Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Odg: Arsenal London

    [quote author=Funkerman link=topic=2670.msg152770#msg152770 date=1281096017]
    Od Spahica izgleda nista ,posto Francuzi traze 25 miliona
    Defo: 'If we can get past the play-off qualifier, I honestly think we will go further than Arsenal in the Champions League"
    [/quote]

    Ma da za Spahica 25 miliona, a mi da prodamo Fabregasa za 35 miliona evra!
    Mislim da su mnogi ljudi na necemu (LSD).
    A sto se tice Defo-a, nek prvo nauci da igra fudbal, pa onda neka se javi! &*#GI(]

    Comment


    • Odg: Arsenal London

      http://www.arsenal-serbia.com/home/i...i&Itemid=2

      Duvajte ga katalonski fegetroni

      Comment


      • Odg: Arsenal London

        &*#GI(] &*#GI(]

        "Puno dugujem klubu, Vengeru i navijačima tako da ću ispoštovati njihovu odluku i koncentrisaću se na predstojeću sezonu sa Arsenalom. Uveravam navijače da su pregovori gotovi i da ću biti maksimalno predan Arsenalu".

        "Ja sam igrač Arsenala i čim izađem na teren, to će biti jedini klub o kom ću razmišljati. Drago mi je što sam ostavio sve spekulacije iza sebe i jedva čekam da počne nova sezona", izjavio je Fabregas."


        Mocna Barsa nije uspela 7@$**
        Ne mere se sve sa parama. Hteli su kao Real, ali ne umeju da trose mnogo para kao oni. Jednostavno, to nije Barsa.
        Sad ce najveci navijac Barse na forumu, morati da menja sastav za sledecu sezonu +*@WT*48*

        Comment


        • Odg: Arsenal London

          Dobro,mozda Fabregas nije dosao,ili sta vec,zelim mu srecu u predstojecoj sezoni da osvoji vise taj FA Cup pa da se seli u Kataloniju.
          Nema veze,Barsa ce da povuce nekog iz skole,i eto... $#^%RT

          Comment


          • Odg: Arsenal London

            [quote author=phenom link=topic=2670.msg152963#msg152963 date=1281131863]
            Dobro,mozda Fabregas nije dosao,ili sta vec,zelim mu srecu u predstojecoj sezoni da osvoji vise taj FA Cup pa da se seli u Kataloniju.
            Nema veze,Barsa ce da povuce nekog iz skole,i eto...
            [/quote]
            Pa sto onda u svim novinama pricate kako Fabregas igra protiv svoje volje u Arsenalu,
            kao da je neka vrsta modernog roba!
            Barselona je jedno obicno manipulatorsko g...o,
            pa ako upali, upali.
            A Puyol je jedan obican neandertalan, moze da glumi u filmu Javu
            (pomocnika Marti Misterije iz istoimenog stripa)!
            &*#GI(]

            Comment


            • Odg: Arsenal London

              Ma ljudi u Barci misle da su na vrhu svijeta ,nekim psiholoskim igricama pokusavaju da dovedu igraca po svojoj cijeni kao da su iznad ostalih klubova.... sledece godine ga treba prodati Realu pa neka ga duvaju @R&}*

              Zbog ovoga svega mu treba oduzeti kapitensku traku,a AW to vjerovatno nece uraditi.... $JS}|

              Comment


              • Odg: Arsenal London

                [quote author=trlababalan link=topic=2670.msg153034#msg153034 date=1281159354]
                [quote author=phenom link=topic=2670.msg152963#msg152963 date=1281131863]
                Dobro,mozda Fabregas nije dosao,ili sta vec,zelim mu srecu u predstojecoj sezoni da osvoji vise taj FA Cup pa da se seli u Kataloniju.
                Nema veze,Barsa ce da povuce nekog iz skole,i eto...
                [/quote]
                Pa sto onda u svim novinama pricate kako Fabregas igra protiv svoje volje u Arsenalu,
                kao da je neka vrsta modernog roba!
                Barselona je jedno obicno manipulatorsko g...o,
                pa ako upali, upali.
                A Puyol je jedan obican neandertalan, moze da glumi u filmu Javu
                (pomocnika Marti Misterije iz istoimenog stripa)!
                &*#GI(]
                [/quote]

                Cekaj,jel ja pisem novine,zasto to meni pricas!?
                Jeste,Barselona je g....o!
                Ne znam sta je sad Puyol uradio,a prosle nedelje je na svom blogu rekao da negira ono sto je objavio The Daily Mail,tj. intervju sa njime.

                Novine pisu svasta,to im podize tiraz,i lakse se prodaju.

                Comment


                • Odg: Arsenal London

                  [quote author=Funkerman link=topic=2670.msg153054#msg153054 date=1281183061]
                  Ma ljudi u Barci misle da su na vrhu svijeta ,nekim psiholoskim igricama pokusavaju da dovedu igraca po svojoj cijeni kao da su iznad ostalih klubova.... sledece godine ga treba prodati Realu pa neka ga duvaju @R&}*

                  Zbog ovoga svega mu treba oduzeti kapitensku traku,a AW to vjerovatno nece uraditi.... $JS}|[/quote]

                  Jeste,na vrhu sveta su.
                  Barsa psiholoskim igricama pokusava da dovede jednog,a neki klubovi 10 igraca.
                  Barsa nije iznad ostalih klubova.
                  Fabregas nikad nece preci u Real,dok ima ponude iz Barse.
                  I Wenger nece oduzeti traku Fabregasu,on je suvise vazan igrac za njih.

                  Comment


                  • Odg: Arsenal London

                    Vodimo protiv Legije sa 6:5,inace gubili smo 3:0(Fabijanski je bio na golu)

                    Comment


                    • Odg: Arsenal London

                      Fabianskog treba ostaviti u Poljskoj da kopa neki rudnik,Vojcek pokazao da je najbolji golman u Arsenalu,ali posto nije u Wengerovoj politickoj stranci nece igrati u EPL &+I}\ . Inace Eboue je sjajno odigrao,JET,Gibbs,Vela,Chamak takodje. Walcott van forme,Wishire je lose igrao...

                      Comment


                      • Odg: Arsenal London

                        Sun je objavio da Wenger nudi 23 miliona funti za Reinu *T_*@SR I jos,da ce ici do 25 ako treba &*#GI(]

                        Inace Samir ga je danas opet dao iz slobodnjaka,mozda cemo konacno dobiti jednog postenog izvodjaca prekida %QWT&W

                        Comment


                        • Odg: Arsenal London

                          [quote author=dart gunner link=topic=2670.msg153126#msg153126 date=1281201175]
                          Sun je objavio da Wenger nudi 23 miliona funti za Reinu *T_*@SR I jos,da ce ici do 25 ako treba &*#GI(]

                          Inace Samir ga je danas opet dao iz slobodnjaka,mozda cemo konacno dobiti jednog postenog izvodjaca prekida %QWT&W
                          [/quote]

                          Hahah evo sad bas procitah ovo za Reinu, presmijesno ^*#(- . Samir je bio ubjedljivo najbolji na pripremama ,valjda ce prokljucati ove sezone :fc-[

                          Comment


                          • Odg: Arsenal London

                            Bas sam odgledao hajlajte sa utakmice i dosao sam do zakljucka da je nama mnogo potrebniji trener odbrane nego golman.

                            Wenger veze nema sto se organizacije odbrane tice,a dok je Kion trenirao odbranu imali smo ubedljivo najjacu u PL.A onda je otisao,ne znam sta se desilo,mozda je narusio Wengerov autoritet.

                            Primili smo 2 gola od raspalog Seltika,a da nisu stvili Smorasa da sutira penal,primili bi i 3.Od Varsave 5 komada.

                            Dakle 7 golova od kojih ni jedan nije bio greska golmana,cak ni greska nekog pojedinca vec kompletne odbrane.

                            Comment


                            • Odg: Arsenal London

                              http://www.caughtoffside.com/2010/08...-the-emirates/

                              Ako se ovo dogodi,uzimamo titulu.

                              Comment


                              • Odg: Arsenal London

                                Moralo bi i malo krtine nazad i na poziciji zadnjeg veznog.
                                Tim ima i previse talenta, i sad su za upgrade potrebna dva dominantna razbijaca.

                                Golman je must have, znaci, ovo bi bio vrhunski potpis. Ali, mora jos snage u timu.

                                Comment

                                Working...
                                X