Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Agent mu dize cenu, moguce i da je dogovor s klubom da se Santosu stavi do znanja da treba da trazi novu sredinu. Ne brinite se, necemo ga dovoditi.
    "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


    Dakle, ti si portir!

    Comment


    • @Ves

      Ja bih te zamolio da ne pravis sprdnju ovdje,ako ti neko nesto smeta imate PP pa rjesavajte ,to je jedna od super stvari na forumu...

      Ja smatram da smo mi i suvise tolerantni ovdje i nikada nista nikome nismo srali,ali malo smanjite spdnju i pricajte ozbiljnije da bude tema Arsenala ili da se makar prica o fuci.Drustvenih mreza danas koliko hocete,druzenje do mile vole
      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


      #the return

      Comment


      • Ma jok, nista to. Sto se odbrane tice, msm da ce doci jedan RB/CB igrac, otici Sanja i to je to.
        " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

        Comment


        • Originally posted by AK47 View Post
          @Ves

          Ja bih te zamolio da ne pravis sprdnju ovdje,ako ti neko nesto smeta imate PP pa rjesavajte ,to je jedna od super stvari na forumu...

          Ja smatram da smo mi i suvise tolerantni ovdje i nikada nista nikome nismo srali,ali malo smanjite spdnju i pricajte ozbiljnije da bude tema Arsenala ili da se makar prica o fuci.Drustvenih mreza danas koliko hocete,druzenje do mile vole
          Kakvu sprdnju, covjece, sta pises ti?? Uostalom, sto ti ovo meni nisi na PP poslao, kad si tako inovativan???
          " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

          Comment


          • Ja sam nesto video da se Piszczek spominjao kao mogucnost na desnom beku, ali nema od toga nista. Dobar je onaj iz Saints-a desni bek, mlad decko, a ubija.
            sigpic

            Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

            "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

            Batica Wilshere je gospodin covek...

            All hail the Chan-Chan man!

            Comment


            • Originally posted by Ves View Post
              Kakvu sprdnju, covjece, sta pises ti?? Uostalom, sto ti ovo meni nisi na PP poslao, kad si tako inovativan???
              Citiras sam sebe,a sto se ovog drugog tice hocu lijepo da svi vide jer nije upuceno samo tebi,mojne se pravit prepametan...
              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


              #the return

              Comment


              • Originally posted by AK47 View Post
                Citiras sam sebe,a sto se ovog drugog tice hocu lijepo da svi vide jer nije upuceno samo tebi,mojne se pravit prepametan...
                Alo! Napravio sam gresku, umjesto izmeniti isao na citiranje i odmah napisao da se obrise. Kakva sprdnja? Sto se lozis? Ajde malo ...
                " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                Comment


                • Originally posted by D-Wade View Post
                  Ja sam nesto video da se Piszczek spominjao kao mogucnost na desnom beku, ali nema od toga nista. Dobar je onaj iz Saints-a desni bek, mlad decko, a ubija.
                  Valjda je Piszczek otisao na operaciju i bice aut 5 meseci?
                  Clyne ubija, neko ga je vec spomenuo. Odlicno resenje bi bio, uz Auriera najbolji izbor.
                  "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                  Dakle, ti si portir!

                  Comment


                  • Originally posted by Ves View Post
                    Alo! Napravio sam gresku, umjesto izmeniti isao na citiranje i odmah napisao da se obrise. Kakva sprdnja? Sto se lozis? Ajde malo ...
                    Izvinjavam se nisam vidio da si prepravio.Citirao si sam sebe pa sam mislio da se rugas ajnstajnu jer je on to maloprije uradio,a ti si ga prozvao zbog toga...volis ti malo da ironiju prosipas nemoj da se pravis naivan
                    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                    #the return

                    Comment


                    • Originally posted by Wilshere_10 View Post
                      Valjda je Piszczek otisao na operaciju i bice aut 5 meseci?
                      Clyne ubija, neko ga je vec spomenuo. Odlicno resenje bi bio, uz Auriera najbolji izbor.
                      Meni bi Walker bio najbolje rijesenje.
                      " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                      Comment


                      • Jeste, zato mi i cudno sto se spominjao..

                        Clyne se i meni svidja, dobar igrac. Mada ako bi mogao da biram, uzeo bih Danila iz Porta.
                        sigpic

                        Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                        "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                        Batica Wilshere je gospodin covek...

                        All hail the Chan-Chan man!

                        Comment


                        • Originally posted by AK47 View Post
                          Izvinjavam se nisam vidio da si prepravio.Citirao si sam sebe pa sam mislio da se rugas ajnstajnu jer je on to maloprije uradio,a ti si ga prozvao zbog toga...volis ti malo da ironiju prosipas nemoj da se pravis naivan
                          Volim, ne kazem. Ali ne ovoliko suptilno. Ovo je zaista bilo slucajno.
                          " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                          Comment


                          • Indy you shitty little boy

                            http://indyliar.wordpress.com/
                            sigpic
                            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                            Comment


                            • mislim da bi Arsenal ako želi, a sigurno da želi, da konkuriše za naslov prvaka Engleske trebao dovesti Reus-a, Felaini-ja, Higuain-a, i jednog kvalitetnog desnog beka...naravno ovo se odnosi i na ozbiljniju ulogu u Ligi šampiona....Ovi igrači sada su uigrani, izrasli u ozbiljne igrače ali ne mogu u visokom ritmu da iznesu sezonu tako da bi im ova pojačanja bila taman dovoljna da se ne uruši filozofija igre a da budu puno čvršći na terenu...

                              Comment


                              • Originally posted by maliajnstajn View Post
                                Evo glavi pijani skaut se javlja na duznost...

                                Sta apaurin od covjeka uradi kad treba drama isto nova osoba poslje 10 sati sna

                                Odlucio sam da se danas ne zamaram glasnima, sto znaci da ce izletit neka bomba i onda cu morat da provjeravam
                                Znao sam da ce bit

                                Rob Shepherd ‏@robshepherd5 41m
                                I've had it confirmed #Arsene Wenger DOES want #WayneRooney to join #Arsenal . Will #Moyes dare sell ? #MUFC
                                Potvrdjeno, vjerovatno i dogovoreno sa Rooneyem, sada je sve na Moyesu...
                                sigpic
                                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                                Comment

                                Working...
                                X