Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Doslo do toga da Wolfsburg daje vise para od Arsenala za jednog igraca.
    sigpic

    Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

    "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

    Batica Wilshere je gospodin covek...

    All hail the Chan-Chan man!

    Comment


    • Ako neko ima para ne treba da se kurci odma da ima para. Arsenal je tim koji ima dosta novca, ali ne treba sada da ga trosi da bi pokazali neku snagu ovo ono. To sto iimaju para, ne znaci da sada moraju nuditi nemoralne ponude za igrace koji su, pa ajde da se tako izrazim visak u nekom timu...
      sigpic
      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

      Comment


      • Arsenal uvek ima para, pred svaki prelazni rok, ali eto nece da se hvale pa zvucna imena onako, dosta cesto zaobidju Emirates. Nije on visak, nego je sezona pred SP pa mora da igra cesto da bi igrao za reprezentaciju.
        sigpic

        Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

        "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

        Batica Wilshere je gospodin covek...

        All hail the Chan-Chan man!

        Comment


        • Benteke odustao od transfera i potpisao 4-godisnji ugovor sa Vilom.Tako da eto on otpada (ako nam je uopste i bio meta...)
          Evo i Joveta predstavljen u Sitiju,hocemo li mi nekoga dovestiiii
          Last edited by Lillard; 19-07-13, 18:23.
          sigpic

          Comment


          • http://www.flamengo.com.br/site/noti...ro-rubro-negro

            Ode debeli, caopoz.
            "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


            Dakle, ti si portir!

            Comment


            • Super,bas se oslobadjamo ovih kvazi-fudbalera .Ko je jos ostao od takvih?
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by Lillard View Post
                Benteke odustao od transfera i potpisao 4-godisnji ugovor sa Vilom.Tako da eto on otpada (ako nam je uopste i bio meta...)
                Evo i Joveta predstavljen u Sitiju,hocemo li mi nekoga dovestiiii
                Zelio je ocajnicki da ode,ali posto je samo Tottenham bio zainteresovan,odlucio je da produzi ugovor.

                Comment


                • INS:
                  Yaya Sanogo – AJ Auxerre – Free

                  OUTS:

                  Andre Santos to Flamengo – Free
                  Francis Coquelin to SC Freiburg (1 yr loan)
                  Vito Mannone to Sunderland – £2million
                  Johan Djourou to Hamburger SV (1 yr loan) – £660,000 (loan fee)
                  Sebatien Squillaci – released
                  Andrei Arshavin – released
                  Denilson – released
                  Martin Angha – released
                  Kyle Ebecilio – released
                  Sanchez Watt – released
                  Jordan Wynter – released
                  Sead Hajrovic – released
                  Jernade Meade – released
                  Josh Rees – released
                  Phillip Roberts – released
                  James Shea – released
                  Elton Monteiro – released
                  Samir Bihmoutine – released
                  Conor Henderson – released
                  Nigel Neita – released
                  Reice Charles-Cook – released
                  Ostali su Park, Chamakh, Bendtner i Gervinho. Sto se mene tice, mogli bi da idu i Frimpong, Fabianski, Ryo i Diaby. Premalo igraca imamo, mora da se popuni rotacija, kako pojacanjima, tako i mladim nadama.
                  "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                  Dakle, ti si portir!

                  Comment


                  • By the way svi ti izbaceni igraci prave ustedu na platama oko 12m godisnje
                    sigpic
                    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                    Comment


                    • Originally posted by Wilshere_10 View Post
                      Ostali su Park, Chamakh, Bendtner i Gervinho. Sto se mene tice, mogli bi da idu i Frimpong, Fabianski, Ryo i Diaby. Premalo igraca imamo, mora da se popuni rotacija, kako pojacanjima, tako i mladim nadama.
                      Frimpong mora da ostane, ta zivotinja mora da dobije sansu u Arsenalu.
                      Originally posted by maliajnstajn
                      Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                      Comment


                      • Sto se mene tice taj momak nikada nece dobiti sansu u Arsenalu. Nije imao srece sa povredama, a i nije dovoljno dobar. Ima problema sa glavom, a coquelin je za njega javi martinez licno
                        sigpic
                        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                        Comment


                        • Originally posted by Topdzija View Post
                          Frimpong mora da ostane, ta zivotinja mora da dobije sansu u Arsenalu.
                          To nije zivotinja, to je debil.

                          Comment


                          • [URL="http://www.dailystar.co.uk/sport/football/327558/arsenal-agree-21m-deal-for-brazil-star-bernard"]http://www.dailystar.co.uk/sport/football/327558/arsenal-agree-21m-deal-for-brazil-star-bernard[/

                            Otisao jedan Brazilac,mislim ako moze da se kaze brazilac izgleda dolazi ovaj mali,nije los po meni malo sam ga gledao..
                            sigpic

                            Comment


                            • Sam Rhodes ‏@SamuelRhodes_ 18m

                              According to my sources, Arsenal's Bacary Sagna is on the verge of signing a 2 year contract extension #AFC
                              ....
                              "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                              Dakle, ti si portir!

                              Comment


                              • Originally posted by Wilshere_10 View Post
                                ....
                                Iskreno nadao sam se nekom novom desnom beku,da Sanja odradi jos ovu sezonu,a da ubacujemo cesce Jenkisona u vatru...Sanja bez motiva odigrao proslu sezonu,ispod proseka,mada sad ove 2 utakm.u Aziji bio vise nego solidan....
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X