Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Wenger jos uvijek pokusava da napravi od Xhake B2B fudbalera.

    Morao je dublje igrati juce, previse je pustio Kosu da gradi igru.
    sigpic
    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

    Comment


    • Voli Džakić dublje Moram da ti priznam Aki posle tvog izlaganja o ženama pre neki dan jedna forumašica i ja smo pričali i došla je do zaključka da si ti možda pripadnik homoseksualnog opredeljenja.Naravno ja se tu nisam složio ali posle Džakićevog nastupa i pipkanja pojedinih igrača i tvoje uzdizanje istog moram ti reći da sam u neverici Ali bez obzira na sve mi smo svetski ljudi i prihvatićemo te takvog kakav jesi,i tebe i Džakića bićete naš Kapetan Flint i Tomas Hamilton
      sigpic

      #PRAVDA ZA BRAĆU

      Comment


      • Bjezi tamo utvaro, pokvaren su ti vinjak prodali
        sigpic
        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

        Comment


        • Originally posted by maliajnstajn View Post
          Wenger jos uvijek pokusava da napravi od Xhake B2B fudbalera.

          Morao je dublje igrati juce, previse je pustio Kosu da gradi igru.
          Шта мислиш, како би се Џака уклопио код Пепа или код Клопа коме Хендерсон у нападу често игра у линији с штоперима и одатле креће напад?

          Comment


          • Pep bi igrao njega kao sto je igrao sa Alonsom u Bayernu.

            Isto tako i kod Kloppa. U napadu on je treci stoper, u odbrani on je 5. veznjak. On je recimo izmislio pas za Hendersona i stavi mu mobilnog veznjaka u sredini kao sto je Pep imao Vidala pored Xabia i imat ces brutalan tandem. Kod nas je to trebao da bude Remzika, al frajer zivot proveo kod doktora, a kad se vrati, voli carinit loptu i vraca se po nju u odbranu umjesto da ti napadi idu preko Xhake uglavnom. Ako Je Xhaka pod presingom, mora mu prici da mu poveca opcije za kombinaciju sa stoperima ili jednostavan pas u noge.

            Veoma zahvalan igrac Xhaka, mlad i bit ce samo jos bolji. San snova svakog hipster trenera danasnjice.
            sigpic
            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

            Comment


            • Dzaka - buduca zlatna lopta

              Comment


              • Originally posted by Lord Gangara View Post
                Voli Džakić dublje Moram da ti priznam Aki posle tvog izlaganja o ženama pre neki dan jedna forumašica i ja smo pričali i došla je do zaključka da si ti možda pripadnik homoseksualnog opredeljenja.Naravno ja se tu nisam složio ali posle Džakićevog nastupa i pipkanja pojedinih igrača i tvoje uzdizanje istog moram ti reći da sam u neverici Ali bez obzira na sve mi smo svetski ljudi i prihvatićemo te takvog kakav jesi,i tebe i Džakića bićete naš Kapetan Flint i Tomas Hamilton
                Ovo ide u postove nedelje, odmah cu da citiram.
                Originally posted by maliajnstajn
                Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                Comment


                • http://www.mirror.co.uk/sport/footba...ffers-10250856

                  Kraj karijere.
                  sigpic
                  "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                  AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                  Comment


                  • Ja sam se sokirao kada sam ga video u postavi Bournemoutha protiv LFC pre neko kolo, mislio sam da je odavno zavrsio karijeru.
                    sigpic

                    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                    -Jürgen Klopp

                    Comment


                    • Greota za njega..
                      Originally posted by Vladan
                      SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                      :vinjaksmajli:

                      Comment


                      • Jos jedna unistena karijera od strane nastavnika i njegovih nastavnickih metoda

                        Comment


                        • Evo pobjegao je od nastavnika, pa se opet nije mogao sastavit. Jos je izletio negdje da je ova posudba bila gubljenje vremena, bolje da je ostao u Arsenalu.
                          sigpic
                          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                          Comment


                          • http://www.mirror.co.uk/sport/row-ze...ports-10253084

                            TRUMP
                            sigpic
                            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                            Comment


                            • Originally posted by maliajnstajn View Post
                              Evo pobjegao je od nastavnika, pa se opet nije mogao sastavit. Jos je izletio negdje da je ova posudba bila gubljenje vremena, bolje da je ostao u Arsenalu.
                              Tako je to kada te sto puta krpe, pa vise nisi za nista

                              Comment


                              • Dobro Wenger je kriv sto mu je Paddy McNair slomio nogu prije 2 godine.
                                sigpic
                                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                                Comment

                                Working...
                                X