Announcement

Collapse
No announcement yet.

Juventus FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Uh dobro je ako je tako,procitah negde da treba na operaciju.
    Dreams are coming true.


    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

    Comment


    • Kakav je ovo otac igrice, čovek car, trenerište

      Comment


      • Comment


        • Pirlo i Juve ''u ljubavi'' još dve godine!

          Comment


          • Bravo za klub sto je produzio ugovor sa maestrom
            Dreams are coming true.


            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

            Comment


            • Šampioni po 32. put !!!!!


              Comment


              • #Pjeske
                Dayman (a-a-ah...)
                Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                Champion of the sun (a-a-ah...)
                You're a master of karate and friendship
                For everyone

                Comment


                • Nisam ovečkivao da ću se ovoliko radovati, nekako mi kliše, ali eto hoću da se upišam od sreće dok gledam ovaj video iznad.

                  Comment


                  • Comment


                    • Konte slameni šešir !
                      Originally posted by Brajkula
                      Veruj meni, radi kako hoćeš

                      Brajkula, 2014. N.E

                      Comment


                      • Originally posted by Mladen View Post
                        Konte slameni šešir !
                        Plašim se da ne ode otac, prešao on igricu na HARD u Italiji, svako veče pred spavanje se pomolim da ne ode veliki mag a da nam kao zamena ne dođe neki Spaleti npr.

                        Hoću da Konte bude nešto što je Junajtedu Fergi bio, to je jedina zdrava priča.

                        Comment


                        • Samo da daju kintu bratu za pojačanja koja on želi i ne ide on nigde iz Juventusa.

                          Pročitah danas jedan članak na sportskim. Oduševio me Anjeli. Kakav gospodski potez. Nećemo da stavljamo treću zvezdicu iako smo je zaslužili odavno. Stavićemo treću kada naši milanski konkurenti budu imali pravo na drugu. U prevodu, nećemo još deceniju. Opušteno.
                          Originally posted by Brajkula
                          Veruj meni, radi kako hoćeš

                          Brajkula, 2014. N.E

                          Comment


                          • Jaki su ljudi ti Anjelijevi, čitao sam da su čak i masoni, drže Torino od kada je autoindustrije, sve to njihovo, porodično msm, Fiat, Ferari, Juventus imaju i neki klub u kriketu, čitao ja sto čuda....tako da može im se. Mada odavno nisu upumpali neke svoje pare u klub, poslednji put kada smo dovodili Vučinića, Vidala i ekipu, tada su zasedali mesec dana Elkan i oni i ta njihova virma, korporacija šta već, da upumpaju 100 milki i na kraju doneli odluku, od tada samo pare kluba, zdravo poslovanje, to u ovim mlađim danima, pre je bilo veselja kad si morao da se trkaš sa Berluskonijem i državom, te Masimom vešticom Moratijem.

                            Živeli Anjelijevi

                            Comment


                            • Tuttosport:The party continues - “Conte and Pogba, stay here"

                              Comment


                              • Raiola: Sigurno je da igrač poput njega ne bi imao nikakvih problema oko pronalaska novog kluba ali trenutno nema takvu namjeru. Ponavljam, uskoro ćemo se ponovo susresti sa Juventusom kako bismo produžili postojeći ugovor. Ne razumijem što ga talijanski mediji konstantno vežu za neke druge klubove: Pogba ostaje u Juventusu gdje se osjeća izvrsno.

                                Comment

                                Working...
                                X