Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by maliajnstajn View Post
    Tvoje misljenje onda da ne treba ni da igramo tu tekmu?

    Da je registrujemo 3-0?
    Ohladi malo...pricam kako je realno stanje...volio bih da ih izbacimo sa petardom ali pricam realno stanje. Lose bi bilo da ih dobijemo npr 2-1 pa da se opet prica kako nam je malo falilo a onda nas Everton odere ;)

    Comment


    • Generalno sam iznerviran stanjem. Navijaci sirom svijeta imaju taj stav da nije trebalo ni da putujemo.

      Najgoreo od svega je sto ja mislim da sutra pobjedjujemo 1-0 ili 2-1 i to ce biti naravno nedovoljno i ona ista prica ko i svake godine ide.
      sigpic
      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

      Comment


      • Ne znam na osnovu cega vadis zakljucke da Arsenal ima ikakve sanse za pobjedu.
        Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

        Comment


        • Originally posted by maliajnstajn View Post
          Generalno sam iznerviran stanjem. Navijaci sirom svijeta imaju taj stav da nije trebalo ni da putujemo.

          Najgoreo od svega je sto ja mislim da sutra pobjedjujemo 1-0 ili 2-1 i to ce biti naravno nedovoljno i ona ista prica ko i svake godine ide.
          Toga se i ja najvise plasim...mislim da bi nam bolje dosla jedna samarcina(4-0 npr) da se skupimo i da pokusamo neko cudo u ligi.

          Comment


          • Da je neka ranija sezona u pitanju pa i da verujem u neki napet rezultat, npr. ne prodjemo zbog gola u gostima, ali ove sezone ide sve po zlu. Od poslednjih 15 utakmica, 5 pobeda, 5 neresenih i 5 poraza. Kad je to bilo?? Sve ove godine se prica kako Arsenal tek treba da napreduje, ali to se ne desava, barem ja ne vidim taj napredak. Ranijih godina je Arsenal bar golove postizao, nekoliko puta u sezoni saspemo petardu i vise, izgubimo jer su drugi bolji, ali postoji neka nada. Ove godine se gubi jer smo losiji, ne zato sto su drugi bolji...

            Comment


            • Originally posted by soe View Post
              Ne znam na osnovu cega vadis zakljucke da Arsenal ima ikakve sanse za pobjedu.
              Na osnovu toga sto je vec pobjedjen Bayern ove sezone 2-0. I pobjedjen je Hejnkesov Bayern isto 2-0 u gostima.
              sigpic
              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

              Comment


              • Sutra barsa uništava Arsenal, moĹľemo da se nadamo kao navijaÄŤi, ali..

                Comment


                • In Wenger ajnstajn trust .

                  Treba Akiju dati da vodi neku emisiju, da siri svoj optimizam medju ljude ili ga postaviti u one specijalne pandurske jedinice, pa cim neko prijavi da neko pokusava da skoci sa mosta odmah Akija da salju da sa njim poprica. Tacno bi smanjio broj samoubistva u svetu sa svojim ludackim optimizmom . Jedino mu ovaj cf smajli nesto depresivan, ali to je verovatno zbog balansa u postu .

                  Dobija Barsa onako rekreativno, lagano, skolski

                  Comment


                  • Ma brate smijesno mi je da se klub za koji navijam pretvara u Newcastle gdje navijaci godinama protestuju protiv svakog trenera koji dodje. Valjda ce im sad s Rafom bit bolje.

                    Jebote, evo sta sad Wenger je tu i ja treba da ne podrzavam klub, ne kontam. Treba da pravim neku kampanju protiv covjeka i sve to da se manifestuje da ja budem sretan kad Arsenal izgubi i da budem sretan kad Arsenal pobjedi.

                    Meni je to licemjerje.

                    Covjeka zadnjih 8 godina pljuju nakon svakog poraza. Al bukvalno nakon svakog poraza.

                    Navikao je navijace na odredjeni standard i onda kad se ne ostvare ciljevi bude Wenger OUT, svaki put. Evo sad su mu pogresno interpretirali rijeci i smatraju ga arogantnim jer je rekao da je izgradio klub, a ustvari je rekao otkako je dosao da je gradio klub i da ne moze niko njegovu posvecenost da ispituje, jer je tu 20 godina i motiviran je da taj klub uspije.

                    On je za mene najveca legenda ovog kluba.

                    Naveo sam par puta da mislim da je vrijeme za promjenu, ali ne ishitrenu odluku. Wenger ce donijeti odredjenu vrstu rezultata, a pitanje je da li taj neko drugi moze da donese najmanje isti rezultat kao Wenger. Ne treba meni eksperiment United da se radi sa Arsenalom i neki tamo Mojesi i mudati debili da mi vode klub u provaliju. Wenger ce donijeti ono najmanje, a to je liga prvaka i svako ko kaze zajebi ligu prvaka ako cemo ispasti odmah u prvoj rundi nokaut faze nek pitaju unitedovce i liverpoolovce kako je to kad se ne igra liga prvaka uopce.

                    A sto se tice mog pozitivizma, smanjio bi ja broj samoubistava na nulu. Toliko prilika u zivotu imas i ti da se ubijes. Mene vise brine hocel me neki zalutali metak od ovih budala zveknut u glavu na sred Ferhadije.
                    sigpic
                    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                    Comment


                    • Standard na koji je on navikao navijace je cetvrto mesto u ligi, ispadanje u prvoj nokaut rundi ls i po neki kup, tako da je on ispunio i ove sezone svoj standr na koji je navikao navijace, a osporava se bas zbog tog niskog standarda na koji je navikao navijace. U sezoni gde su svi glavni konkurenti popadali i ostavili mu prazan put do titule, on je uspeo da upadne u jamu pored puta, i sada ce titulu uzeti tamo neki Lester. Jasno je da klub vise sa njim ne moze da napreduje, i nema vise sta tu dalje da se prica, sve je ispricano

                      Comment


                      • Dobro dodje Joakim iduce sezone i sva ista prica oko transfera i zavrsi nam brat 6.

                        Sta cemo onda?
                        sigpic
                        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                        Comment


                        • Pa mozes i u autu doziveti udes i umreti, to ne znaci da zbog toga ceo zivot trebas voziti samo sobnu biciklu

                          Comment


                          • Originally posted by maliajnstajn View Post
                            Dobro dodje Joakim iduce sezone i sva ista prica oko transfera i zavrsi nam brat 6.

                            Sta cemo onda?
                            Sto bi zavrsio 6. on ili bilo ko drugi?

                            Vec si unapred napravio scenario posle Vengera potop koji nema veze s mozgom.
                            sigpic

                            Comment


                            • Ma bilo ko drugi i Joakim. On je meni idealan kandidat i ne vjerujem da bi zavrsio 6. Zavrsio bi vjerovatno 3. u prvoj sezoni.

                              Ali gledam situaciju, dodje novi trener i ima restrikciju sa transferima i ne dovede ono sto mu treba i hajmo laganice potop na kraju.

                              Jednostavno mi se ne gleda ova poplava kao u Unitedu.
                              sigpic
                              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                              Comment


                              • Razumem ja vas. Sa Vengerom je rizik minimalan. I ja se slazem ko god da dodje sledece god ce biti haos konkurencija tako da bi verovatno ispali iz top 4, mada da bi dosao vrh mozda nam bas to i treba jedna losa sezona u smislu da ne igramo evropu. Bilic ispao u kvalifokacijama za ligu evrope evo ga sad nadomak lige šampiona. Mislim da bi nam bolje bilo da nismo prosli grupu. Jer od Barselone je krenuo fiasko do tada sam verovao u titulu sad vec tesko. Ali i dalje mislim da je lester nece uzeti

                                Comment

                                Working...
                                X