Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Freshman91 View Post
    Je l' ovo fan made dres, ili ce ovako izgledati sledece sezone ?? Izgleda sjajno, bez obzira...

    Kako stoje stvari sa Volkotom i njegovim produzenjem ugovora ?? Brendan bas se nameracio da ga uzme za dzaba u januaru...
    Vjeruj mi da pojma nemam,naletio sam na ovu sliku i bas mi se dopao dres pa sam i postavio
    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


    #the return

    Comment


    • Ugovor, kazu svi da se pregovara. Nadam se da ce doci do jebenog dogovora.

      Sto se tice sponzora dresova zaboli me za sponzora i dizajn dresa ako taj sponzor daje pozamasnu svotu. Ako je fakat u pitanju 25 miliona ugovor po sezoni to je strasno naspram sadasnjih 13 miliona. Mnogo ugovora ce biti potpisano sa arsenalom, sponzori ce da se lijpe za njih jer su mega popularni u aziji i africi. Samo da para bude da se kutarise stadion i eto novog arsenala. Zasad je dovoljmo kvalifikacija za lp ali bi volio i neka titula da se osvoji samo da se prokletstvo skine
      sigpic
      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

      Comment


      • Originally posted by maliajnstajn View Post
        Ugovor, kazu svi da se pregovara. Nadam se da ce doci do jebenog dogovora.
        Pregovaraju oni od leta sa njim, zato pitam... Sve mi se cini da od dogovora nema nista, daj boze po vas da gresim, onda ce on verovatno kod nas, i to za dzaba, i to je ok sto se mene tice, za dzaba je i sirce slatko. Mada ce verovatno da nas opeljesi za platu, posto cujem trazi 100k...

        @Akan Pa sto lozis masu ovde...
        sigpic

        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
        -Jürgen Klopp

        Comment


        • Nije batice 25 miliona po sezoni, vec za tri godine.

          To ti je 10.6 miliona po sezoni. Da ne dodje do nesporazuma, 10.6 miliona u evrima, a ugovor je na 25 miliona funti sto je 32 miliona evra(31.66 ako neko hoce precizno)..
          sigpic

          Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

          "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

          Batica Wilshere je gospodin covek...

          All hail the Chan-Chan man!

          Comment


          • Ipak je 25m po sezoni.. Kit supplieri su to.. Daily mail kaze 25m po sezoni, sun isto kao i miror... Trenutno je 13m po sezoni ugovor i s tom duplom lovom bice svega.. Fala bogu pa sponzorski ugovori isticu 2014.
            sigpic
            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

            Comment


            • Geoff Arsenal ‏@GeoffArsenal

              Jack Wilshere is on the bench today peeps. He is expected to get game time today tho. Keep the faith.

              Ugovor sa Adidasom krece od sezone 2014/15, i godisnje nam donosi 25m funti. Strasan potez, veliki napredak u odnosu na prosli ugovor. Kao sto ajnstajn rece, svi ugovori sem onog za ime stadiona isticu 2014. godine, i ocekujem daleko bolju finansijsku poziciju Arsenala, i vecu moc u transferima. Do tad ocekujem i ulazak Usmanova u klub, i odresene ruke Wengeru za trosenje novca na igrace koje on stvarno zeli.
              "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


              Dakle, ti si portir!

              Comment


              • Inace Wenger je AGM-u izjavio nesto u fazonu:
                Ako je vama svima katastrofa 3. mjesto i kvalifikacija u ligu prvaka, budite sigurni da ja necu biti tu ako Arsenal nekada zavrsi 15. u ligi
                Danas je kljucno da pobjede, posebno sto sam ih ja stavio na tiket na kladi
                sigpic
                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                Comment


                • Ja danas verovatno necu stici gledati utakmicu, imam samo jednu zelju(naveo sam je jos nakon meca sa Schalkeom), a to je da Gervinho bude na klupi. Samo to da mi se ostvari, ostalo kako bude-bude.
                  Originally posted by maliajnstajn
                  Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                  Comment


                  • Evoga IZNENADJENJE GODINEEE

                    Geoff Arsenal @GeoffArsenal
                    News; Just had it confirmed Jack Wilshere STARTS.
                    sigpic
                    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                    Comment


                    • Arsenal Team:Mannone, Sagna, Vermaelen, Mertesacker, Santos, Arteta, Wilshere, Ramsey, Cazorla, Podolski, Giroud

                      IDEMO BRE, VRATIO SE!
                      "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                      Dakle, ti si portir!

                      Comment


                      • Nisam simpatizer Arsenala,ali Jackove igre svakako jesam i jedva cekam da ga vidim danas,bas mi je drago sto se vratio majstor
                        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                        #the return

                        Comment


                        • Danas ce Jack nakon godinu dana neigranja fudbala objasniti Ramseyju neke stvari.
                          Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                          Comment


                          • Op , op .. Bacary i Jack od starta , to se ne propusta
                            https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                            Comment


                            • Igraju Jack i Sagna napokon, ajde bar da se uziva u mecu.

                              Santi ima sa kim da igra.
                              sigpic

                              Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                              "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                              Batica Wilshere je gospodin covek...

                              All hail the Chan-Chan man!

                              Comment


                              • Originally posted by D-Wade View Post
                                Nema Remzike, igra Jack, pa moze li bolje?
                                Moze,dodas da je Gervinho mrtvi klupa i realno uzitak jos veci

                                Igra Ramsey,dzaba si editovao post

                                Arsenal Team:Mannone, Sagna, Vermaelen, Mertesacker, Santos, Arteta, Wilshere, Ramsey, Cazorla, Podolski, Giroud
                                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                                #the return

                                Comment

                                Working...
                                X