Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nadam se Santi odmah iza napada

    Comment


    • Remzika je iza napadaca.

      Ko hoce da gleda na BT Sportu, evo HD link

      acestream://dc5310a7e47fcd52cf1d9d7c4db089d72cf3d9e5
      sigpic
      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

      Comment


      • Ocekujem lagano pobedu sada sa pravim krilima i bez dva pleja.

        Comment


        • Originally posted by maliajnstajn View Post
          Remzika je iza napadaca.

          Ko hoce da gleda na BT Sportu, evo HD link

          acestream://dc5310a7e47fcd52cf1d9d7c4db089d72cf3d9e5
          free link?

          Comment


          • Ajme napokon brzina naprijed. Sve me strah za Newcastle. Samo da mi jos jednu zelju ispuni i potegne Ramseyja u sredinu u par s Coqom.

            Comment


            • Svidja mi se postavka a nije zbog toga sto imam i OXa i Tea na fantazju u prvoj postavi bas ne znam kako cemo da izgledamo na terenu al zelim da im samo vidim zelju kod igraca ako se pojave mrtvi i pocnu da dave loptu kao protiv WH i dela meca sa KP.i Liver.pisi propalo,al ocekujem 3 boda
              sigpic

              Comment


              • Sad kad nema Zirua i Ozila mislim da necemo imati mnogo veci posed. Bice jako brza utakmica sa puno kontri..

                Comment


                • Ma s Oxom, Tijom i Sanchezom tu nece bit toliko pimplanja, njih trojica najvise vole trcat, bit ce barem ubrzan protok lopte ako nista. Nisu njih trojica podlozni drkanju po lopti, oni vole utrcavat u prostor i primat loptu u trku, nema kod njih puno stajanja.

                  Comment


                  • Melo pred potpisom za Inter kaze Di Marzio, Flaminia nema ni na klupi, da li se napokon odjebaje iz kluba?

                    I to bi moralo znaciti novi veznjak, defitnitivno?
                    sigpic
                    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                    Comment


                    • Originally posted by maliajnstajn View Post
                      Melo pred potpisom za Inter kaze Di Marzio, Flaminia nema ni na klupi, da li se napokon odjebaje iz kluba?

                      I to bi moralo znaciti novi veznjak, defitnitivno?
                      A Joel na klupi
                      sigpic

                      Comment


                      • Nema kad se nazove Mitar i progovore par reči sa njim to je završeno odma . Samo dugo mu je trebalo 15 minut dogovor je bio pre 10 og ali dobro neću mu zameriti
                        sigpic

                        #PRAVDA ZA BRAĆU

                        Comment


                        • Sto se kaze posle ovakvih utakm.bitna su 3 boda..Ali stvarno kad moramo za naljbolje igrace da izdvojimo Monreala ,Gabriela,Koselnog,Belarina,Kokelana.....Ja stvarno ne znam dal Arsen gleda iste utakmice ko mi a u sustini smo dali 1 gol u 4 meca,ako ne dovedemo 1 ofanzivnog igraca ja stvarno ne znam kako cemo izgurati sezonu,al ipak verujem da Wenger ima zdrave oci da vidi lepo,i da me se mane nekih glupavih izgovora
                          sigpic

                          Comment


                          • Ocajno su igrali. Prva jaca ekipa ce nas pregaziti..

                            Comment


                            • I mogli su da priznaju Oxu gol , koliko su ovakvih golova priznali al ajde šta je tu je . U suštini imamo tečniju igru sa krilima i opasniji smo dosta samo nas ta katastrofalna završnica zeza ali mora i to otkinuti kad tad.
                              sigpic

                              #PRAVDA ZA BRAĆU

                              Comment


                              • Comment

                                Working...
                                X