Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Zakuvava se situacija opasno.Tajms i telegraf prenose da je Liverpul odbio ponudu tesku 30m £ za Suareza.
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by Lillard View Post
      Zakuvava se situacija opasno.Tajms i telegraf prenose da je Liverpul odbio ponudu tesku 30m £ za Suareza.
      Suarez ako ostane u Engleskoj i bude menjao ekipu bice to Celzi....iz mnogo razloga Murinjo,Ekipa,Trofeji.....
      Last edited by El Nino(9); 08-07-13, 02:18.

      Comment


      • Originally posted by El Nino(9) View Post
        Suarez ako ostane u Engleskoj i bude menjao ekipu bice to Celzi....iz mnogo razloga Murinjo,Ekipa,Trofeji.....
        City?
        "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


        Dakle, ti si portir!

        Comment


        • http://www.bbc.co.uk/sport/0/footbal...medium=twitter

          Ovo meni samo jedno znaci, a toje vrsenje pritiska na Real. Ako ne prodaju Pipitu Arsenalu, oni ce njihovu metu probat uzet tacno ispred nosa im, a ponuda od 30m kaze da se Arsenal ne sali..
          sigpic
          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

          Comment


          • Vest o ovoj ponudi je procurela iz tabora Liverpoola, pa mi se negde uklapa da je ovo dogovor izmedju nas i LFC-a da se ponuda objavi, kako bi Suarezu digli cenu za Real, a nama omogucili ubrzanje transfera Pipite.
            "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


            Dakle, ti si portir!

            Comment


            • Ma nije dizanje cjene vec cisto da se ubrzaju stvari. Jasno Wenger zeli Higuaina na pripremama u Aziji stoga ne cudi me ovakav potez. Vidjet cemo. Ako ovo ne ubrza stvari mislim da ce Arsenal krenuti po ostale mete Reala i dizat im i cijenu i rejting.

              Na kraju kad ponude budale za Bejla 70m ne bil Florentina smeksali
              sigpic
              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

              Comment


              • Dobro, sta se desava sad oko Higuaina? Hoce? Nece? Traze vise? Hoce da ostane? Pa, moze li malo vise "Podolski" transfera u Arsenal? Imam ja i drugih briga u zivotu! Danas je trebalo, koliko sam shvatio, da ide promocija novih gostujucih i ujedno njegova promocija. Rekli ste da treba da se brinemo ako se to ne desi. Msm, neko je to rekao. Wilshere? Postoji li uopste mogucnost da on danas bude predstavljen ili smo jos daleko od toga?
                " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                Comment


                • Ja sam rekao da treba da se brinemo ako ne bude objava kada bude i promocija novih gostujucih dresova, a to je sutra.
                  situacija sa Higuainom je takva da Florentino zeli 27m funti da bi mogao da plati lijarmendia( ne znam kako se pise tacno).

                  Uglavnom oko par miliona je zapelo..
                  sigpic
                  "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                  AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                  Comment


                  • Originally posted by Ves View Post
                    Dobro, sta se desava sad oko Higuaina? Hoce? Nece? Traze vise? Hoce da ostane? Pa, moze li malo vise "Podolski" transfera u Arsenal? Imam ja i drugih briga u zivotu! Danas je trebalo, koliko sam shvatio, da ide promocija novih gostujucih i ujedno njegova promocija. Rekli ste da treba da se brinemo ako se to ne desi. Msm, neko je to rekao. Wilshere? Postoji li uopste mogucnost da on danas bude predstavljen ili smo jos daleko od toga?
                    Aki je to rekao. #BlameAki
                    Postoji naravno, ako se svi ubrzaju, i ako neka od strana popusti. Problem je u 3 miliona vise koje Real trazi, iako su u pocetku prihvatili nasu ponudu od 27m evra, a uslovi sa igracem su reseni jos pre. Sutra izlaze dresovi, pozvani su i navijaci na promociju, neki nagadjaju da to moze da znaci i predstavljanje nekih igraca sutra. Kojih, stvarno ne znam...
                    "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                    Dakle, ti si portir!

                    Comment


                    • Ma to oko Suareza je da se izvrisi pritisak na Real sigurno,Arsenal sigurno zeli Iguaina sto pre,pa da moze na turneje sa njima.
                      sigpic

                      Comment


                      • Што сте тако нестрпљиви, опуштено, ја стварно не видим други клуб у којем би Гонзало могао да заврши...једино да остане у Реалу за шта су шансе по мом мишљењу мале.

                        Comment


                        • Originally posted by maliajnstajn View Post
                          http://www.bbc.co.uk/sport/0/footbal...medium=twitter

                          Ovo meni samo jedno znaci, a toje vrsenje pritiska na Real. Ako ne prodaju Pipitu Arsenalu, oni ce njihovu metu probat uzet tacno ispred nosa im, a ponuda od 30m kaze da se Arsenal ne sali..
                          Aki ih provalio u startu , to je to iskustvo

                          Ne znam da li je neko pre napisao, ali Sanogo uzeo br. 22
                          https://pbs.twimg.com/media/BOavK1PCEAEUkIs.jpg

                          A glavna vest je posto Iguain jos nije doveden, na pripreme ce ga zameniti Marokansko cudo od deteta Kachamak
                          Last edited by Lion; 08-07-13, 12:33.

                          Comment


                          • Ma kakav Suarez i Arsenal i Aki nemoj se zavaravati da Arsenal moze da otme igraca Realu.

                            Docice Higuain, opusteno. Prelazni rok traje 7 dana, a vi bi da svi dodju odmah. Nisu svi kao Poldi jbg.

                            Gonzalo hoce da ide, Arsenal najozbiljniji tim koji je zainteresovan za njega, tako da opusteno.
                            sigpic

                            Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                            "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                            Batica Wilshere je gospodin covek...

                            All hail the Chan-Chan man!

                            Comment


                            • Originally posted by D-Wade View Post
                              Ma kakav Suarez i Arsenal i Aki nemoj se zavaravati da Arsenal moze da otme igraca Realu.

                              Docice Higuain, opusteno. Prelazni rok traje 7 dana, a vi bi da svi dodju odmah. Nisu svi kao Poldi jbg.

                              Gonzalo hoce da ide, Arsenal najozbiljniji tim koji je zainteresovan za njega, tako da opusteno.
                              Nisi ti njega ukapirao. On i govori da je ovo zajednicko igranje Arsenala i Liverpula, samo da se digne cijena Suarezu, odnosno da Higuain brze dodje u Arsenal, nije ni mso covjek da bi Suarez mogao kod nas.
                              " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                              Comment


                              • Ma znam ja na sta je on mislio. Nema tu potrebe za dizanjem cene, jer je Real pristao na ponudu Arsenala, oni sada trebaju da zavrse sa agentom. Real je dao dozvolu da oni pregovaraju sa igracem, znaci da nije zapelo oko Reala, a i ne trebaju im pare od Pipite za Illarramendi-a.

                                LFC trazi 45-50 miliona za Sulju, zna Real sta je potrebno za njega. Nema potrebe oko pozurivanja, kada nije vise do Reala oko transfera Higuain-a.
                                sigpic

                                Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                                "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                                Batica Wilshere je gospodin covek...

                                All hail the Chan-Chan man!

                                Comment

                                Working...
                                X