Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pa dobro, on ih je odveo do kupa . Sve je to sistem da se podigne cena. Slicne price je pricao Laurentis i za Kavanija, tada je pominjao cifru od 100 miliona koliko se secam.

    Ja respektujem i kvalitet i potencijal Insinjea, ali sta ce nam krilo... Nije valjda se Venger namerio da proda Podolskog

    Comment


    • Originally posted by PRINCE View Post
      Predsednik Napolija Aurelio De Laurentis istakao je da je ponuda Arsenala od 20 miliona evra za napadača Lorenca Insinjea (23) u najmanju ruku “smešna”.

      - Ponuda od 20 miliona za Insinjea je “smešna”. Lorenzo vredi između 60 i 70 miliona evra – rekao je prvi čovek tima iz podnožja Vezuva i osvrnuo se na moguća pojačanja u letnjem prelaznom roku.
      .


      Mrzi me da trazim jos smajlija.. Shvatate poentu... Kako imas obraza da izjavis takvu glupost..
      Originally posted by Vladan
      SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
      :vinjaksmajli:

      Comment


      • To se izjavljuje da se nabudzi cena igracu, i usput uputi poruka svim timovima da igrac potencijalno nije na prodaju.
        sigpic

        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
        -Jürgen Klopp

        Comment


        • Originally posted by Freshman91 View Post
          To se izjavljuje da se nabudzi cena igracu, i usput uputi poruka svim timovima da igrac potencijalno nije na prodaju.
          Bas mi je drago sto si mi to rekao... Kao da nisam znao to pre..

          Mozes lepo da kazes nije covek na prodaju, i da odjebe sa ponudom od 20 miliona. Mi ga cenimo vise cao zdravo, a ti izjavis takvu glupost.. A daj Boze i da vredi toliko..
          Originally posted by Vladan
          SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
          :vinjaksmajli:

          Comment


          • Fresko prosvetitelj, glas razuma

            Comment


            • Chelsea Fabregas deal will cut Arsenal out of payments

              Chelsea are structuring a deal with Barcelona for the transfer for Cesc Fabregas in such a way as to prevent Arsenal from receiving a sell-on payment they would normally be due.

              Source: Daily Telegraph
              Ovi su bas resili da vas zajebu...

              Comment


              • Kako bi ja sad njih mrtvo hladno zajebo za Lukakua ne bi se okrenuli. Dogovorio se sa nekim klubom da kupe lukakua, pa da ga odma nama prodaju za malo vise para, al nece ne smiju picke da malverzuju
                sigpic
                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                Comment


                • Auuu Lukaku kod vas bi bio zverina.
                  Originally posted by Vladan
                  SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                  :vinjaksmajli:

                  Comment


                  • Originally posted by l1m4r View Post
                    Mozes lepo da kazes nije covek na prodaju, i da odjebe sa ponudom od 20 miliona. Mi ga cenimo vise cao zdravo, a ti izjavis takvu glupost.. A daj Boze i da vredi toliko..
                    Pa sam sebi si kontradiktioran u ovoj recenici. On je upravo i rekao da ga cene vise i izjavio cenu koliko on misli da treba. Za one pametne, to ce znaciti da nije na prodaju, a uvek ima i ovih drugih koji mogu da plate taj novac, ili priblizno toj ceni.

                    Ako znas da je to sve u cilju povecanja cene igraca, zasto onda i reagujes onako i govoris da je glupost.
                    sigpic

                    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                    -Jürgen Klopp

                    Comment


                    • Originally posted by Freshman91 View Post
                      Pa sam sebi si kontradiktioran u ovoj recenici. On je upravo i rekao da ga cene vise i izjavio cenu koliko on misli da treba. Za one pametne, to ce znaciti da nije na prodaju, a uvek ima i ovih drugih koji mogu da plate taj novac, ili priblizno toj ceni.

                      Ako znas da je to sve u cilju povecanja cene igraca, zasto onda i reagujes onako i govoris da je glupost.
                      Zato sto ne vredi toliko koliko ga "cene". I zato sto mi je puna ona stvar od preplacivanja "prosecnih" igraca. Nemoj da se odmah hvatas da je Insinje prosecan, ali razumes sta hocu da kazem
                      Predsednik Napolija Aurelio De Laurentis istakao je da je ponuda Arsenala od 20 miliona evra za napadača Lorenca Insinjea (23) u najmanju ruku “smešna”.

                      - Ponuda od 20 miliona za Insinjea je “smešna”. Lorenzo vredi između 60 i 70 miliona evra
                      Nije Arsenal ponudio 2, 5, 8 miliona pa da kaze da je smesna. Vec 20. Moze on da ga ceni Fresko vise, koliko god hoce, ali izjaviti da vredi 60, 70 je glupost. A sa ponudom od 30 mora da se sutira dupe. Da je rekao nije na prodaju ali ako stigne neka "luda" ponuda (60,70) razmislicemo. A on kaze da on sada vredi toliko je GLUPOST. Drugo je sto ga on ceni toliko a realnost je koliko kosta. I to je ono sto me najvise boli, bilo koji transfer da je u pitanju.
                      Last edited by l1m4r; 09-06-14, 15:50.
                      Originally posted by Vladan
                      SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                      :vinjaksmajli:

                      Comment


                      • Igrac vredi onoliko koliko klub kaze da vredi i tu je kraj svake price. Pijaca takodje diktira cene igrace, koje su u poslednje vreme "smesne" i "nerealne" nama posmatracima, ali je takva situacija trenutna, klubovi kao sto su City, PSG itd, uticu na rast inflacije na trzistu i to je to.

                        A De Laurentis sigurno nije izjavio glupost, niti to njega cini glupim, jer je takvim poslovanjem i napravio ovakav Napoli. On ovim nece uzeti 60m, ali ce uzeti 40m i njemu to sasvim dovoljno.

                        A evo sta je zapravo rekao...

                        Arsenal offers 20 million for Insigne? This makes me laugh. I want to make Insigne rise to a value of 60-70 million,' he told Repubblica.
                        Dakle on zeli da ga napravi da on vredi kasnije ovoliko koliko je navedeno.
                        sigpic

                        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                        -Jürgen Klopp

                        Comment


                        • Neka ga kasnije proda ako napravi da vredi.. Neka bude da si upravu.. Mrzi me da se raspravljam..
                          Originally posted by Vladan
                          SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                          :vinjaksmajli:

                          Comment


                          • sigpic

                            #WengerOut

                            “I really like Arsenal. But you, yes, you. Do you really like Arsenal? Or just Arsenal with trophies?”

                            Come on you Gunners!

                            Comment


                            • Izgleda da smo aktivirali Velinu klauzulu...
                              "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                              Dakle, ti si portir!

                              Comment


                              • I Vela bi fino legao... Na svakom krilu, a i kao napadac... Meksikanac je, ne mora da ima 2 metra da bi igrao centarfora

                                Comment

                                Working...
                                X