Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ako hoces meni nije ni talentovaniji od_Bendera,a i Sissoko mi se daleko vise dopada,proberi

    Kada su ovdje svi ludovali za njim i za Mbiwom ja nisam,isto to mislim i danas...ne znam ni sto ga navede ovdje

    Prije godinu i po dana sam govorio vasem akiju da je Gustavo taj,nije se slozio
    Last edited by AK47; 24-12-14, 23:28.
    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


    #the return

    Comment


    • Danak neiskustvo moj akane, danak neiskustvu
      sigpic
      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

      Comment


      • Originally posted by Ves View Post
        Princoni i AK47, đe boči, šta je problem? Pa jebote. Mora li na ovom forumu svako malo da se izvlači iz konteksta napisano da bi se izrazio stav i "politička (ne)korektnost". Kad sam sebe moram citirati. U pravu je Princ da je Mvila kurčina, međutim, njega niko nije pitao da li je Mvila kurčina niti se ko protivio toj konstataciji pa da još treba naglašavati kako je u pravu. Svi superlativi su se odnosili na prošlo vrijeme kad je Mvila u pitanju, uopšte nisam govorio o sadašnjosti i to svakom ko ima namjeru napisati iole konstruktivan i smislen komentar može bez i malo naprezanja mozga biti jasno. I ne vređa mene to što ste vi stvorili diskusiju o mojoj nepostojećoj konstataciji, već što prečesto idemo u kontra smijeru, izvlačimo stvari iz konteksta kako bi naglasili očigledno i tako ozbiljno narušavamo kvalitet ove teme. Baš se često dešava ovo.
        Nista nisam izvlacio iz konteksta, napisao si to sto si napisao, cim ga navodis, jasno da ga prizeljkujes u Arsenalu. Ali ajde nek bude da si ga slucajno spomenuo i da i ti mislis da je propalica, a da se ja ubacujem a da me niko nista ne pita. I ne vidim neko vredjanje tu, razmena misljenja klasicna.

        Comment


        • Haj ba jebo vas prepucavanje oko onog klosara, sta cemo mi za stopera?
          sigpic
          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

          Comment


          • Jebo stopera, daj Lakazeta

            Comment


            • Kako god bi u bolnici zavrsio za mjesec dana, mora covjek da se upozna sa legendom, Diabyem
              sigpic
              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

              Comment


              • Ako Vengrer hoce ozbiljne stvari da radi, Lakazeta uz cb i dm obavezno. Decko klasa, vise od Ibre golova dao. Taman Poldi i Kembel idu, Velbek moze na krilo, a Ziru i Lakazet da se rotiraju.

                Comment


                • Kolko bi doso para Lakazet?
                  sigpic
                  "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                  AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                  Comment


                  • Tipujem oko 20-30 miliona. Taman od prodaje Kembela i Podolskog

                    Comment


                    • Nece nijedan ni drugi igdje ici sad ove zime
                      sigpic
                      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                      Comment


                      • https://uk.eurosport.yahoo.com/blogs...151904400.html

                        Comment


                        • http://www.sportske.net/vest/transfe...je-207547.html

                          DMF!
                          Originally posted by maliajnstajn
                          Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                          Comment


                          • David Hytner from the Guardian to @lequipe "Arsenal had the opportunity to sign Schneiderlin EARLY this summer"
                            David Hytner "But Wenger preferred to wait until the last minute & the saints blocked the move"
                            sigpic
                            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                            Comment


                            • Originally posted by maliajnstajn View Post
                              Daj da udarim u pravi zid sad,tipicno za nas...najbolje od svega sto cu da iskuliram transfer spekilacije do zadnjeg dana,i pustim u ponoc i lepo vidim koga smo doveli tj,koga nismo
                              sigpic

                              Comment




                              • sigpic
                                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                                Comment

                                Working...
                                X