Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ovde svako prica svoju priču
    Neće izgleda biti ničeg važnijeg za transfere do jula, jer su svi na odmoru iz kluba.
    "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


    Dakle, ti si portir!

    Comment


    • Arsene kupi me igracu za dzabe
      sigpic

      #PRAVDA ZA BRAĆU

      Comment


      • Ovih dana kada nadjem vremena cu napisati kako se obavljaju transferi.. Moja analiza

        Inace Wenger nije na odmoru, cak i da jeste Dick Law je tu.. Nijedan od njih dvojice ne smije biti na odmoru u isto vrijeme.. isto kao sto Gazidis i wenger ne smiju biti na odmoru u isto vrijeme..
        sigpic
        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

        Comment


        • Jeste Aki, Law i Wenger ce odraditi medicinske.
          "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


          Dakle, ti si portir!

          Comment


          • Originally posted by Wilshere_10 View Post
            Jeste Aki, Law i Wenger ce odraditi medicinske.
            Medicinski se naknadno moze uraditi, a i obicno ga ne rade klupski doktori vec razliciti doktori u bolnicama...
            sigpic
            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

            Comment


            • Originally posted by maliajnstajn View Post
              Medicinski se naknadno moze uraditi, a i obicno ga ne rade klupski doktori vec razliciti doktori u bolnicama...
              Ja kad sam isao u Austriju radio sam lekarski na nekoj privatnoj klinici :/
              sigpic

              #PRAVDA ZA BRAĆU

              Comment


              • Aki, ko ce u junu dovesti igraca bez medicinskog? Nije kao za Artetu hitno, ima vremena.
                Ako nakon 17 godina u klubu, Wenger medicinske poverava privatnim bolnicama a ne svom timu (bez obzira sto znam da mu ne veruje previse), onda je neko tu lud.
                "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                Dakle, ti si portir!

                Comment


                • Pa ljecnicki timovi su sastavljeni od kardiologa, neurologa, specjalista za sportsku medicinu i sve to.. Takvi specjalisti ne rade u klubu.. Zato se ljekarski odradjuju na privatnim klinikama.. mislim ja nisam navikao na termin privatna klinika jer ih ima malo kod nas, ali Gang ti je rekao gdje je on imao ljekarski
                  sigpic
                  "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                  AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                  Comment


                  • U mom slucaju je to bila sportska klinika sa stvarno full osobljem i specijalistima,secam se da je klub platio pregled nekih 200,300E i da su oni dobili rezultate znaci bez muljancije kako je tako je . Ali dobro ja sam igrao u drugoj ligi Austrije , tako da je malo glupo i zamisljati da takav neki klub ima svoje doktore ali Arsenal ima ceo strucni tim sa stvarno skolovanim osobljem (bas sam prosle godine gledao univerzitete koje su lekari zavrsili ) tako da se Aki lekarski pregledi uglavnom obavljaju u klubu
                    sigpic

                    #PRAVDA ZA BRAĆU

                    Comment


                    • I've been told the ball is in Arsenal's court with the Fabregas deal. It's now up to Wenger to decide whether to go for it. I think he will.
                      Ovo je na Twitteru objavio neki Aaronsenal. Ajnstajne, znas li ko je lik i da li je pouzdan?
                      "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                      Dakle, ti si portir!

                      Comment


                      • Kaze lik: " nemojte, ljudi da se zajebavamo, haj' da bistre glave realno sagledamo situaciju. " I, veli on tu da su nam Lovren, Etxebarria i Aubameyang realne mete.

                        http://www.afc4life.co.uk/2013/06/11...enal-signings/
                        " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                        Comment


                        • Covek rece nemojte da se zajebavamo i mrtav ozbiljan stavi Lovrena kao pojacanje.
                          sigpic

                          Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                          "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                          Batica Wilshere je gospodin covek...

                          All hail the Chan-Chan man!

                          Comment


                          • Sta sad sa ovim covjek se nalupo nekih gluposti i to je kao relevantno.
                            Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

                            Comment


                            • Ma jasta. Jedino sto cemo mi vjerovatno kupiti jednog igraca da pojaca pozicije RB i CB.
                              Last edited by Ves; 11-06-13, 20:58.
                              " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                              Comment


                              • Vidi vidi sto sam napisao kontradiktornu recenicu i odma u potpisu zavrsih.. Haj dobro da sam glupost izvalio, al ovo mamuran neispavan i izvalim recenicu koja nidje veze, al haj..

                                ARONARSENAL je clan ASTa i poprilicno je siguran
                                sigpic
                                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                                Comment

                                Working...
                                X