Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #76
    Odg: Arsenal London

    Rekapitulacija dosadasnjih dogadjaja u vezi sa Fabovim transferom:

    [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=_mYyT4-EOq0[/youtube]

    Comment


    • #77
      Odg: Arsenal London

      [quote author=dart gunner link=topic=2670.msg151055#msg151055 date=1280494657]


      Bandera,koliko god ga ja ismevao,ima kvalitet da postane prvoklasan spic.Jeste on smotan,izgubljen,malo zaostao,ali kad je on na terenu mi stvaramo bar 50% vise sansi.Ima nosinu za gol.



      Bendtner first 3 active years ----------- 45 goals

      [/quote]

      Ne zaboravite:
      Bendtner first 3 active years-------------1000 missed goal chances!
      &*(@W6

      Comment


      • #78
        Odg: Arsenal London

        "Novi sportski direktor fudbalskog kluba Barselona Andoni Zubizareta izjavio je danas da se još trudi da dovede Seska Fabregasa, ali da Asenal i dalje odbija da ga proda

        Zubizareta je dodao da se Fabregas želi da se vrati u bivši klub.
        Arsenal je ostao pri stavu da Fabregas nije na prodaju, ali direktor Barselone kaže da će čekati, ukoliko se englski klub predomisli."


        Samo vi cekajte +*@WT*48*
        Navikli cigancici da im se ispuni svaka zelja, a naisli na tvrdo.
        Op stativa &+I}\

        Comment


        • #79
          Odg: Arsenal London

          Ma briga nas za Fabregasa,ajde da Barsa nema majstore u veznom redu,pa ajde...
          Nek povuku iz B tima Dos Santosa ili Alcantaru,Jeffrena,Romeua kad je potrebno i zdravo.

          Comment


          • #80
            Odg: Arsenal London

            Slazem se sa tobom.
            Vidi javi im nekako da ostave decka na miru, treba trenirati. Ove sezone idemo na osvajanje PL i LS +*@WT*48*

            7@$**

            Comment


            • #81
              Odg: Arsenal London

              Ma Arsenal igra brzo i leprsavo,ali treba neko ko ce malo da kvari igru protivnicima,i treba malo iskustva...

              Comment


              • #82
                Odg: Arsenal London

                Treba jedan bezobrazan na sredini.
                Nadam se da ce se pojaviti jedan takav, jer ovoliko tehnicara a jedna lopta ... bice cupavo.

                Comment


                • #83
                  Odg: Arsenal London

                  Od 3:0 do 3:2 protiv Seltika.

                  Odbrana katastrofa.Treba nam sigurno bar jedan stoper,ako ne i 2.

                  Volkot je najgori igrac u istoriji kluba.Decko je brz i to je to.Imao je 1218271827 centarsuteva sa desne strane i ni jednom nije pogodio sesnaesterac.A i smotan je strasno.

                  Comment


                  • #84
                    Odg: Arsenal London

                    Daj ga u Zvezdu da igra po levoj strani sa Karleusom, i on je svaki centar poslao u ruke golmanu. &*#GI(] &*#GI(] &*#GI(]
                    sigpic


                    "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                    Comment


                    • #85
                      Odg: Arsenal London

                      Ma Karleusa je za njega mama,mislim da je cak i tomovica zajebao +*@WT*48*

                      Comment


                      • #86
                        Odg: Arsenal London

                        Ponovo primaju dosta golova. . Ma nece se oni sledece sezone boriti za prvo mesto, vec za 5. mesto. . Sad mi se cine slabijim nego prosle sezone(dobro mozda im dosta nedostaju RVP i Fabregas).
                        Vela je juce dobro igrao,Nasri isto. . . . Jos da je Samaras pogodio iz penala na kraju bi bilo 3-3 od 3-0. . &Q45q@%
                        Originally posted by maliajnstajn
                        Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                        Comment


                        • #87
                          Odg: Arsenal London

                          [quote author=Topdzija link=topic=2670.msg151625#msg151625 date=1280739326]
                          Ponovo primaju dosta golova. . Ma nece se oni sledece sezone boriti za prvo mesto, vec za 5. mesto. . Sad mi se cine slabijim nego prosle sezone(dobro mozda im dosta nedostaju RVP i Fabregas).
                          Vela je juce dobro igrao,Nasri isto. . . . Jos da je Samaras pogodio iz penala na kraju bi bilo 3-3 od 3-0. . &Q45q@%
                          [/quote]

                          Sta baksuziras,lagano cemo uci u CL i zestoko cemo se boriti za titulu,imamo daleko jaci tim nego prosle godine,sta ocekivati posle 3:0,da je bila ozbiljna takmicarska utamica,ne bi primili gol,ipak je to prijateljska,igra se do 60 minute ozbiljno.

                          Comment


                          • #88
                            Odg: Arsenal London

                            Arsenal ima solidan tim,ali ljudi nemaju srece,posto iz sezone u sezonu po 4-5kljucni igraca je povredjeno.
                            sigpic
                            Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                            Comment


                            • #89
                              Odg: Arsenal London

                              http://www.goal.com/en/news/11/trans...lona-over-cesc

                              Tako je majstore!

                              Ovim me je kupio za sva vremena.Jeste da salje pasove koje bih i ja mogao da presretnem,jeste da veze nema sa napadom,da je u odbrani los,ali sad je pokazao da jedini od svih u timu ima muda da kaze onim homicima iz barse da malo o'lade.

                              Sto se nas tice,za neki ozbiljniji domet u predstojecoj sezoni,treba jedan siguran golman i neki 190+stoper sa pogledom ubice koji jede malu decu.

                              Comment


                              • #90
                                Odg: Arsenal London

                                Jer ste videli kako je Wilshere iz voleja pogodio precku ? ?
                                Strasan je igrac! Sve vise i vise mi se svidja. .

                                Walcott 2 asistencija! #$&+|r #$&+|r
                                Originally posted by maliajnstajn
                                Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                                Comment

                                Working...
                                X