Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Arsenalu prošle sezone je falio igrač koji kad ne ide može rješiti sam utakmicu, Suki je takav tip igrača i ako dođe Arsenal postaje ozbiljan kandidat za titulu plus još jednog kvalitetnog DMF, čovjeka koji će raditi prljavi posao na terenu, praviti pametne faulove, prekidati protivničke akcije, biti neprikosnoven u skok igri, to je ono što Arsenalu fali. Ne znam kakva je situacija sa Gustavom iz Bajerna, da li Gvardiola uopšte računa na njega. On bi najbolje pojačanje, tačnije bio bi pravi nasljedik Žilberta Silve.

    Comment


    • Originally posted by Denisx View Post
      Arsenalu prošle sezone je falio igrač koji kad ne ide može rješiti sam utakmicu, Suki je takav tip igrača i ako dođe Arsenal postaje ozbiljan kandidat za titulu plus još jednog kvalitetnog DMF, čovjeka koji će raditi prljavi posao na terenu, praviti pametne faulove, prekidati protivničke akcije, biti neprikosnoven u skok igri, to je ono što Arsenalu fali. Ne znam kakva je situacija sa Gustavom iz Bajerna, da li Gvardiola uopšte računa na njega. On bi najbolje pojačanje, tačnije bio bi pravi nasljedik Žilberta Silve.
      Bild navodi da je Bayern spreman prodati Gustava ako dobije "adekvatnu" ponudu...

      Comment


      • Originally posted by DelBoy View Post
        Bild navodi da je Bayern spreman prodati Gustava ako dobije "adekvatnu" ponudu...
        Ne navodi se koliko adekvatnu?
        "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


        Dakle, ti si portir!

        Comment


        • Originally posted by Wilshere_10 View Post
          Ne navodi se koliko adekvatnu?
          haha...zato sam stavio navodnike jer ne znam šta pod tim konkretno podrazumijevaju...probati sa recimo nekih 16 miolina evra pa dizati po potrebi do 20 miliona

          Comment


          • Seleção Brasileira ‏@BrazilStats 1h

            BREAKING - André Santos has landed in Rio to finalize a deal with #Flamengo away from #AFC.


            Mozda i ne bude pozajmica:
            Sánto ‏@Zizouology 2h

            JUST IN: Flamengo waiting for André Santos to end his Arsenal contract, so they can sign him. If he doesn't, they'll try to get him on loan.
            Jos bolje!
            Last edited by Wilshere_10; 17-07-13, 19:13.
            "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


            Dakle, ti si portir!

            Comment


            • Protiv ovih bogalja mozemo i mi se skupit i odigrat sasvim solidno, ali i prosle godine su igrali protiv bogalja pa su se opet mucili svaku tekmu da daju golove..

              Pre season turovi su uglavnom za nabijanje forme i samopouzdanja, tako da ako ove nabijaju po 7 razlike onda ce moci i levatske ekipe iz EPL-a da lemaju redovno
              sigpic
              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

              Comment


              • Originally posted by maliajnstajn View Post
                Protiv ovih bogalja mozemo i mi se skupit i odigrat sasvim solidno, ali i prosle godine su igrali protiv bogalja pa su se opet mucili svaku tekmu da daju golove..

                Pre season turovi su uglavnom za nabijanje forme i samopouzdanja, tako da ako ove nabijaju po 7 razlike onda ce moci i levatske ekipe iz EPL-a da lemaju redovno
                Levatska ekipa iz PLa, kao npr. ? Na ovim utakmicama svi igraju otvoreno, one nemaju rezultatskog znacaja, tako da, sve i da je Vijetnam na nivou Norica, opet je besmisleno porediti ih.
                " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                Comment


                • Geoff Arsenal ‏@GeoffArsenal 1h

                  Arsenal monitoring the situation at Cfc regarding Mata & Hazard. Rumours are that one or the other will be surplus to Jose's plans.
                  "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                  Dakle, ti si portir!

                  Comment


                  • Mislim da je Mata problem...

                    Ajdee uganjaj Matu i da idem da se napijem
                    sigpic
                    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                    Comment


                    • Ne budite blesavi, ni sam ne znam sto sam okacio ovaj tweet, koje su sanse da mi kupimo njihove kopacke, a ne nekog od njih dvojice?
                      "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                      Dakle, ti si portir!

                      Comment


                      • Originally posted by maliajnstajn View Post
                        Mislim da je Mata problem...

                        Ajdee uganjaj Matu i da idem da se napijem
                        Будеш ли чекао тај трансфер, нећеш се напити у животу.
                        Веће су шансе да доведете Фабрегаса него Мату, а камоли Азара.....ко је написао овај твит има проблема опааасних.

                        Comment


                        • Pa haj mi objasnite obojica, kako to da jedan Mou nudi Matu i 10 m za Rooneya?

                          Kako to da najpouzdaniji Arsenalov twitteras ovo postavlja?

                          Arsenal ima para i moze ih obojicu kupit sada ako su na prodaju...

                          A sto se tice njihovih plata, nisam siguran ali mislim da su na oko 130 k obojica
                          sigpic
                          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                          Comment


                          • [QUOTE=Wilshere_10;1058439]Ne budite blesavi, ni sam ne znam sto sam okacio ovaj tweet, koje su sanse da mi kupim)
                            Cemu to konstantno podcjenjivanje Arsenala,zasto se nebi mogao dovesti Mata u slucaju da ga Mourinho iz nekog razloga ne zeli(mada cisto sumjam).
                            Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

                            Comment


                            • Mata mozda i moze da se dovede ako ga Mou ne zeli. Dva takva igraca Arsenal ne verujem da bi mogao da plati(Mata i Suarez), jednog da. Inace, Arsenal je poslao zvanicnu ponudu za Suareza od 35 miliona, glatko odbijeno. Dakle, Venger ovog leta ima pare za jednu bombu svakako.
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by maliajnstajn View Post
                                Pa haj mi objasnite obojica, kako to da jedan Mou nudi Matu i 10 m za Rooneya?

                                Kako to da najpouzdaniji Arsenalov twitteras ovo postavlja?

                                Arsenal ima para i moze ih obojicu kupit sada ako su na prodaju...

                                A sto se tice njihovih plata, nisam siguran ali mislim da su na oko 130 k obojica
                                Richard Conway ‏@richard_conway 13m
                                Mourinho on Rooney: "Nothing is a secret anymore... Chelsea is interested in the player, Chelsea made an official bid"

                                Richard Conway ‏@richard_conway 12m
                                Mourinho confirms no players were involved in bid for Rooney by Chelsea.
                                Ако хоћете да маштамо овде није проблем. Ако хоћете онда знате да неће не Мата и Азар, него ни један играч прећи из Челсија у Арсенал...То је реално, нема љутиш!

                                Comment

                                Working...
                                X