Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Vladan View Post
    Stvarno si lud ako mislis da bi Runi presao u Arsenal. Covjek nece nikome da ponudi platu preko 100 000 funti nedeljno, za Vejna treba 250 000 - 300 000.

    Evo ovako, ako Runi predje u Arsenal - postajes admin!
    Nemoj silu u pogresne ruke, Runi je kurva, nikad mu ne znas sta ce!
    " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

    Comment


    • Originally posted by Freshman91 View Post
      Pfff, jos brata Joshuu da dovedete, mada on je pretty much zavrsen deal za Atletico, ali sve je moguce...
      Ja danas gledao ovdje, pa mi nista nije bilo jasno.

      http://www.transfermarkt.co.uk/en/jo...ler_93704.html
      " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

      Comment


      • Cestitam Topdzijama na super kupovini,kada vec ovi nasi jadi nisu uzeli Mehuta neka ste vi,iskreno.

        Runi nigdje ne mrda,to je svima jasno,mi bi se raspali bez njega kao danas
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by Ves View Post
          Nemoj silu u pogresne ruke, Runi je kurva, nikad mu ne znas sta ce!
          Mislim da u 28. godini nece prihvatiti znacajno smanjenje plate

          Suarez je jedina sansa za vrhunskog napadaca, ali je taj voz prosao, a nastavi li Liverpul ovako nece taj mrdati ni sledeceg ljeta.
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by Ves View Post
            Ja danas gledao ovdje, pa mi nista nije bilo jasno.

            http://www.transfermarkt.co.uk/en/jo...ler_93704.html
            Pre vremena oni objavljuju stvari... Nije jos done deal, ali je Atletico bound, ako se intezivno umesate, ko zna, mada cenim da ce momak ipak zavrsiti tamo...

            Jos ne verujem da ce Ozil u Arsenal, mogu misliti kako je vama...
            sigpic

            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
            -Jürgen Klopp

            Comment


            • Primamljiva ponuda administratora, ali nosi neke odgovornosti sigurno, ako je samo titula, a ja nista ne moram da radim onda moze
              sigpic
              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

              Comment


              • Viviano, Ozil, napadac i neki defanzivac i ja zadovoljan . Bilo bi dobro dovesti Dembaru, samo nesto sumnjam da bi Murinjo prodao igraca Vengeru.

                Comment


                • Originally posted by maliajnstajn View Post
                  Primamljiva ponuda administratora, ali nosi neke odgovornosti sigurno, ako je samo titula, a ja nista ne moram da radim onda moze
                  Dobro, napravicu posebnu grupu samo za tebe dodje li Runi u Arsenal, bices drugacije boje, pisace ti ispod nicka Aki kralj najveci ili ako zelis nesto drugo.
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by Vladan View Post
                    Dobro, napravicu posebnu grupu samo za tebe dodje li Runi u Arsenal, bices drugacije boje, pisace ti ispod nicka Aki kralj najveci ili ako zelis nesto drugo.
                    E protiv toga nema nista, moze to
                    sigpic
                    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                    Comment


                    • A ako ne dodje Runi, ja dobijam admina. Moze ?

                      Comment


                      • Originally posted by Vladan View Post
                        Dobro, napravicu posebnu grupu samo za tebe dodje li Runi u Arsenal, bices drugacije boje, pisace ti ispod nicka Aki kralj najveci ili ako zelis nesto drugo.
                        A daj mu nesto i ako ne dodje. Tipa da do kraja sezone ne smije iznositi licne stavove i zapazanja, vec iskljucivo prenositi provjerene informacije?
                        " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                        Comment


                        • Originally posted by Ves View Post
                          A daj mu nesto i ako ne dodje. Tipa da do kraja sezone ne smije iznositi licne stavove i zapazanja, vec iskljucivo prenositi provjerene informacije?
                          Ne moze to, cuj da mi pravo po Zenevskoj konvenciji oduzmes ccc, jok to
                          sigpic
                          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                          Comment


                          • Telegraph "vice" kako uz Ozila, idete po Di Magiu i Abela Hernandeza.
                            sigpic

                            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                            -Jürgen Klopp

                            Comment


                            • Originally posted by PRINCE View Post
                              A ako ne dodje Runi, ja dobijam admina. Moze ?
                              Moze, mislim da je to bas fer sa tvoje strane
                              Originally posted by Ves View Post
                              A daj mu nesto i ako ne dodje. Tipa da do kraja sezone ne smije iznositi licne stavove i zapazanja, vec iskljucivo prenositi provjerene informacije?
                              Da ne smije pominjati finansijske zajebancije, inflaaciju, kad je Lou, a kad Venger na odmoru itd...
                              sigpic

                              Comment


                              • stvarno svaka čast Vengeru, odličan posao za kratko vrijeme čovjek odradi

                                a gore u Anketu za favorita EPL-a sada treba izdvojiti Arsenal iz one grupe "neko drugi", da glasam za ljude

                                Comment

                                Working...
                                X