Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ne svidja mi se sto Nasri jos nije potpisao. Citam ovih dana da ga trazi Man Utd i da ga Evra zove. Iskreno se nadam da nece preci.
    Odlazi Denilson.
    Originally posted by maliajnstajn
    Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

    Comment


    • Isto sranje se desilo i sa Galasom matori nije hteo da poveća platu i čovek otišao u najljuće rivale osećam da će isto biti sa Nasrijem ...
      sigpic

      #PRAVDA ZA BRAĆU

      Comment


      • A Wenger ce ostati trener jos je l' da?
        CZ-JK-Elton John-Diva

        Comment


        • Originally posted by Kalu View Post
          A Wenger ce ostati trener jos je l' da?
          Da
          sigpic

          #PRAVDA ZA BRAĆU

          Comment


          • Ne znam,nesto Arsenal mora da menja ako zeli da osvoji titulu,uvek gube bodove na isti nacin..Dal' je tu problem trener,igraci ili nesto drugo,ne znam..Ali mislim da svakako moraju nesto da promene ako zele nesto vise...
            CZ-JK-Elton John-Diva

            Comment


            • Ma, Arsenalu trebaju Carli Adam, Skot Parker i Geri Kejhil. Jbt, sve neke lucidne igrace imamo. Koji ce nam ta lucidnost kad niko nema kohones. Nek ide Sesk, Nasriju povecati platu, a s Wilserom u vezu dovesti Carlija i Parkera, pa da vidimo!
              " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

              Comment


              • Kako ce Charlie Adam da se uklopi u koncepciju igre Arsenala ?

                Covek nije los, ali je lik prespor, sto je cinjenica. Arsenalu treba cvrst zadnji vezni, igrac kao sto je Viera bio, kakvi crni Parker i Adam, nema potrebe za njima. Treba jedan dobar stoper uz Vermaelen-a, recimo Sakho ili Samba i jedan spic. To je to, a jos jedan uslov je da ostane Nasri.
                sigpic

                Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                Batica Wilshere je gospodin covek...

                All hail the Chan-Chan man!

                Comment


                • Originally posted by D-Wade View Post
                  Kako ce Charlie Adam da se uklopi u koncepciju igre Arsenala ?

                  Covek nije los, ali je lik prespor, sto je cinjenica. Arsenalu treba cvrst zadnji vezni, igrac kao sto je Viera bio, kakvi crni Parker i Adam, nema potrebe za njima. Treba jedan dobar stoper uz Vermaelen-a, recimo Sakho ili Samba i jedan spic. To je to, a jos jedan uslov je da ostane Nasri.
                  Apslolutno si upravu. Ne moze da se uklopi, ni on, ni Parker. Medjutim, nisam ja ni govorio o uklapanju u igru kakvu Arsenal igra. Pricam o potrebi da se promjeni nacina igre. U Arsenalu svi osim stopera igraju kreativno, pa nekad cak i oni sa onim izlascima do centra igralista. Zbog toga smo primili nekoliko golova prosle sezone. Nama su krilni bekovi gotovo krila, ne wb, vec krila. Stoperi igraju zadnjeg veznog, zadnji vezni ofanzivnog veznog ( pa onda u povratku nekog skrsi ) , a svi ostali igraju napadace. Ne moze tako! Jesu to mladi i brzi igraci, ali toliko brzi nisu.
                  " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                  Comment


                  • Ja bi probao sa Sakho-m iz PSG-a gledao sam ga par utakmica dečko nije loš a ima samo 21 godinu a što se Sambe tiče sumljam da će on preći ali recimo da je on štoper kakvog definitivno trebamo mada videćemo još ko zna kakve će indijance Wenger iskopati ...
                    sigpic

                    #PRAVDA ZA BRAĆU

                    Comment


                    • " Mladi defanzivac Karl Dženkinson novi je član Arsenala, potvrdio je klub preko svog zvaničnog veb sajta. Devetnaestogodišnjak, koji igra na poziciji desnog beka, dolazi iz člana engleske Prve lige Čarlton Atletika.

                      Iako je rođen u Engleskoj, Dženkinson nastupa i za mlade selekcije Finske, s obzirom da mu je majka iz te skandinavske zemlje. Osim na poziciji beka on može igrati i kao štoper.

                      Pored toga, Arsenal je potvrdio da su Benik Afobe, Čuks Aneke i Oguzan Ozjakup potpisali profesionalne ugovore." Preuzeto sa: arsenal-serbia.com

                      Opet gomilanje nepoznatih... :/ Aj, mozda naletimo na nekog novog Vermalena.
                      " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                      Comment


                      • Dokle više -.-
                        sigpic

                        #PRAVDA ZA BRAĆU

                        Comment


                        • Odresite kesu,pa odbrana je suplja,a vi dovodite neke mlade nepoznate defanzivce...Joj,ne znam dokle ce ih vise navijaci trpe,stara prica se nastavlja i nastavlja,a vidi se da nema rezultata..Strasno..
                          CZ-JK-Elton John-Diva

                          Comment


                          • Sta mislite hoce li Fabregas otici ? Ja mislim da hoce. Po mojoj teoriji to bi mogla biti dobra stvar jer ce onda mozda povecati platu Nasriju i on ce potpisati novi ugovor. Plus ce jos moci dovesti jos nekoliko igraca od novca koji bi dobili prodajom Fabregasa, a takodje i prodajom Bendtnera,Denilsona. .

                            Ostaje nam samo da cekamo.
                            Originally posted by maliajnstajn
                            Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                            Comment


                            • Izgleda ćemo dovesti Gervinha iz Lila nekoliko sajtova piše da smo dali najviše i da treba da potpiše ugovor ali ništa zvanično još uvek a što se tiče Fabregasa i Nasrija libo me tuki ako su slepci i ako im dupe zinulo za pare dabogda se proveli kao Gallas ...
                              Last edited by Lord Gangarić; 11-06-11, 02:11.
                              sigpic

                              #PRAVDA ZA BRAĆU

                              Comment


                              • E ljudi jel vi stvarno mislite da ce Nasri otici u Junajted?

                                Mislim ja sam navijac Junajteda, voleo bih da dodje, ali stvarno ne verujem u celu tu pricu. Kao sto cam pominjao par puta cini mi se da je to prica samo da bi se izvukao bolji ugovor.

                                Sad kad bolje pogledam u prosloj sezoni je par igraca iz top klubova radilo manje vise istu stvar. Nagovestavali da nisu zadovoljno, da oce da idu, i na kraju dobili bolji ugovor. Runi, Tevez, evo sada Nasri (jedini koji je stvarno otisao je bio Tores).

                                A sto se Fabregasa tice, mislim da nema potrebe da se sad ljutite nesto na njega. Njemu je ipak Barsa u srcu i to je svima jasno. Znalo se da ce kad tad da ode tamo, jer mu je to decacki klub. Isto je bilo nama sa Ronaldom. Ista prica. Covek je od malih nogu navijao za Real i sanjao da tamo igra. Tu se svaka diskusija zavrsava.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X