Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • http://www.euronogomet.com/index.php...ja-za-jovetica

    95% informacija o transferima koje objave na ovom sajtu budu tačne. Ne kažem da imaju pouzdane izvore, već prosto da ne kače ništa što nije manje-više gotova stvar.
    " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

    Comment


    • Ako Wenger proda Vermu a dovede panja Williamsa, nece ga oprati ni Wadin dunav, ni Akijeva Miljacka.
      Spoiler
      Doduse, povratak Cesca bi ga oprao.
      "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


      Dakle, ti si portir!

      Comment


      • Wilsher, otkud ti info da Marsej zainteresovan za Diabia i Zervinja?

        Comment


        • Ma ne znam vise.. zasto Wenger krece po Wiliamsa i zeli prodati Vermalena.. nije mj jasno nesto tu.. ili zna da Vermalen ne moze biti onaj stari ili nas mediji zavravaju...

          Sto se mene tice mislim da svaki fudbalski klub treba imati 4 stopera, zbog konkurencije i povreda..ako Vermalen nije bio sposoban da izbaci Peru zirafu iz tima onda ne znam stvarno...

          Mozda postoji neki problem.. Wiliamsa nismo gledali kako ga gledaju skauti, ali ako ga Wenger zeli, zeli ga vjerovatno zato sto je lider na terenu i ima iskustvo.. Ja sam da ga se dovede za neke smijesne pare, ali isto tako Verma ne smije biti prodan..

          Sto se tice pranja Wengera nece njega ni Mississipi oprat ako to uradi, iako povratak Fabregasa bi ga nacinio magom fudbala...
          sigpic
          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

          Comment


          • Ovo se pretvorilo u "Cekajuci Godoa"

            Cekam 27 sati da neko postuje i nista

            Uglavnom evo dok cekamo Godoa da kazem da opet mediji bruje o Rooneyu i Williamsu...
            sigpic
            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

            Comment


            • Spominje se i Nani onako na mala vrata...
              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


              #the return

              Comment


              • Rooney rekao da nece u Arsenal, indirektno jer nece da prihvati nikakav pay cut, sigurno da mu Arsenal nece dati 200k nedeljno ili koliko on vec prima, on je nerealan.
                A Williams jako ozbiljno se povezuje sa vama, mi smo odustali od njega odavno, fala bogu...
                sigpic

                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                -Jürgen Klopp

                Comment


                • Samo je Benteke realna meta, sumnjam da je toliko retardiran da ako dodje do borbe izmedju nas i Spursa za njega, odabere kokoske.
                  A sto se Williamsa tice, dizem ruke, treba sramota Wengera da bude ako njega dovede umesto Verme.
                  "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                  Dakle, ti si portir!

                  Comment


                  • Kvota na Sky betu koliko sam ja shvatio da Arsenal potpise Bentakea je upravo pala na 2/1...

                    Inace zasto sam ja mislio da je dug pao na 90m?

                    Vjerovarno zbog kes rezervi

                    http://angryofislington.com/2013/05/...id-off-pardon/

                    Ovaj clanak me totalno devastira i dovodi do zakljucka sa se nece trositi ni ove godine
                    sigpic
                    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                    Comment


                    • 246m ???

                      I ja sam procitao clanak, finansije su zajebana stvar Aki, ne veruj svemu sto vidis... Ipak mislim da je Arsenal u barem boljoj poziciji, ali ne treba ocekivati neko ludilo...
                      sigpic

                      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                      -Jürgen Klopp

                      Comment


                      • Benteke je izgledna opcija,a i dobar je igrac ne vidim problem.Mislim da uopste nece biti skup
                        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                        #the return

                        Comment


                        • Da li nece biti skup, platili ga 8m, ocekuj da Aston Villa trazi bar duplo, pogotovo posle ovakve sezone...

                          Bas zanimljiva ova situacija oko finansija Arsenala, sada se i ja pitam koliko je realan taj transfer od 80m koliko se pominjao...
                          sigpic

                          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                          -Jürgen Klopp

                          Comment


                          • Pa dobro 15 miliona je mjera,nisu to velike pare a mislim da bi ga pustili za tu lovu...
                            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                            #the return

                            Comment


                            • Ma nesto meni ovdje ne stima...

                              Prvo rata kredita je 6 m godisnje, a kamata je 13 m godisnje WTF???

                              246m je previse, al bas previse.. Kredit je uzet na 400m prije kolko miliona godina, 2001,2002? Ne cini mi se nesto pouzdan ovaj clanak...
                              sigpic
                              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                              Comment


                              • Arbeloa vidjen u Londonu!!!

                                Comment

                                Working...
                                X