Announcement

Collapse
No announcement yet.

Juventus FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sjecam se te utakmice i finala protiv Francuske bas dobro,a ta dva zicera sam cuvao da ih spomenem nekom drugom prilkom,da ne ujedam.Nisam vidis znao to da se odrekao,sjecam se da je Totti trazio i da je dobio,nisam znao da se odrekao...Jbg meni je najvise zao za Tottija sto nije dosao u Real od svih igraca jer je postojala obostrana zelja i to ogromna,ali Totti je ostao vjeran Romi i neka je svaka mu cast.Nije s druge strane ni ok porediti ih preko klubova jbg,to se ne moze porediti.Meni licno opet ponavaljam je bolji i drazi Totti,nikako ne govorim da je to tako u stvarnosti,cak suportno

    Najboljeg Tottija biram prije najboljeg Del Piera eto,a i sada pod stare dane Fracesco mi je bolji igrac
    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


    #the return

    Comment


    • Originally posted by soe View Post
      Pogba ce vjerovatno i veceras biti starter za Francusku,bas me zanima kako ce izgledati protiv jakog veznog reda kakav je spanski.
      Капирам да ће индивидуално бити добар, али моје је мишљење да Французима вечерас не гину три комада, једноставно Валбуена, Насри у лику Насрија од када је прешао у Шити и ко. то не могу да изнесу.

      Comment


      • Originally posted by soe View Post
        Pogba ce vjerovatno i veceras biti starter za Francusku,bas me zanima kako ce izgledati protiv jakog veznog reda kakav je spanski.
        Ne verovatno vec sigurno .

        On, Matuidi i Kabaj su u sredini.
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by AK47 View Post
          Sjecam se te utakmice i finala protiv Francuske bas dobro,a ta dva zicera sam cuvao da ih spomenem nekom drugom prilkom,da ne ujedam.Nisam vidis znao to da se odrekao,sjecam se da je Totti trazio i da je dobio,nisam znao da se odrekao...Jbg meni je najvise zao za Tottija sto nije dosao u Real od svih igraca jer je postojala obostrana zelja i to ogromna,ali Totti je ostao vjeran Romi i neka je svaka mu cast.Nije s druge strane ni ok porediti ih preko klubova jbg,to se ne moze porediti.Meni licno opet ponavaljam je bolji i drazi Totti,nikako ne govorim da je to tako u stvarnosti,cak suportno

          Najboljeg Tottija biram prije najboljeg Del Piera eto,a i sada pod stare dane Fracesco mi je bolji igrac
          Nebi je on trazio iz postovanja prema Del Pieru, jer su veliki prijatelji. Istina je ta da Del Piero nije imao srece sa povredama, mnogo su ga unazadile. Pa pre nego sto je polomio nogu, tj sjebo koleno 1998. bio je je zajedno sa Zidanom i Ronaldom najbolji igrac sveta. Da se te godine nije povredio samo bi nebo bila granica. Imao je sve, dribling, brzinu, agilnost, slobodnjake, razvio se u dobrog finisera. Vecina golova su bili melem za oci. Ja ga nisam zapamtio u njegom prime-u, nazalost. Njemu je dve godine trebalo da povrati kakvu takvu formu. Tek je od dolaska Lippia i odlaska Zidana, Del Piero poceo da vraca staru formu. Ali je zbog povrede zauvek izgubio brzinu i agilnost, stil igre mu se promenio. I zato ga najvise cenim, jer uspeo da se adaptira i da igra na suvi kvalitet.

          Oduzmi K. Ronaldu, Messiju brzinu i videcu koliko ce da budu dominantni. Kaka je posle operacije kolena potpuno drugi igrac, ko izgubljen. Ronaldinho kad je poceo slabije da trenira i gubitka brzine nije bio ni senka od onog igraca koji je bio od 2000-2006

          Totti nikada nije imao takvu strasnu povredu, njegov prime nije prekinut na tako nesrecan nacin. Ronaldo da je ostao nepovredjen proglasen bi najboljim igracem ikada. Ja ga licno i smatram najboljim ikada.
          Last edited by Prototype; 26-03-13, 19:56.

          Comment


          • Slazem se sa svime i isto razmisljamo potpuno(bolje reci imam isto sjecanje kao klinac kao i ti)osim ovoga sto nisam znao za broj i toga da je debeli najbolji ikada...ostalo sve identicno vjeruj mi na rijec

            Ja sam pogledao nekih 4-5 kaseta koje je stariji rodjak imao o Maradoni i kasnije sam istrazivao(bude cesto odlicnih snimaka na areni) kada sam poceo vise net koristiti,Diego je najveci za mene
            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


            #the return

            Comment


            • I moram da dodam, nerado, da je Totti za repku igrao bolje od Del Piera. Jbg to je cinjenica i sam Del Piero je izjavljivao da zali za tim. Trebao je blistati na SP 1998 i EP 2000, ali eto sudbina je umesala prste

              Ma ovo za Ronaldo je subjektivno misljenje, tesko je to odrediti ko je najbolji svih vremena.

              Comment


              • Гранде Алекс х14 за Сиднеј ове сезоне

                Comment


                • Само паметно !

                  Marotta: Hvala, ali ne prodajemo


                  Dragulji Juventusa, na čelu s Vidalom, i dalje su u centru glasina o transferima, ali, kako javlja Tuttosport, Beppe Marotta ljubazno je paket vratio pošiljatelju.

                  "Hvala, ali ne prodajemo. Juventus nije klub koji prodaje," rekao je i potvrdio direktor bianconera, govoreći o mogućnosti da jedan od stupova vezne linije promijeni dres.

                  Torinski gigant još jednom odbija napad Bayerna za Vidala, kao i prošlog ljeta, kada je bavarski klub dao ponudu od 60 milijuna eura da na Allianz Arenu dovede i Artura i Marchisia.

                  Po napisima Tuttosporta, Karl Heinz Rummenigge ponovo pokušava i priprema ponude, između ostalog i na bazi zarade od ovogodišnje Lige prvaka.

                  Ipak, namjera ljudi iz kluba je da vežu svoje šampione: već je na rasporedu sastanak s Felicevichem, Vidalovim (i Sanchezovim) agentom, na kojem će se razgovarati o budućnosti čileanskog veznjaka. Želja je produženje i revidiranje ugovora koji ga veže za Juventus.

                  Čileanac bi mogao napustiti Torino samo u slučaju ponude koju se uistinu ne bi moglo odbiti, ali kako primjećuju novinari Tuttosporta, Marotta je potvrdio da "Vidal nije na prodaju" i da nema konkretnih ponuda na horizontu: također, vezivanje novim ugovorom ponovo bi podignulo letvicu i vjerojatno više ne bi bilo dovoljno ni 30 milijuna koje je Bayern za njega nudio prošlog ljeta.

                  Također, tu je situacija oko Claudia Marchisia, koji je predmet želja Sir Alexa Fergusona. Manchester United je već izviđao situaciju, ali u Juventusu nisu čak ni zainteresirani za početak razgovora.

                  Namjera talijanskog veznjaka je da završi karijeru tamo gdje ju je i počeo kao sedmogodišnjak - u dresu bianconera. Claudio bi na kraju sezone mogao produžiti ugovor koji mu trenutno ističe 2016.

                  Produženje ugovora je na vidiku i za Paula Pogbu, još jednu veliku zvjerku novog Juventusa. I njegov ugovor ističe tek 2016., ali, već je na rasporedu sastanak s Minom Raiolom, kako bi se francuski talent vezao još dužim ugovorom.

                  Sve u svemu, poruka je jasna: Vidal, Marchisio i Pogba bit će stupovi Juventusa u mnogim narednim godinama.

                  Comment


                  • 1 Buffon, 3 Chiellini, 6 Pogba, 8 Marchisio, 11 De Ceglie, 12 Giovinco, 13 Peluso, 15 Barzagli, 18 Anelka, 19 Bonucci, 20 Padoin, 21 Pirlo, 22 Asamoah, 23 Vidal, 24 Giaccherini, 26 Lichtsteiner, 27 Quagliarella, 30 Storari, 32 Matri, 34 Rubinho, 39 Marrone
                    Позвани играчи. Као што се види нема Мирка Генија Вучинић, који изостаје због грознице

                    Comment


                    • Ево како то ради моћни Зулиани

                      Comment


                      • Comment


                        • Какве су ово фаце

                          Last edited by Brajkula; 02-04-13, 01:06.

                          Comment


                          • Sa putovanja u Minhen.


                            Spoiler
                            Slike:













































                            Konferencija za štampu, trening



                            Slike:
                            Spoiler
























                            Comment


                            • Ne mogu da dočekam večerašnju utakmicu. Baš bih voleo da vidim kako će Bajern odigrati protiv jedne ozbiljne odbrane.
                              Originally posted by Brajkula
                              Veruj meni, radi kako hoćeš

                              Brajkula, 2014. N.E

                              Comment


                              • Originally posted by Mladen View Post
                                Ne mogu da dočekam večerašnju utakmicu. Baš bih voleo da vidim kako će Bajern odigrati protiv jedne ozbiljne odbrane.
                                Биће густо вечерас, очекујем да нас Бајерн нападне и да нас дрка, да има посед. Али исто тако мислим да и ми имамо снаге да дођемо до гола, јер 0:0 нам је к резултат. Имаћемо своје прилике вечерас сигурно и надам се бар једној искоришћеној те да исто тако не примимо више од једног гола.

                                Већи је челенџ ако гледамо Бајерн гостовање у Торину. ;)

                                Comment

                                Working...
                                X