Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Al kako sad upariti Santija i Ozila

    Comment


    • Originally posted by Prototype View Post
      Al kako sad upariti Santija i Ozila
      Santi lijevo a Ozil na desetku i rijesen problem.
      Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

      Comment


      • Giroud on Twitter-

        "My knee is ok don't worry! Thanks for your
        support!"
        sigpic
        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

        Comment


        • sigpic

          #PRAVDA ZA BRAĆU

          Comment


          • Zavrsi 4. kolo, Remzi i dalje trpa, Arsenal 1. na tabeli, Mesut debitov'o maestralno. Igramo najljepse i najbolje od svih PL timova. Pokazali smo zube u svakom smislu, pa i u onom finansijskom. Svako od nas vjeruje u neke igrace kad im ne ide najbolje, u neke opet ne. Ja nisam vjerovao u Dzenkinsona i jos uvijek me nije uvjerio svojom igrom da zasluzuje dres Arsenala. Istina, ne moze mu se mnogo zamjeriti na do sada prikazanom. U Remzija sam uvijek vjerovao, ali sam ga i nemilosrdno kritikovao. Onaj koji za sada pravi najvecu razliku izmedju mojih ocekivanja i ostvarenog je Giroud, ali necu nista vise reci u ovom momentu. Htio bih samo da se osvrnem na prelazni rok i upitam gdje su svi oni silni kriticari Arsena Wengera sto svaki put zvone na sva zvona? Ponovo Profa pokazao da svi mi vidimo do brda, a jedino on preko brda, ponovo napravio najbolji transfer prelaznog roka, bas kao sto je to predhodno uradio sa Kazorlom. Dolaskom Ozila ojacali smo i u vezi i na krilnim pozicijama i u napadu. Ajmo dalje! Svi su bili skepticni oko toga sta moze Flamini da napravi, svi su trazili Gustava i slicne, a covjek doveo (ne tako) matorog dzaba i ovaj vec sad igra sasvim solidno, pun volje i samopouzdanja. Na poziciji golmana, gdje su jos prosle zime mnogi vristali kako nam treba novi covjek, opet gotovo za dz Profa doveo provjerenog Viviana koji ce imati godinu dana da se dokaze i u PL prije nego dobije ugovor. Iskreno, ocekivao sam stopera, bio siguran do poslednjeg minuta da ce doci, ali je Arsene i tu izgleda bio najpametniji pa Sanju prekomandovao na CBa, a broj 2 cini se cuva za supertalentovanog Belerina, koji bi lako mogao iskociti ispred pomenutog Dzenksa. Perspektivno. Dakle, Arsene zna ( mi ne bas toliko ) i Arsene je spreman potrositi veliku lovu, ali samo na klasu kakva su Santi i Mesut, nikako ne na Gustava i sl. Spreman je bio i za Suareza ili Higuaina, ali nije Wenger krava muzara, vec vrhunski strucnjak. Nemojte se iznenaditi ako dodje neko slican u januaru. Ajmo sad po titulu!
            " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

            Comment


            • Ako sutra(veceras) Liverpool izgubi sve ekipe iz nase grupe za Ligu Prvaka ce da budu prve na tebeli(Arsenal, Marsej, Dortmund i Napoli)
              sigpic
              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

              Comment


              • Per i Ozil se baš vole

                Mesut Özil ‏@MesutOzil1088 6m
                On our way to Marseille

                Comment


                • "Istina je da sam imao ponudu Arsenala koju bi svaki igrač prihvatio. Međutim, ja sam sretan ovdje. Za mene ne postoji bolji klub od Atletica", rekao je Juanfran za Marcu.

                  Vjeruje se da je Arsene Wenger vidio Juanfrana kao pravu zamjenu za Bacaryja Sagnu, no dobio je odbijenicu.
                  Juanfran iz Atletico Madrida,za mene prosjecan igrac...mozda i najgori u njihovom timu

                  Profa poceo samo Primeru da prati,pametan
                  Last edited by AK47; 17-09-13, 18:07.
                  Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                  #the return

                  Comment


                  • Juanfran losiji od Arbeloe i on da bude zamena za Sagnu..sreca pa je on odbio..
                    sigpic

                    Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                    "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                    Batica Wilshere je gospodin covek...

                    All hail the Chan-Chan man!

                    Comment


                    • Giroud on knee injury: "It's okay, I think it'll be alright for Wednesday. It's an [elongation] of my internal lateral right knee ligament."
                      Jebo ja sve, trebo bi sportsku medicinu studirat, a ne ekonomiju
                      sigpic
                      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                      Comment


                      • Well this is certainly a strange one. After having spent 10 years at Charlton Athletic, 19 year old defender Semi Ajayi has signed for Arsenal. In a rather interesting move for the Gunners, who are yet to announce the signing on their official site, the former Charlton man announced the move via his Twitter account on Tuesday afternoon.

                        Ajayi is yet to play an official game in the Football League, but he did enjoy a loan spell at Conference side Dartford last season. His move to Arsenal comes after a trial that saw him feature in two matches - one where he scored a header against Blackburn Rovers, and a second at the Emirates against West Bromwich Albion. The young defender has represented Nigeria at the U20 level but was born in England and will qualify to play for either national side.


                        What the f***
                        sigpic

                        #PRAVDA ZA BRAĆU

                        Comment


                        • Ko? Sta? Kako? Zasto? Koliko?
                          " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                          Comment


                          • Mesutova statistika na debiju:
                            Minutes played 80
                            Touches 97
                            Shots 2
                            Shots on target 1
                            Assists 1
                            Chances created 3
                            Passes 79
                            Successful passes 71
                            Passing accuracy 89.9%
                            Passes in opposition half 63
                            Passing accuracy in opposition half 92.1%
                            Passes in final third 38
                            Passing accuracy in final third 89.5%
                            Corners 3
                            Tackles 0
                            Interceptions 0
                            Fouls conceded 0
                            Fouls won 2
                            Offsides 0
                            "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                            Dakle, ti si portir!

                            Comment


                            • Originally posted by Ves View Post
                              Ko? Sta? Kako? Zasto? Koliko?
                              Momak koji obecava. Defanzivac. DJABA. Zbog rotacije u rezervama. DJABA.
                              sigpic
                              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                              Comment


                              • Mi smo ovog leta totalno promenili rezervni i omladinski tim, samo su najveci talenti ostali.
                                I da, Hayden i Akpom uvrsteni u 18 igraca za vecerasnju utakmicu, sto bi najverovatnije znacilo da je Hayden istisnuo Frimponga za mesto DM-a.
                                "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                                Dakle, ti si portir!

                                Comment

                                Working...
                                X