              • Sada tek vidim ovo za Marija .... drkaju kurac cele godine i pricaju kako im treba ekstra pojacanje da bi bili konkurentni Barsi Realu Bajernu kurcima palcima, i onda dovedu Marija ... na mrs u kurac ....
                Ako ce da drese kesu, neka je odrese kako treba i neka dovedu nesto zaista bombasticno i da se konacno uzme ta LS ...

                Ali kada je stigao vec, onda ocekujem da ce neki spic da leti .... Videcemo verovatno uskoro i koji.
                Last edited by Sandugp; 17-06-15, 15:51.
                sigpic

                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                Comment


                • Kad pogledas mi nismo imali kvalitetnu zamenu za tandem Morata-Tevez,uglavnom su oni vukli napad,sada sa ovih par imena imamo sasvim dobru rotaciju u napadu,i mislim da ce ovo izgledati super ali trebace vremena da se uigraju momci.
                  Steta za Karlitosa,ali nece on otici za dzabe u Boku,misllim da cemo dobiti neke pare,mnogo mi je drago sto je bio deo Juventusa u ove 2 godine,puno je pomogao ekipi i bio glavni na terenu,svu srecu mu zelim u daljoj karijeri.
                  Dreams are coming true.


                  Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                  Comment


                  • Kavani bi bio sasvim ok

                    @Sandugp , nije još stigao Mario Mandužukara
                    Last edited by Brajkula; 17-06-15, 15:52.

                    Comment


                    • Originally posted by Brajkula View Post
                      Kavani bi bio sasvim ok

                      @Sandugp , nije još stigao Mario Mandužukara
                      Bolji je Mario ...
                      Treba da se ugledaju na spance, oni bre nemaju leba da jedu, plivaju u govnima i dugovima do guse, ali drzava opet stoji iza svoja dva najveca kluba, neretko i na svoju stetu.
                      I sta se desava, Barsa se provlaci po skandalima (ne dozvoljavaju im transfere, pa dozvoljavaju, pa kazen, pa sto jada) i oni ipoak dovedu igraca (Zubu debila) i naprave vrha napad ... i uzmu LS ...
                      A ovi "nasi" jedu govna ceo zivot - ok napravili su stadion i to im je najbolja investicija koju su uradili u poslednjih 10 godina. Ostalo smejurija ...
                      Od Pirla nisu isceprkali niti jednu ekstra klasu, da kazes doeo je Juve igraca. vJesu Pogbu klinca ali to ih je usralo ... mada kapa dole za working with youngest
                      Kao sto se pre moglo pricati, kada su dovodili i Badja i Feraru i Zidana i Nedveda Tirama Bufona, Patrika Vijeru .... da ne nabrajam.
                      Sad su mozda cak sta mozda cak sada su sigurno finansijski najstabilniji u poslednjih 10 godina i opet ovog leta nece dovesti nista spektatkularno. A bez toga mogu samo popet da popuse u LS
                      Najgore je kada si izgubio u finalu LS .. .tako blizu a opet te nigde nema ...
                      Last edited by Sandugp; 17-06-15, 16:01.
                      sigpic

                      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                      Comment


                      • Pominje se da smo zainteresovani za Kurzawu i Fabinha iz Monaka,rotacija potrebna na desnom beku,ne moze Padoin sam
                        Dreams are coming true.


                        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                        Comment


                        • Originally posted by Sandugp View Post
                          Bolji je Mario ...
                          Nemoj me raditi

                          Comment


                          • Editovao sam post, mozda sam trebao novi da napisem ...
                            U sustini kada god dovedemo nesto sto valja dovedemo to jer se izdrndalo vec po nekom velikom klubu i ne treba im vise (slucaj Tevez, pa Evra, pa sada Kedira)
                            Daj da se uloze neki veliki novci da se dovede neka igracina DOKAZANA I POPULARNA. Da se malo pocnu okretati vece pare u marketingu oko Juvea, kao sto su se nekada okretali, da se mame tako i veci sponzori, i generalno okrece veca lova koja bi automatski povlacila jos takvih transfera.
                            Za pocetak napadac bi bio idealan jer su tu trenutno najtanji - spic poluspic.
                            Jeste dosao sada ovaj mali iz Palerma koji je zaista sjajan. Videcemo ...
                            Last edited by Sandugp; 17-06-15, 17:08.
                            sigpic

                            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                            Comment


                            • Originally posted by Sandugp View Post
                              Editovao sam post, mozda sam trebao novi da napisem ...
                              Pa koga bi ti doveo ?

                              Comment


                              • Originally posted by Brajkula View Post
                                Pa koga bi ti doveo ?
                                Samo ne Kavanija, a pravim neki spisak zelja, objavicu uskoro ...
                                Evo samo sto se spica tice, u koliko ovi snobovi iz Madrida hoce zaista da se ratosiljaju Benzeme, treba se ukljuciti u trku za njega smao tako, ali nece to ovi "nasi" raditi, njima je dobar i Mario ...
                                A ne znam sta ce biti sa Pirlom, hoce li ostati on jos jednu godinu ili ne?
                                Mislim i ako ostane ne bi trebalo da ima neku ekstra minutazu, opet ne znam kakav je onaj mali Brazilac Gabrijel Pires, moze li on da se nada necemu u ovoj sezoni...
                                Ja da sam neki kurac tamo ja bi samo Mesutaru Ozila jurio a ostalo ko sisa (da ne kazem jebe) ali to je malo hard work za Juve ....
                                Last edited by Sandugp; 17-06-15, 16:25.
                                sigpic

                                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                                Comment

                                Working...
                                X