Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Necu se kladiti, al hajmo reci ovo.

    Stan Wawrinka je godinama skidao gace svima redom, opa odjednom eno ga 3 Slama uzeo, 2 preko Djokovica direktno.

    Sve dok si na takmicenju imas sansu.

    Ta prica bolje da ne igramo nikako ako cemo bit izjebani od Barce i Bayerna je preglupa prica i luzerska. Daj sto manje poraza u zivotu.
    sigpic
    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

    Comment


    • A sa druge strane luzerski je plasiti se rizika i promena. A promene ce najpre doci ako ne izborimo Evropu uopste. Nije smak sveta, Celsi,Liverpul,Junajted, svi su neko vreme bili van LS. Slazem se sa tobom da bolje ostati Wenger nego npr. onaj iz Bormuta, ali ja nisam ni za Tuchela.

      I kako da ocekujemo da ova selekcija igraca za predsezonu od 2-3 meseca tako naglo napreduje sto se mentaliteta tice?
      Originally posted by maliajnstajn
      Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

      Comment


      • Celsi je prosle sezone igrao LS, ove ne igra, pitaj navijace Celsija i svi ce ti reci da je ova sezona bolja i uspesnija osim ukoliko se ne desi nekakvo cudo pa ne osvoje PL.
        Verovatno i Lesterovi navijaci zale za proslom sezonom iz snova iako nisu igrali LS a ove sezone su u cetvrtfinalu istog takmicenja...
        Arsenalu se realno ucesce u LS svodi na “vazno je ucestvovati” i tako ce biti sve dok se ne dese neke velike promene u klubu a klub kao sto je Arsenal ne sme da se zadovoljava takvim stvarima

        Послато са LG-D838 уз помоћ Тапатока
        VALENTINO ROSSI #46

        Comment


        • Koga je strah promjena? Mene? Najveceg biznis uzurpatora u historiji ove planete? Covjeka koji bi konstantno nesto mjenjao, aha, slazem se.

          Ja sam uvijek za promjene, uvijek, ali necu nikad skocit iz aviona bez da provjerim padobran.

          Promjene ce doci prije ili kasnije, ali zeljeti nesto losije od ovoga sto imas da bi istjerao se menadzer je apsolutno sramotno.


          Covjek je kao stit za upravu i one bezmude igrace. Svaki put covjek izadje ispred streljackog voda, zvanog krvozedni novinari i svaki put covjek preuzme svu krivicu i bijes ljudi na sebe i nikad se nije zalio zbog toga.

          Henry je fino objasnio juce, da li je ovim igracima tesko da nose dres Arsenala, jer ono sto su oni juce odigrali ne moze njima ni jedan menadzer na svijetu pomoci. Treci go, korner, 4 igraca stoje i gledaju, 4 jebena igraca stoje i gledaju jednu od najboljih prekid ekipa na svijetu. Ko god je lud nek vjeruje u teorije zavjere da se nisu trenirali prekidi, trenirali su se sigurno i jos Wenger rekao prije tekme da su obratili paznju na to posebno i onda ti uzmes i gledas ono. Ono je pravo izdaja, direktna i sebe i svog integriteta, porodice i menadzera koji ti daje nenormalnu kolicinu povjerenja.

          Protiv Citya fino glavonja Pero nek igra, jebes mi sve Mustafi se ne moze sastavit zadnjih 2-3 mjeseca. Nema lidera na terenu, apsolutno ni jednog. Ja ne znam kako je to moguce, da imas 11 beskicmenjaka na terenu. I ono sto je jos frapantnije, sve manje i manje je takvih igraca, koji su lideri. Feminizam ce sjebat i fudbal.
          sigpic
          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

          Comment


          • Za feminizam se slazem, sad je bitnije ko ce bolju frizuru imati na terenu, nego ko ce muda na terenu i zelju za igrom pokazati, tuzno...
            Originally posted by maliajnstajn
            Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

            Comment


            • Nažalost, ja mislim da je ovo trenutni maksimum ekipe...navijači su za sve okrivili škrtost Vengera... ove sezone se nadam da ćemo barem kvalifikacije za LS da izborimo...

              Comment


              • 17352418_1838015729748817_1277927055142685268_n.jpg
                Vidjeli ste kako igra Lester poslije Ranijerija...ko ce ga znati, mozda postoji neki tihi rat...igracima je obecana kao i nama navijacima borba za trofeje a od toga nema nista...kakvi crni FA kup, ako nam je to limit bolje da batalimo sve

                Comment


                • Jel me neko jebeno zajebaje, IGRACIMA JE OBECANA BORBA ZA TITULU?

                  To je isto ko da odes u komapniju i kazes radnicima, evo vi cete imat vrhunske plate kako god radili, ali oboecavam vam da cemo se mi borit za mjesto u inc. 500 kompanija ove godine

                  Igraci su ti koji su na terenu, proveli su veliki broj sezona zajedno, znaju se i trebalo bi da igraju kao navijeni, a oni ne igraju ni na 50% svojih mogucnosti.

                  Cuj igracima se nesto obecalo, radnicima u klubu, ljudima koji su odgovorni za uspijeh, pored menadzera.
                  sigpic
                  "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                  AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                  Comment


                  • Ne, sigurno je receno Sancezu kada je dolazio " Dodji kod nas, boricemo se za 4. mjesto a ako osvojimo neki trofej bice ok".
                    Kad mogu nas navijace da zavlace mogu i igrace, tj jedno vrijeme

                    Comment


                    • Uprava ako uzme Tuhela, covjeka koji nije nista osvojio prije Alegrija, treba zapalit klub.
                      sigpic
                      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                      Comment


                      • Originally posted by maliajnstajn View Post
                        Uprava ako uzme Tuhela, covjeka koji nije nista osvojio prije Alegrija, treba zapalit klub.
                        Otkud ti uopste da mogu uzeti Allegrija?
                        Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

                        Comment


                        • Bilo je pregovora vec s njim.
                          sigpic
                          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                          Comment


                          • Originally posted by maliajnstajn View Post
                            Uprava ako uzme Tuhela, covjeka koji nije nista osvojio prije Alegrija, treba zapalit klub.
                            Sta je to Alegri osvojio?
                            IMG-20190614-192941
                            "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                            Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                            Comment


                            • Originally posted by Adam The Llama View Post
                              Sta je to Alegri osvojio?
                              3 skudeta a na putu je i 4-ti da osvoji ove sezone i dva kupa italije.
                              Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

                              Comment


                              • Uzet ce i LP ove sezone. Igraju prejak fudbal.
                                sigpic
                                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                                Comment

                                Working...
                                X