Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Tom Lunatik View Post
    Dobro došao!

    Najbolje ćeš se uklopiti ovako:
    - pišeš puno o Arsenalu
    - ne javljaš se kad kiksate
    - dođeš na Junajted temu kad mi popasemo kiks i pljuješ po svemu

    Spoiler
    Zezam se, redovna koškanja u protivničkim fan bazama. Verovatno ćeš videti u nedelju. Još jednom, welcome!
    Stvarno vise smarate sa tom pricom. Neshvatljiv je taj trip da neki misle da su bogom dani jer navijaju za Junajted, pa imaju pravo da vredjaju druge koji imaju drugacije misljenje nazivajuci ih komplesasima i drugim temrinima, da imaju pravo da sire mrznju, pa sve do ekstremnih slucajeva prizeljkivanja smrti drugim forumasima. Cast normalnoj vecini navijaca Junajteda na ovom forumu.

    Comment


    • Ne vredi se brate Princara više obazirati na njih vidiš da nema pametnijih bića na ovoj planeti.
      sigpic

      #PRAVDA ZA BRAĆU

      Comment


      • Originally posted by Princara View Post
        Stvarno vise smarate sa tom pricom. Neshvatljiv je taj trip da neki misle da su bogom dani jer navijaju za Junajted, pa imaju pravo da vredjaju druge koji imaju drugacije misljenje nazivajuci ih komplesasima i drugim temrinima, da imaju pravo da sire mrznju, pa sve do ekstremnih slucajeva prizeljkivanja smrti drugim forumasima. Cast normalnoj vecini navijaca Junajteda na ovom forumu.
        Originally posted by Gangrena View Post
        Ne vredi se brate Princara više obazirati na njih vidiš da nema pametnijih bića na ovoj planeti.
        Čemu nervoza, čovek se malo zajebavao, pa napisao je u spojleru.

        Meni je post ok, dosta duhovit.

        Comment


        • Arsenal will get additional £2m from the Vermaelen transfer if Barca win the Champions League.

          Idemo Suki, Mesi, Nejmar
          sigpic
          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

          Comment


          • Izdajnik

            Comment


            • Originally posted by Prototype View Post
              Izdajnik
              Srce je za Juve ili Real u finalu, zdrav razum za 2 miliona
              sigpic
              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

              Comment


              • Ma pusti 2 miliona samo da sugavci ne osvoje, ili Juve ili Real, mada bih voleo Juve. Nema kluba koji mrzim vise od Barselone!
                Originally posted by maliajnstajn
                Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                Comment


                • sigpic

                  #PRAVDA ZA BRAĆU

                  Comment


                  • Jes da je Mail al javlja da cemo oteti Gundogana mancesterovcima ,ne bi mi bilo zao i da ne uspemo u tomehttp://www.dailymail.co.uk/sport/foo...ited-City.html
                    sigpic

                    Comment


                    • Još nekoliko novina piše o tome verovatno prepisuju vest jedni od drugih ali ono lepo je videti

                      sigpic

                      #PRAVDA ZA BRAĆU

                      Comment


                      • Bilo bi lepo videti ga kod nas..

                        Comment


                        • Ja znam sigurno da se pricalo u januaru sa njim, ali od tada nista.

                          Ne bi bilo lose, prvi kontakt ostvaren i sve lijepo krasno i fino dodje, samo za brigu povrede.

                          Ja ga doveo na Fifi 14 u Arsenal nakon 3 sezone da zamjeni Fabregasa, sestro mila 11 puta bolji igrac od zmije, bas bolestan skill na fifi ima, a i u stvarnosti ona sezona kad je igrala Borusija finale LP bio je nenormalan.
                          sigpic
                          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                          Comment


                          • Ma ne davi loptu i zna gde mu je mesto na terenu.. To je nama sad najbitnije

                            Comment


                            • Pun pogodak bi bio Gundogan, samo ne znam sta bi Wenger radio sa Kokelanom, Ramseyem, Wilsherom. A garant bi mu Cazorla non stop igrao.

                              Reus,Gundogan,Subotic u paketu, mislim da se uklapamo u 80-100 miliona i dosta.
                              Last edited by Tobdzija; 13-05-15, 21:26.
                              Originally posted by maliajnstajn
                              Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                              Comment


                              • Ma ja bi nekog viseg srednjaka,postadosmo srumfovi tipa Dijabi(bese on jos kod nas) Kad se setim Vijere i Zilbera Silve,nedostaju mi takvi tipovi..
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X