Announcement

Collapse
No announcement yet.

Juventus FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by asprilja View Post
    Sprdam se za Juanfrana, naravno
    Ali cu do smrti da branim tezu da su Piscek i Srna nivo iznad Baneta Ivanovica, o Lamu i Alvesu neukusno i pricati. Skloni smo mi Srbi preuvelicavanju, uvek od nekog naseg odlicnog igraca pravimo najboljeg na svetu na toj poziciji. Vidic najbolji stoper na svetu, Bane najbolji bek, da je Mandzukic nas njega bi proglasili najboljim napadacem na svetu...
    Најбољи је Цоа Митровић, разуме се

    Бане стена, не дрнгуљи, топ3 уз ситнен нијансе, узео бих га да сам Карло Анћелоти одмах.

    Comment


    • Незахвално је поредити Ивановића са бековима попут Пишчека, Алвеша и поготово Лама.
      Бане је пре свега штопер, друго је што је он животиња па поједе све бекове у ПЛ.

      Али једно је сигурно, Пишчек и Алвеш заједно не могу да приђу Банета што се тиче дефанзиве, исто тако и Бане њима у офанзиви.
      Лам је друга прича оно није са ове планете, 'де њега и Банета поредити.

      Comment


      • Originally posted by DelijaHool View Post
        Лам је друга прича оно није са ове планете, 'де њега и Банета поредити.
        Поготово што се сексуалног опредељења тиче, баш некарактеристично за ову планету, мрачне силе се умешале

        Моћ

        Comment



        • И наравно Пелусо

          Comment


          • Sky Italia: Tevez told Llorente — "Perhaps you're useful for basketball, but in football I've never had a worse striker partner"
            E ako mu je ovo stvarno rekao, onda...
            sigpic

            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
            -Jürgen Klopp

            Comment


            • Koje je to govedo
              sigpic

              Comment


              • Koji kralj ovaj Tevez
                Dreams are coming true.


                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                Comment


                • Или то није истина или се будала спрдала...ма спрдао се чим је бацао трип са кошарком, нема говора

                  Comment


                  • Nikad nisam rekao tako nešto, niti bilo šta loše za Ljorentea.

                    Moje mišljenje je sasvim drugačije. Ja mislim da je on vrhunski igrač i da će biti ključni igrač za Juventus.
                    Одговор Тевеза на оно од јуче. Колико људи лупетају, страх.

                    Comment


                    • Овај се као тим очекује сутра:



                      Ваљда одмара Конте Ђиђија највећег и Кијелинија. Не знам да л' одмара Лихта, можда ће намерно дати прилику Исли да одигра једну целу текму, да види шта може. Лепо ће бити ако Љоренте заигра коначно и то од почетка. Исто се и Маркизио опоравио од повреде, можда уђе у другом полувремену.

                      Конте:
                      Мислим да није фер да ме критикују због Љорентеа. Разумем да постоје критике за резултате али не да постоје и овакве. Исто би се требало дешавати и због Себастијана Ђовинка или Симонеа Падоина који мање играју. Ја сам тренер и ја знам шта се дешава током седмичних тренинга. Љоренте је играч којег смо сви бирали и којег сви подржавамо. Не желим да слушам ову игру покушавања да се одгонетне ко је кога желео. Фернандо није играо годину дана због својих проблема у Билбау и потребно му је време да уђе у интензитет и темпо такмичарске утакмице. Када не играте губите неке ствари. Тренирао је три месеца и имаће своју шансу јер ју је изборио. Могао би да игра сутра, у среду или следеће недеље. А ја вам нећу рећи када ће се то десити.
                      Last edited by Урош94; 21-09-13, 18:58.
                      Arise, Serbia!
                      You fell asleep long ago,
                      And have lain in the dark.
                      Now wake up
                      And rouse the Serbs!


                      sigpic

                      Comment


                      • Боља је ова поставка где Бонући у централи него Огбона који је пар пута лепо висио на тој позицији у мечу са Копенхагеном, плус Бонући доста сигурнији са лоптом у ногама, а Конте тог дефанзивца користи да дистрибуира лопте ка напред, а како је опште познато Бонући је за две године доста напредовао под Контеом у том послу, што говоре две асистенције против Лација нпр. плус све мање греши у додавањима где је највише и био критикован у почетку.

                        Надам се да ће Љоренте искидати и да ћемо у њему добити одлично решење у нападу да се исти допуњује са Твезом и Вучинићем. Сутра очекујем Падоина и Ђовинка, поготово овог другог, да уђу са клупе, Конте их уопште није користио и ценим да ће им дати прилику.

                        Comment


                        • Comment


                          • Grande Mauro

                            To su bili odani igraci, nisu napustali tim kada je ispao u nizi rang iako su imali velike ponude da odu iz tima ..

                            Comment


                            • Мауро је играо и за нас, мада ми смо од њега направили то што је он данас, какав је то искусан трансфер био, сви били скептични, кад оно Мауро кида, хтео нешто слично да уради Конте са Ђакеринијем, и упоређивали су та два трансфера, кад оно прц....знао је Мођи, није да није.

                              Званична постава Јувентуса за данашњи меч, Љоренте напада ове пацере, очекујем гол и штета је што нећу моћи да гледам:

                              Comment


                              • Sto neces moci gledati? Nije valjda da ides na Vracar
                                Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                                Comment

                                Working...
                                X