Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts


  • Gospoda
    sigpic

    Comment


    • Kako Švabi i Francuzu bolje stoji odelo nego ostalima, plemićka krv, jbg.

      Comment


      • Ja ne znam sta planira Wenger sa Oxlade-om, ali ako stvarno namerava da ga gura u vezni red, onda je skroz prolupao, unisti nas covek juce. I on i Sterling lagano u repku, iako meni Ox ima veci potencijal.
        sigpic

        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
        -Jürgen Klopp

        Comment


        • http://www.sportklub.rs/arsenal-u-tr...-evra-za-pogbu

          Mada tesko da ce biti nesto od ovoga.
          Originally posted by maliajnstajn
          Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

          Comment


          • http://www.arsenal.com/news/news-arc...m-watford-loan

            Teraj Jenkinsona nazad u Charlton
            "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


            Dakle, ti si portir!

            Comment


            • http://www.theguardian.com/football/...otelli-arsenal

              Bilo je riječi i ranije o njegovom dolasku. Pisalo se, ali nikada toliko konkretno i učestalo kao ovih dana. Kontroverzni Mario nikog ne ostavlja ravnodušnim.

              S jedne strane postoji strah da će se 20 - 30 miliona dati uzalud, za mentalno nestabilnog igrača, tvrdoglavog i sebičnog, nezrelog i neostvarenog. Igrača koji trenutno igra za klub za koji navija. Čovjeka koji će u bilo kom drugom klubu samo privlačiti pažnju svojim glupostima, narušavati mir i timski duh. Igrača koji je nerijetko i na terenu svojim postupcima štetio timu za koji igra.
              Međutim, štetan je on i po protivnika. I te kako! Ja sam svakako za njegovo dovođenje. Tačnije, da budem precizni, ja sam za dovođenje Balotelija prije nego bilo koga. Možda je ovo više proizvod moje intuicije nego li argumenata koje imam, ali ću ipak navesti relativno objektivne razloge.

              Baloteli je kompletan napadač. Pisali smo o tome kakav tip napadača želimo, da li visokog i snažnog egzekutora, koji samo treba upotrebljivu loptu, ili igrača koji se kreće, otvara prostor, izvlači, upošljava saigrače, asistira, vraća u odbranu i učestvuje u akcijama pri njihovom začeću. Dakle, u najboljem slučaju, Ibrahimović ili Mesi. Baloteli je i jedno i drugo! Izuzetno snažan, relativno visok (1,89), sa gotovo savršenom završnicom, a opet veoma pokretan i okretan, tehnički potkovan, brz, eksplozivan i ako hoćete, inteligentan fudbaler. Dakle, njegove fizičke predispozicije nisu problem.

              Wenger i Baloteli. Mariu treba neko ko će kanalisati tu energiju, tu agresivnost. Ne treba zaboraviti da Baloteli ima samo 23 godine i da je sada najbolji trenutak da se iskoristi ogromna energija i ista pretvori u lucidnost. E sad, ako je neko sposoban da usmjeri igrača i taj odbrambeni sistem pretvori u samopouzdanje, onda je to Wenger. Profesor zna raditi na igraču, opametiti ga, ali često i ugasiti individualnost ukoliko ona nije izražena. Mario toga ima za izvoz, niko nije naivan da misli da se to sa njim može desiti. Cijenim da bi njihova saradnja bila od koristi za obojicu, odnosno da je Baloteli ono šta Wengeru treba.

              Arsenal i Baloteli. Baloteli igra za klub za koji je želio. Međutim, taj klub je trenutno na 9. poziciji, bez šansi za ne samo titulu, već i za ligu šampiona. 31 bod manje od najvećeg rivala - Juventusa. Klub je preuzeo legendarni (fudbaler) Sedorf i jako je teško predvidjeti šta će on napraviti. Dakle, teška situacija i neizvijesna budućnost za Milan. Baloteli će sasvim sigurno željeti da ode. Zašto ne u Arsenal? Jedan od najboljih klubova evrope, konkurentan u svim takmičenjima, bogate tradicije i blistave budućnosti. Tim kome prije svega nedostaje vrhunski napadač. Novca ima, čak se govori i o učešću Pume pri ovom transferu.
              Uz sve to, duboko sam ubijeđen da je jedan Mario Baloteli upravo ono što Arsenalu treba. Sa svim svojim, kako fizičkim tako i psihičkim karakteristikama. Baš onako lud i ekscentričan, pun sebe, sposoban da u 91. minutu počne igrati i zajebe Mesija. Ima čovjek srce za fudbal, samo ga treba "natjerati" da zavoli Arsenal! Sa svim tim silnim kreativcima i ostvarenim fudbalerima, uz Balotelija dolazi i nova dimenzija u našoj igri, ali i u duhu tima, ako sve bude onako kako ja vjerujem da hoće. Kao što nam ne treba domaćica u krevetu, tako nam ne treba ni gospoda na terenu. Ili bar da toj gospodi pridodamo jednog "divljaka", pa da krene grupni sex sa protivnicima!

              " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

              Comment


              • Ja sam siguran ako dodje ponuda 25-30 mil da Balotelli napusta Milan.

                Comment


                • Mene samo zanima zasto vi niste jurili Levandovskog?! Mitroglua, Bentekea, Lukakua. I vi i Liverpul ne znam ko bi vise profitirao..
                  Strasan je Baloteli ali nikako ne ide uz vas..
                  Originally posted by Vladan
                  SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                  :vinjaksmajli:

                  Comment


                  • Odbio Leva Arsenal. Hteo ga Venger, a i Scesni ga ubedjivao, ali ovaj hteo samo u Bajern.

                    Comment


                    • Originally posted by l1m4r View Post
                      I vi i Liverpul ne znam ko bi vise profitirao..
                      Mi inace bas kukamo za napadacima.

                      Sto se tice Maria, bio bi veliki boost, ali je indijanac veliki.
                      sigpic

                      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                      -Jürgen Klopp

                      Comment


                      • Originally posted by Freshman91 View Post
                        Mi inace bas kukamo za napadacima.

                        Sto se tice Maria, bio bi veliki boost, ali je indijanac veliki.
                        Nikad u životu.

                        Comment


                        • Originally posted by Rossonero View Post
                          Ja sam siguran ako dodje ponuda 25-30 mil da Balotelli napusta Milan.
                          A kako navijaci Milana gledaju na njega? Msm, da li ga vole, zele u klubu ili suprotno, ili su misljenja podijeljena? Onako generalno.
                          " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                          Comment


                          • FK ‏@fkhanage 8m

                            If there was ever a game for Jack Wilshere to step up & shine, tonight is it. He has so much ability, remember Barcelona? The stage is set.
                            Veceras mora da odigra vrhunski, bez njegove dobre partije ce da nas unakaze u veznom redu.
                            Last edited by Wilshere_10; 19-02-14, 12:13.
                            "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                            Dakle, ti si portir!

                            Comment


                            • @Ves

                              Mislim da ga navijaci vole i zele u klubu , nego po meni je tu najveci problem rasizam kojeg je stvarno previse u Italiji.

                              Moje neko misljenje je cim dodje ponuda koja zadovoljava upravu Balotelli napusta Milan , ocekujem slicnu situaciju kao sa Boatengom (odlazak u Schalke) , ali opet kazem to je moje misljenje.

                              Rasizam je nazalost jedan od vecih problema u Italiji.

                              Comment


                              • Veceras ocekujem Rosickog da igra od pocetka jer ga je Wenger etiketirao kao 'Big game player'
                                sigpic
                                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                                Comment

                                Working...
                                X