Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Topdzija View Post
    Jer prati neko OI u fudbalu ? Kakav je Ramsey i kolko igra ? Ja sam citao negde da pruza odlicne partije.
    Gdje si to citao,nadam se da je neko osim mene gledao jer je moje misljenje da se trudi ali da je kriminalan,pas ne umije da odigra
    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


    #the return

    Comment


    • Akan je odusevljen, vidi ga kao zamenu za Xabi Alonso-a u Realu...
      "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


      Dakle, ti si portir!

      Comment


      • Gledao je Fresh kako je objasnjavao protiv Brazil-a...ja sam ga gledao sinoc,Bellamy ga htio tuci
        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


        #the return

        Comment


        • Ma decko sabija.......kada su u pitanju pogresni pasovi... Ma mislim, zasto se uopste neko interesuje za njega, kad dodju ova pojacanja, on nece videti teren, a i ne treba.
          sigpic

          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
          -Jürgen Klopp

          Comment


          • Originally posted by AK47 View Post
            Gdje si to citao,nadam se da je neko osim mene gledao jer je moje misljenje da se trudi ali da je kriminalan,pas ne umije da odigra

            Ma fan sam neke domace stranice o Arsenalu, pa su pisali u vezi Ramseya. Svakave gluposti pisu, razmisljam uveliko da ih dislajkujem.
            Originally posted by maliajnstajn
            Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

            Comment


            • umrla oficjelna stranica malage 20 sekundi nakon objave o cazorli trenutno je maintenance pa dok je ne dignu nazad necemo nista saznat
              sigpic
              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

              Comment


              • Malaga and Arsenal reach an agreement for the transfer of Cazorla

                Malaga and Arsenal have already reached an agreement for the transfer of Santi Cazorla.? The player is in London finalizing his contract and in the next few hours should be formalized.

                The London club will only pay 15 million euros, maybe a little more for goals, which do not reach more than 20 requiring Manuel Pellegrini.

                The player passed the tests with Arsenal. Live in London, where his wife and his agent, Amadeo Rengel. But the feeling in the malaguismo is that it has sold off to a champion of Europe.

                It is only the first to take the street. The club is talking to the players and everyone who submits a reasonable offer will leave the club. "We need to sell players, and in the plural" they say from the entity.

                Cazorla came to Malaga last summer in exchange for 19 million euros paid by the joint Malacitano Villarreal and signed for four seasons.
                Izvor MARCA: http://www.marca.com/2012/08/02/futb...343900460.html

                Inace 15 miliona eura WTF WENGER GENIJEEEE !!!!
                sigpic
                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                Comment


                • Kevin Love, po meni trenutno najbolja cetvorka u NBA, navija za vas.

                  Comment


                  • Blic je objavio da je Cazorla zvanicno u Arsenalu.
                    Originally posted by maliajnstajn
                    Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                    Comment


                    • bogami za tvog miljenika ce slabo imati mesta,a grejanje klupe mu ne gine

                      Comment


                      • Originally posted by ledeni 80 View Post
                        bogami za tvog miljenika ce slabo imati mesta,a grejanje klupe mu ne gine
                        Ja bih pre rekao da ce on na pozajmicu ukoliko svi ovi podolaze.
                        Originally posted by maliajnstajn
                        Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                        Comment


                        • Afobe u Boltonu godinu dana!
                          http://www.arsenal.com/news/reserves...for-the-season
                          " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                          Comment


                          • Wigan hoce Ryo-a na pozajmicu, da bi nadomestio odlazak Mosesa. Objavljivanje Cazorla-inog tansfera koci Malaga, jer se ne zna ko je odgovoran za transfere.
                            To je jedna verzija price. Druga je da Santijev agent hoce veci "baksis".
                            "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                            Dakle, ti si portir!

                            Comment


                            • Originally posted by Topdzija View Post
                              Blic je objavio da je Cazorla zvanicno u Arsenalu.
                              da ali tu jos stoji da je Cazorla to preko twitter-a objavio, ali taj profil na twitter-u je navodno lazan tako da je tu jos nista zvanicno nije dok se na zvanicnim stranicama klubova ne objavi...

                              Comment


                              • Ramsey sinoc postigao gol za Veliku Britaniju.
                                Originally posted by maliajnstajn
                                Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                                Comment

                                Working...
                                X