Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Thierry Henry after yesterday NYRB win "I heard Arsenal won too, that makes my day".
    "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


    Dakle, ti si portir!

    Comment


    • Ramsey juce pogodio stativu , predsednik Irana imao srcani udar. - Ne znam koliko je ovo istina, nasao sam na jednoj stranici.
      Originally posted by maliajnstajn
      Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

      Comment


      • " Giroud says he would not celebrate goal against former club "

        Eto, ne mora! :P
        " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

        Comment


        • Originally posted by Topdzija View Post
          Ramsey juce pogodio stativu , predsednik Irana imao srcani udar. - Ne znam koliko je ovo istina, nasao sam na jednoj stranici.

          stativa mu spasila zivot bogami Remzika opasan po svet ako se nadje u gol sansi stoga treba razmisliti da li covek da ga da negde na pozajmicu ko zna sta bi bilo da je juce dao gol

          Comment


          • Steve Bould ce biti trener protiv Montpeillera, posto Wenger ima kaznu od 3 meca u Evropi.
            Bilo bi dobro da odmori vecinu prvog tima, voleo bi da igraju Arshavin, Giroud, Koscielny, a posebno bi mi bilo drago da zaigra i Gnabry. Prica se da je momak najveci talenat nase skole od Fabregasa.
            "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


            Dakle, ti si portir!

            Comment


            • ja sam totalno zaboravio da Wenger ima kaznu od 3 meca kad igramo protiv Monpelje?

              Comment


              • Originally posted by ledeni 80 View Post
                ja sam totalno zaboravio da Wenger ima kaznu od 3 meca kad igramo protiv Monpelje?

                Vec sutra.
                Originally posted by maliajnstajn
                Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                Comment


                • Frimpong se vratio treninzima, Jack se vraca u sredu/cetvrtak, ocekujem ih obojicu protiv Coventry-a. Jos kad bi Jack bio kapiten na toj utakmici...
                  "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                  Dakle, ti si portir!

                  Comment


                  • Originally posted by Wilshere_10 View Post
                    Frimpong se vratio treninzima, Jack se vraca u sredu/cetvrtak, ocekujem ih obojicu protiv Coventry-a. Jos kad bi Jack bio kapiten na toj utakmici...
                    Kad igramo protiv Coventrya ?
                    Originally posted by maliajnstajn
                    Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                    Comment


                    • Sreda, 26.9, na Emirates-u.
                      "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                      Dakle, ti si portir!

                      Comment


                      • Originally posted by Wilshere_10 View Post
                        Sreda, 26.9, na Emirates-u.
                        E tada ocekujemo Ramseya i Wilsherea zajedno u prvoj postavi da vidis sta ce to biti.
                        Originally posted by maliajnstajn
                        Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                        Comment


                        • samo da Remzika ne postigne gol i drago mi je sto se Jack oporavlja i dugo je vec odutan

                          Comment


                          • Putnici u Francusku:
                            http://www.arsenal.com/news/news-arc...onpellier-game

                            Arsavina nema, a Scezni se opet povrijedio - Shea ide umjesto njega!
                            Last edited by Ves; 17-09-12, 15:40.
                            " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                            Comment


                            • Voja zaradio povredu clanka jos na zagrevanju protiv Southamptona, prilikom nekog bacanja da uhvati loptu povreda se pogorsala, u toku drugog poluvremena lekar mu je vise puta proveravao stanje clanka, ali je ipaku uspeo da izdrzi do kraja utakmice, rizikujuci tezu povredu. Ne zna se ozbiljnost, ali eto mozda razloga za slabu partiju protiv Svetaca.
                              "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                              Dakle, ti si portir!

                              Comment


                              • Sudbina da Vito brani neko vreme.
                                sigpic

                                Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                                "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                                Batica Wilshere je gospodin covek...

                                All hail the Chan-Chan man!

                                Comment

                                Working...
                                X