Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Defenders

    Bacary Sagna (injured)
    Per Mertesacker
    Thomas Vermaelen (injured)
    Laurent Koscielny (suspended)
    Nacho Monreal (injured)
    Carl Jenkinson
    Kieran Gibbs (injured)

    Midfielders
    Tomas Rosicky (apparently has a problem)
    Mikel Arteta (injured)
    Jack Wilshere
    Aaron Ramsey (apparently has a problem)
    Santi Cazorla
    Abou Diaby (injured)
    Emmanuel Frimpong
    Ryo Miyaichi (injured) kako li se samo on uspio povrijediti

    Comment


    • Pa mislil Wenger ikog dovodit,nije valjda toliko lud?
      Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

      Comment


      • Evo upuceno je pismo fan grupe Gazidisu.Konacno.

        "...we are Arsenal Football Club; not a business purely focused on posting profits year after year."
        ...this weekend's defeat at home to Aston Villa should act as a huge wake-up call
        We are now in a situation where we're faced with a carbon copy of 2011, where it took an 8-2 humiliation at Manchester United to force a 'trolley dash' on the final day of the transfer window. Of course by then it was too late. For Arsenal to be in that situation once is unacceptable; for it to happen twice in three years will be unforgivable.
        So what, if the cash from that competition is simply banked and never sees the light of day?
        We pay the highest ticket prices in football after being sold a dream, but it's always a case of 'jam tomorrow' and many have seen through the spin.
        Make no mistake, if there is not significant improvement in our playing squad over the next couple of weeks, the rapidly growing anger in the stands will become difficult to overturn

        http://www.goal.com/en-gb/news/2896/...8/18/4195056/-

        Comment


        • Svi vi ste gospodo eksperti, a osobe koje se bave analizama, kao i bivse SUDIJE su samo potvrdili ovo moje. Dragi moji koliko ste vi utakmica Engleskog Premiershipa sudili ili odigrali?

          Penal nije bio, definitivno ga nije dao linijski jer nije mahao zastavicom. Ocajan ugao je imao glavni sudija te penal nije dao odmah, vec skoro 5 sekundi nakon starta...


          I zajebite vise price oko penala, toga nije bilo i nemojte da se pricate da bolje znate od ljudi cije je to posao.


          Ja od svega ovoga vidim jednu pozitivu, a to je Tomas Rosicky. Ako ostane u ovakvoj formi i izbjegne povrede bit ce napokon malo simfonije na terenu
          sigpic
          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

          Comment


          • Ako nista drugo i Fener je izgubio... Posle vodjstva od 2:0 izgubili su na kraju 2:3.

            Comment


            • Originally posted by Reise View Post
              Ono je bio cist penal i ocajna odluka Kosa da mu uklizava jer nije imao dobar ugao za uklizavanje. Ne trebaju mi nikakvi strucnjaci da mi sole pamet kad se vidi da je penal.
              Ma daj brate koji penal, nemoj da si neozbiljan...

              Jbg ljudi usrao vas je sudija, koliko je faulova bilo nad Dzekom lagano je 3 igraca iz Vile moglo da dobije crveni.. Ali nisu. Samo da ne bude da dovedete 5 igraca u 2 dana, a moracete.. Rosicki je morao bar jedan gol da da. Teo se video nije. A povrede ne bih zeleo da sam u vasoj kozi.
              Originally posted by Vladan
              SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
              :vinjaksmajli:

              Comment


              • Eto, kada covek pomisli da je Venger poludeo on uspe da dovede Runija!

                Spoiler

                Comment


                • Originally posted by maliajnstajn View Post
                  Svi vi ste gospodo eksperti, a osobe koje se bave analizama, kao i bivse SUDIJE su samo potvrdili ovo moje. Dragi moji koliko ste vi utakmica Engleskog Premiershipa sudili ili odigrali?
                  Pametnice naša xD
                  Last edited by Lion; 18-08-13, 11:47.

                  Comment


                  • Originally posted by Sir Giggsy View Post
                    Eto, kada covek pomisli da je Venger poludeo on uspe da dovede Runija!

                    Spoiler

                    Ahahhahahhahahah dobar dobaar

                    Ma moj limare ono juce haj jebo sto su izgubili. Ja jos uvijek sam ubjedjen da su bili prekvalitetni za vilu juce i da su lagano mogli 3 razlike da dobiju da je bio normalan sudija koji bi drzao tekmu u svojim rukama i tenzije i sve..

                    Ono koliko su ih udarali nije humano. Mislim svi su protiv tebe i jos te mlate grmalji ono pickasto po nogama.. Sto je najgore onaj kreten dosudi onako diskutabilan na prvi pogled penal Villi, a onda CIST penal na Jackom ne sudi. Ufatio ga lik rukom povuko ga nazad i jos jedan drugi igrac mu usao u putanju.

                    A sad saberite, precka Santia i taj Penal, na 1-2 i bilo bi 3-2 i branilo bi se do zadnje sekunde.

                    Ovako ja sam samo sretan sto Sagna nije pogino ondje i samo me intereesuje koliko problema ce da bude sa povredama. OX ako je sjebo ligamente to je 3 mjeseca minimum mirovanja i jos 3 rehabilitacije. A ako ih je sjebo ja da sam Wenger otiso bi i bacio idiotima bombu. Ne znam uopce zasto je se rukovao sa medzedom Lambertom juce, nakon onoga sta su mu njegovi igraci uradili. Na nacin da su ih bukvalno isprebijali... Juce mi ne bi bilo krivo da su uzeli da se pobiju pa da bude par crvenih bar za nesto, a ne ovako. Bar da su se pobili dokazali bi svijetu da su bar malo odrasli.
                    sigpic
                    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                    Comment


                    • indykaila News ‏@indykaila 1h

                      Breaking: EFC put a £10m release clause in #LFC fan Ross Barkley's contract via @Andrew_Heaton. @johncrossmirror can you confirm the clause?
                      Jeste Indy, cekamo potvrdu. Treba odmah dati 10m za Barkleyja, odlicna investicija, odmah to resiti, sa Jackom bi to bi opak tandem.
                      "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                      Dakle, ti si portir!

                      Comment


                      • poslije onako očajne igre i wiliams nam je rekao "ne hvala"
                        zlo je vrijeme kad su nas i onakvi bilmezi počeli odbijati....

                        Comment


                        • Originally posted by el hombre View Post
                          poslije onako očajne igre i wiliams nam je rekao "ne hvala"
                          zlo je vrijeme kad su nas i onakvi bilmezi počeli odbijati....
                          ranije je trebalo reagovati po pitanju pojačanja, dosta se govorilo kako ćete u ovom roku imati keš dovoljan da se dovedu željeni igrači, kako ste samo ispustili Luiz Gustavo-a, za ne povjerovati

                          Comment


                          • Covek za 3 minuta objasnio sve nase muke.
                            "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                            Dakle, ti si portir!

                            Comment


                            • Bas tako ,ne bih rec dodao na to sto je covek rekao ! Ljudi treba skrpiti igrace za Fener,citam za Ox a po netu da su neki ukrsteni ligam.u putanju itd.niko ne javlja nista sta je sa covekom....
                              sigpic

                              Comment


                              • Agent Arde Turana izjavio da se interesujemo za njegovog klijenta...

                                Comment

                                Working...
                                X