Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Funkerman
    Pa jel ti stvarno mislis da je Wenger toliko glup da proda Nasrija Manchesteru??!!
    Ti isti sto pisu da ce Nasri,Cesc,Clichy,Arshavin otici evo skoro su napisali da ce i Walcott otici u Chelsea. Sutra ce pisati kako je Cesc sve dogovorio sa Barcom,da se za Nasrija ukljucio i Real, a da je i Sagna pred izlaznim vratima (vjerovatno i njega traze Manure, ili Chelsea).
    Sve i jedan veliki igrac koji je otisao iz Arsenala ucinio je to pred kraj sezone i sve je bilo poznato u toku ljeta.

    Ljudi idite na arsenal.com i procitajte sto vas interesuje za Arsenal a ne citajte smece.
    Ne Mancesteru ali recimo Milanu da ga proda me ne bi uopste cudilo.
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by manda View Post
      Pa ako ide u Mancester,treba u pravi.
      Stvarno nije noramlan Wenger,ako proda Ceska i Nasrija,pa ko ce da igra.
      Pa jel ti stvarno mislis da je Wenger toliko glup da proda Nasrija Manchesteru??!!
      Ti isti sto pisu da ce Nasri,Cesc,Clichy,Arshavin otici evo skoro su napisali da ce i Walcott otici u Chelsea. Sutra ce pisati kako je Cesc sve dogovorio sa Barcom,da se za Nasrija ukljucio i Real, a da je i Sagna pred izlaznim vratima (vjerovatno i njega traze Manure, ili Chelsea).
      Sve i jedan veliki igrac koji je otisao iz Arsenala ucinio je to pred kraj sezone i sve je bilo poznato u toku ljeta.

      Ljudi idite na arsenal.com i procitajte sto vas interesuje za Arsenal a ne citajte smece.

      Comment


      • Nema šanse da Fabregas ostane u Arsenalu. On gori od želje da igra za Barselonu! A zašto bi Venger zadržavao takvog igrača. Izgleda da se opametio i da će probati da iskešira dobre pare na njemu sada...
        IO NON RUBO IL CAMPIONATO
        ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
        C'E SOLO L'INTER

        Comment


        • Kako ce iskesirati kad Barca "prosi", toliko ga vole i zele da ga vrate a ne mogu izdvojiti za njega ni 40 miliona, i govore kako mu je vrijednost pala u odnosu na prethodnu sezonu. Neka sacekaju da mu istekne ugovor pa onda fino ne moraju nista platiti.

          Comment


          • Stvarno je to sramota. Vredi Fabregas sigurno 40 miliona. Dokazan igrac, a ako oni nece da ga plate toliko, neka cekaju. Kada Santos moze zadrzati Neymara, moze i Arsenal Fabregasa. Mada, razlika je ta sto Neymar ima zelju da ostane, a pitanje je da li je ista situacija sa Cesc-om.
            sigpic

            Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

            "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

            Batica Wilshere je gospodin covek...

            All hail the Chan-Chan man!

            Comment


            • Ubeđen sam da Fabregas odlazi u Barselonu ovog leta...
              IO NON RUBO IL CAMPIONATO
              ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
              C'E SOLO L'INTER

              Comment


              • Tjeranje Wengera bi bio pravi potez,covjek je sarlatan.
                sigpic
                Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                Comment


                • Originally posted by manda View Post
                  Tjeranje Wengera bi bio pravi potez,covjek je sarlatan.
                  To bi stvarno morali da urade ako žele nešto da osvoje. Čovek je izgubio kompas, ne primećuje koliko je paklena konkurencija u Engleskoj, koliko se ostali pojačavaju...
                  A što je najgore on uspe da napravi dobre igrače al' čemu to kad oni posle odu jer ljudi vide da tu nema osvajanja trofeja.

                  Ali vole ga fanovi Arsenala jer jer u timu već 15 godina i više ali definitivno mora nešto da se menja u tom timu.
                  IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                  ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                  C'E SOLO L'INTER

                  Comment


                  • Originally posted by manda View Post
                    Tjeranje Wengera bi bio pravi potez,covjek je sarlatan.
                    Onda bi nam bilo još gore može Wenger do trofeja,ove sezone je bio nesmalo tu ali jbg "shit happens" ali polako da mi prvo vidimo pojačanja pa onda da diskutujemo
                    sigpic

                    #PRAVDA ZA BRAĆU

                    Comment


                    • Kliši potpisao za Mančester Siti

                      Posle nekoliko dana medijskih špekulacija, Gael Kliši je zvanično prošao lekarske preglede i potpisao ugovor sa Mančester Sitijem. Francuzu je ugovor sa Arsenalom isticao sledeće sezone i u strahu da ga ne izgube bez obeštećenja, čelnici Tobdžija prihvatili su ponudu multimilijardera sa Istlendsa. Iznos transfera nije objavljen, ali mediji spekulišu da se radi o cifri od 7 miliona funti.

                      Kliši je pre odlaska u Mančester Siti bio poslednji iz tima ''nepobedivih'' koji su prvenstvo 2003/2004 završili bez poraza, a ukupno je za Arsenal zabeležio 264 nastupa za 8 godina koliko je u klubu.

                      Dvadesetpetogodišnji bek je pohvalio navijače i igrače, i priznao da će mu klub zauvek ostati u velikom sećanju:

                      ''Proveo sam 8 fantastičnih godina u klubu i stekao mnoge prijatelje. Zauvek će mi ostati lepa sećanja na vreme provedeno na Hajberiju i Emirejts stadionu. Želeo bih da se zahvalim svima u Arsenalu na podršci i prijateljstvu, a pogotovo navijačima koji su uvek bili dobri prema meni''.

                      Arsen Venger se zahvalio Klišiju za 8 'odličnih' godina, i poželeo mu sve najbolje u nastavku karijere:

                      ''Želeli bismo da se zahvalimo Gaelu na 8 odličnih godina u kojima je davao sve od sebe za klub. Mnogo je napredovao od kada je stigao 2003. godine i bio krucijalan član tima u proteklim sezonama. Gael odlazi sa našim poštovanjem i najboljim željama. Želimo mu sve najbolje u nastavku karijere''.



                      http://www.arsenal-serbia.com/home/i...vesti&Itemid=2
                      sigpic

                      #PRAVDA ZA BRAĆU

                      Comment


                      • Ocekivao sam da ce Clichy otici, imao je losu sezonu,potrebna nam je svjeza krv i promjena na toj strani.
                        Sto se tice odlaska Wengeram to mozete govoriti samo vi,navijaci drugih klubova. Wenger je donio stadion svojim radom,koji je prije svega u interesu kluba. On je menadzer, radi sve sto je moguce da klub ima sto bolju buducnost. Nije od onih koji dodju na klupu i rasipnicki se ponasaju i kada odu klub se muci s dugovima. Klasican primjer Rednap.

                        Comment


                        • Da, ali Wenger nije osvojio trofej vec 6-7 godina. Uzalud je buducnost klubu, kada ce mlade nade otici ako vide da trofeja nema. Ocigledno da trebaju iskusniji igraci, koja je ovo sezona da Arsenal posustaje na kraju sezone, kada je najbitnije ?
                          sigpic

                          Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                          "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                          Batica Wilshere je gospodin covek...

                          All hail the Chan-Chan man!

                          Comment


                          • Originally posted by Funkerman View Post
                            Sto se tice odlaska Wengeram to mozete govoriti samo vi,navijaci drugih klubova. Wenger je donio stadion svojim radom,koji je prije svega u interesu kluba. On je menadzer, radi sve sto je moguce da klub ima sto bolju buducnost. Nije od onih koji dodju na klupu i rasipnicki se ponasaju i kada odu klub se muci s dugovima. Klasican primjer Rednap.
                            Apsolutno se slažem sa tobom vezano za Vengera. Uostalom, tu su empirijske činjenice koje svemu govore u prilog. On je jednostavno srastao sa klubom i učinio vjerovatno više neko svi njegovi predhodnici zajedno. Tu ne govorim samo o trofejima, već uopšte o poslovanju kluba. On je napravio taj dugoročni finansijski plan za stabilnost kluba i ne odustaje od njega. I uprkos svim tim silnim kritikama na njegov račun, treba imati na umu da je Arsenalov budžet neuporedivo manji u odnosu na klubove kojima je on konstantno konkurent u svim takmičenjima. Možda i najveći problem jeste to što uvijek konkuriše za osvajanje nekog trofeja, jer bi kritike bile daleko blaže da se Arsenal prije 15 godina pretvorio u prosječan klub pout Ajaxa i svake sezone prodavao najbitnije igrače, te ponekad nešto osvojio. Arsene zna i Arsene može, i hoće nadajmo se već ove sezone osvojiti nešto ( tu ne mislim na liga kup) . I ja sam isfrustriran medijskim špekulacijama u ovom transfer periodu, ali sam odlučio da se to ne odražava na moje postove. Treba pamtiti ono šta je na kraju sezone rečeno i sumirati stvari u septembru. A rečeno je da će Arsenal ovaj put biti aktivan i da ima novca za trošenje, pa sam siguran da dolazi Samba ili Kejhil, Žervinjo, bar još jedan napadač i veznjak, a možda i golman. Dakle, bar 4 velika imena. Isto tako sam siguran da neće otići i Fabregas i Nasri, a vrlo moguće ni jedan od njih. Ko će ići, o tome predstavu nemam, znam ko bih želio da ide. Već je otišao Kliši, što sam i očekivao, ali isto tako se nadam da će na njegovo mjesto Baines, jer kada vam najdraži igrač dođe u najdraži klub, sezona ne može razočarati, nema šanse !
                            " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                            Comment


                            • Upravo sam procitao na jednom sajtu da je Fabregas odbio da trenira sa Arsenalom. Za Nasrija ne verujem da ce otici. Mogao bi mu Wenger dati i kapitensku traku.
                              Originally posted by maliajnstajn
                              Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                              Comment


                              • Originally posted by Topdzija View Post
                                Upravo sam procitao na jednom sajtu da je Fabregas odbio da trenira sa Arsenalom. Za Nasrija ne verujem da ce otici. Mogao bi mu Wenger dati i kapitensku traku.
                                Dosao je na trening, ali trenirao samo sa licnim trenerom. Naravno da ce mediji napisati da je ODBIO.
                                " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                                Comment

                                Working...
                                X