Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Brajkulice, produzi cebe da se ne budis iz sna.
    Izvor?
    "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


    Dakle, ti si portir!

    Comment


    • Originally posted by Wilshere_10 View Post
      Brajkulice, produzi cebe da se ne budis iz sna.
      Izvor?
      http://www.tuttojuve.com/?action=read&idnotizia=139535

      Тутојуве. Заиста сам срећан ако је ово истина јер нама не треба играч какав је Игуаин, финишер који добрим делом зависи од екипе, а и 22 милиона је много за њега по мом мишљењу.

      Comment


      • Nema nista od toga, nemamo mi za njegovu platu, a i s Jovetom se vec ozbiljno pregovara.
        "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


        Dakle, ti si portir!

        Comment


        • ма циркус са тим новинарима, ево данас објавили јуве послао понуду за каванија и то у износу од 30 милиона + вучинић, матри и исла/де ћеље, па нисмо мазохисти човече :d

          иначе, тутопсорт доноси данашњу изјаву јоветића која изгледа некако овако

          jovetic: “how nice to be wanted by the bianconeri”
          у јуве би он радо, само што јуве има неке друге приоритете који нису реални, бар мени....типа ибра. ако га подувамо код ових приоритета, а хоћемо, ето га јовета у торину, џаба преговори, веруј брату. ;)

          Comment


          • Evo usao na Twitter, izgleda da je prva meta Rooney, a odmah za njim Higuain.
            Izgleda da necu docekati Jovetu u nasem dresu.
            "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


            Dakle, ti si portir!

            Comment


            • Samo sto sam ispljuvao Iguaina pre nekoliko dana , znaci haos ....
              sigpic

              #PRAVDA ZA BRAĆU

              Comment


              • The Grove ‏@TheGrove_ 5h

                Yep... heard Arsenal are "closing in" on Etienne Capoue. That's all I've been told.
                Ne znam koliko je lik pouzdan, ali znam da sam zarobljen na Twitteru u pokusaju da saznam nesto o transferima, nijedna vest se ne poklapa.
                "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                Dakle, ti si portir!

                Comment


                • Suska se da je Venger ozbiljno zagrizao za Mangalu iz Porta koji bi mogao da mu igra i dm i cb.

                  Comment


                  • Cartel, odakle ti ovo? Mangala je mnogo dobar igrac.
                    "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                    Dakle, ti si portir!

                    Comment


                    • Originally posted by Wilshere_10 View Post
                      Cartel, odakle ti ovo? Mangala je mnogo dobar igrac.
                      Lozim te tebra xD

                      Comment


                      • Sport Klub je objavio da je sve reseno oko Higuaina i da nam stize za 22 miliona. Svidja mi se transfer.
                        Originally posted by maliajnstajn
                        Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                        Comment


                        • Dosta twiterasa pise o ovome, neki od njih veoma pouzdani. Al' ce Wada da se slogira ako se ovo desi...
                          sigpic

                          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                          -Jürgen Klopp

                          Comment


                          • Ovaj sto prati Real nije nista rekao, tako da ono..

                            Ne interesuju me ti vasi mali Britanci.

                            Nemam sta da se slogiram, meni bi bilo drago da Higuain ako vec hoce da ide, da bas dodje u Arsenal. On ce pored Jack-a, Santi-a i drustva da cepa kao lud.
                            sigpic

                            Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                            "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                            Batica Wilshere je gospodin covek...

                            All hail the Chan-Chan man!

                            Comment


                            • Da Wado, ali za 22m da ode ??? Kako to moze jbt...

                              Svakako da bi Arsenal dobio ogromno pojacanje...
                              sigpic

                              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                              -Jürgen Klopp

                              Comment


                              • Ne svidja mi se u kojem smeru ova tvoja prica ide Fresko. Dok ne bude done deal, nista ne komentarisem.

                                Btw, gde zurite toliko sa Arsenalom..

                                Juventus agree terms in principle with Higuain

                                The striker has set his sights on a move away from Madrid at the end of this season and Juventus are leading the race for his signature
                                sigpic

                                Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                                "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                                Batica Wilshere je gospodin covek...

                                All hail the Chan-Chan man!

                                Comment

                                Working...
                                X