Announcement

Collapse
No announcement yet.

Juventus FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by prskaj View Post
    Ne bih se slozio.To je ono sto mene fascinira kod njega sto je dosta vremena lik nevidljiv a u stvari radi neverovatan posao, obozavam takve igrace. Svi spaze Lama kad je u napadu i centrira tad ga naravno svi vide, ali vecina ne vidi sta on radi na terenu. Dosta puta kad sam ponovo gledao neke tekme Bajerna sam se samo fokusirao na njega i bio fasciniran kako se lik krece i postavlja, koliki posao odradjuje.
    Поента је била да Бане у 90. минуту главом реши финале Лиге УЕФА, од Лама то нико не очекује и никад се тако нешто није десило да он буде тај који директно преломи меч, то сам хтео рећи. И није само једном тако решио меч, све чешће то ради.

    Сад што се кретања тиче, регуларно човек нон-стоп шиба горе-доле, горе-доле, увек активан у игри, увек решење, али када говоримо о постављању увек, ту и није баш идеалан и увек ми на ум падне онај мајсторски гол Балотелија у 1/2 ПЕ, како очајно постављање искусног Немца.


    Обрати пажњу како га одрађује Супер Марио лажним кретањем. Мсм не гледам ја Бајерн често сем кад их имам на тикету и у ЛШ, а у последње време их све мање имам јер су квоте близу 1, тако да оно, можда и нисам компетентан, мада и не спорим толико да је ако не најбољи онда топ3, већ само говорим да нема претеране разлике у ефекту између Банета и њега, иако је индивидуално Лам технички далеко комплетнији и бољи фудбалер.

    Comment


    • Brate nemoj mi primjere kikseva nalaziti,pa sjecas se kako je Bane prosle godine u par utakmica napravio 4,5 golova protivnicima

      Swansea 2 komada za par minuta...da ne govorim da CR i Messi bjeze od njega,sve moze samo me od Lahma makni

      Wenger na ES-u imao neku emisiju i crta po onom monitoru akcije,kad stade u pola frke kaze vidi sta covjek radi,visak u napadu,pa zatvara u odbrani svaku akciju,nista mu jasno nije
      Last edited by AK47; 17-09-13, 13:44.
      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


      #the return

      Comment


      • Ja bih samo da dodam da Bane ima mnogo vece sanse da resi tekmu u Chelsea nego Lahm u Bayern-u. Ko ce da resi tekmu za Chelsea? Da nece mozda Tores, Ramires , Mikel i ostali imbecili? Ne,zna se ko ce Terry, Bane i Lampard ( naravno vazi za prethodne sezone) dok u Bayernu imas 10 zverina koji ce da se iskidaju da preuzmu odgovornost a opet to nece izgledati sebicno nego nekako skladno i dogovoreno jer imas mastermind Milera, zverinu Baistana i ubice Gomeza ( opet prethodne sezone) Mandzukica, Riberija.
        It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

        Comment


        • Ма не спорим, опет понављам, да је Лам одличан, само није то далеко испред Банета. Мада ми овде говоримо о бековима чији су главни атрибути различити, Лам - техника, Бане - физичка спрема, тако да је незахвално мало....Лама ми је лакше да упоредим са нпр. Дани Алвешом и да кажем да је Дани лошији, а не са Банетом кога могу да поредим са мојим Лиштајнером или Разваном Радуом нпр. (иако је Румун лошији од прве двојице), али је то тај неки тип бекова, који снагом разбијају ка напред и бране позади.

          Иначе, што се киксева тиче, ок сви греше.
          Last edited by Brajkula; 17-09-13, 13:54.

          Comment


          • Zaboravio si Robena, rijesice, a opet nece izgledati sebicno
            sigpic

            Comment


            • Ivanovic Bane i Lihtstajner kad se skupe i pomnoze sa dva mozda mogu da srolaju Filipu Lamu, ako im Fica dozvoli. Bolji meni i Dani Alves, Piscek i Srna Darijo poznatiji kao Bog ti takvu nogu podario.
              Cuj prvi maj

              Comment


              • Originally posted by asprilja View Post
                Ivanovic Bane i Lihtstajner kad se skupe i pomnoze sa dva mozda mogu da srolaju Filipu Lamu, ako im Fica dozvoli. Bolji meni i Dani Alves, Piscek i Srna Darijo poznatiji kao Bog ti takvu nogu podario.
                Дођи Звеки, доооооооођи


                каква елеганција.

                Comment


                • Originally posted by asprilja View Post
                  Ivanovic Bane i Lihtstajner kad se skupe i pomnoze sa dva mozda mogu da srolaju Filipu Lamu, ako im Fica dozvoli. Bolji meni i Dani Alves, Piscek i Srna Darijo poznatiji kao Bog ti takvu nogu podario.
                  Onaj Dani Alves od prije par sezona sigurno,nije mi Pisczek bolji,a sto se tice Srne sigurno veci potencijal,ali da je bolji igrac i ne znam bas

                  Ovaj gornji dio stoji...
                  Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                  #the return

                  Comment


                  • Pa nije merilo desnog beka postignuti golovi glavom. Nije se ni Kanavaro nadavao golova pa je opet bio najbolji stoper sveta. Tom logikom je Rogerio Ceni najbolji golman svih vremena. Jbg, dao covek 100 golova, mnostvo bitnih golova, Bufon to moze samo da sanja.
                    Cuj prvi maj

                    Comment


                    • Originally posted by asprilja View Post
                      Pa nije merilo desnog beka postignuti golovi glavom. Nije se ni Kanavaro nadavao golova pa je opet bio najbolji stoper sveta. Tom logikom je Rogerio Ceni najbolji golman svih vremena. Jbg, dao covek 100 golova, mnostvo bitnih golova, Bufon to moze samo da sanja.
                      Прати моју причу од самог почетка....говорим о ефекту. Срна исто ефективно одличан играч, асистира, даје голове, брани гол, довео бих га у свој клуб да сам неки буџа.

                      И гледај како мој батица Лиштајнер напада, као струница, оооооде до гола да мајсторски поспрда Маркетија. Дођи бре Маркети шта ти је, си устао на леву ногу ?
                      Last edited by Brajkula; 17-09-13, 14:11.

                      Comment


                      • Originally posted by AK47 View Post
                        Onaj Dani Alves od prije par sezona sigurno,nije mi Pisczek bolji,a sto se tice Srne sigurno veci potencijal,ali da je bolji igrac i ne znam bas

                        Ovaj gornji dio stoji...
                        Onaj Dani iz Sevilje je najbolji desni bek od Kafu-a, realno, ali bih i ovog uzeo pre Baneta kad oces. Piscek bre doktor, fudbal u malom prstu nemoj molim te da diskutujemo o tome, Srna takodje, ljudi su skolovani fudbaleri, kakav bre Bane Ivanovic, retko precenjen igrac. Velika radilica, krvavi radnik, jak ko bik, besprekorno spreman, strasno igra glavom, ali dobar fudbaler koji je odlican i bitan sraf za jedan sistem i to je to, nista vise od toga.

                        Ajde da se nekako poredi Bane sa Srnom i Piscekom, mogu da razumem, zavisnosti iz kog ugla gledas fudbal, ali porediti ga sa Filipom Lamom, pa i Danijem Alvesom je bezobrazno.
                        Cuj prvi maj

                        Comment


                        • Po meni Bane je mnogo jaci na stoperu neku na beku.
                          sloboda ili ništa

                          Comment


                          • Uzmem i Juanfrana pre Baneta
                            Cuj prvi maj

                            Comment


                            • Originally posted by asprilja View Post
                              Uzmem i Juanfrana pre Baneta
                              Ne seri Juanfran je rupa gledao ga sto puta,najgori igrac Atletica...nije covjek bio u stanju par puta Arbelou da zamijeni kako treba,odmah par kikseva

                              Meni se svidja onaj De Schiglio iz Milana samo sto ga slijepci guraju lijevo...strasan ce igrac da bude
                              Last edited by AK47; 17-09-13, 14:24.
                              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                              #the return

                              Comment


                              • Originally posted by AK47 View Post
                                Ne seri Juanfran je rupa gledao ga sto puta,najgori igrac Atletica...nije covjek bio u stanju par puta Arbelou da zamijeni kako treba,odmah par kikseva
                                Sprdam se za Juanfrana, naravno
                                Ali cu do smrti da branim tezu da su Piscek i Srna nivo iznad Baneta Ivanovica, o Lamu i Alvesu neukusno i pricati. Skloni smo mi Srbi preuvelicavanju, uvek od nekog naseg odlicnog igraca pravimo najboljeg na svetu na toj poziciji. Vidic najbolji stoper na svetu, Bane najbolji bek, da je Mandzukic nas njega bi proglasili najboljim napadacem na svetu...
                                Cuj prvi maj

                                Comment

                                Working...
                                X